İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Erhan Doğan Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatlarınızı birleştirme yolunda düğün hazırlıkları ve bu yapılan hazırlıklardan memnun kalmak önemli oluyor. Etkileyici ve göz kamaştıran bir görünüme kavuşmak istiyorsanız gelin saçı ve makyajı konusunda kendinizi emin ellere bırakmanız gerekiyor. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Erhan Doğan, sizlere bu özel gününüzde eşlik etmek için hazır bulunuyor. Hizmetleri için 1000 TL'den başlayan fiyatları ile yardımcı oluyor.

Hizmetleri

Gelin saçının istendiği gibi yapılması gelin adayları için yorucu bir aşama olabiliyor. Bu noktada işini iyi bilen, tecrübesine güvenen yetenekli kişilere ihtiyacınız oluyor. Erhan Doğan işte tam bu noktada devreye giriyor. Bünyesinde bulunan güzellik uzmanları size en kaliteli hizmeti verebilmek için tüm imkanları değerlendiriyor.

Sizlere en uygun saç modeli belirlenirken birçok etken düşünülüyor. Düğününüze en güzel halinizle gidebilmeniz için uzman ekip tüm yeteneklerini kullanıyor. Klasik modellerden topuz, dağınık veya açık gibi seçenekleri değerlendirebilir, dilerseniz kendi beğendiğiniz bir modelin uygulanmasını isteyebilirsiniz.

Gelin makyajı da tıpkı saç modeli gibi tecrübeli ellerde yapılması gereken ayrıntı isteyen bir aşama oluyor. Düğün konseptiniz, yüz tipiniz ve gelinlik modelinize en iyi uyacak makyajın yapılması sağlanıyor.

Genel Özellikleri

Erhan Doğan Güzellik Merkezi, özel gününüzde yalnızca siz gelin adaylarına değil, yakınlarınıza da hizmet veriyor. Bu sayede aileniz ve arkadaşlarınız ile gelebilir, düğün gününüze en güzel şekilde hazırlanabilirsiniz.

Salon, gelin saçı ve makyajı dışında farklı hizmetler de sunuyor. Bunlar arasında epilasyon, ağda, manikür, pedikür, cilt bakımı ve saç bakımı gibi seçenekler bulunuyor. Bu hizmetlerden de dilediğiniz takdirde faydalanma şansınız oluyor.

Erhan Doğan Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatları

Hyatt Regency Bayan Kuaförü gelin saçı ve makyajı hizmetlerinin fiyatları 1000 ile 2000 TL arasında veriliyor. Alacağınız ek hizmetlere göre fiyatlar değişebiliyor. Daha detaylı bilgi almak için için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda yer alan Erhan Doğan Güzellik Merkezine oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Toplu taşıma araçları ile ulaşmak isterseniz; 256, 32T, 49T, 55T, 66, DT1 veya DT2 hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca M2 hatlı metro ile de ulaşım mümkün. Özel aracınızla gitmek isterseniz salonun açık adresi şu şekilde:

Taşkışla Caddesi, No:1 Hyatt Regency Otel, Taksim, Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Salon, İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç bakımı, ağda, epilasyon, manikür, pedikür ve cilt bakımı gibi işlemleri de yaptırabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İstediğiniz mekana veya eve ekip temin ediliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı uygulanması, saç tasarımı ve kalıcı makyaj yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinin yakınlarına hizmet, saç provası, porselen makyaj ve takma kirpik uygulaması bulunuyor.

Erhan Doğan organizasyon fiyatları ne kadar?

Erhan Doğan organizasyon fiyatları Erhan Doğan organizasyon fiyatları Erhan Doğan organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Erhan Doğan Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erhan Doğan

Yorum yaz