İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Erhan Delen Hair Designer

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş konumunda bulunan Erhan Delen Hair Designer farklı çalışma sistemi ve modern modelleriyle biliniyor. Gelin saçı ve gelin makyajı konusunda kendi tarzını oluşturan firma fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Firma detaylı hakkında bilgi almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Bünyesinde klasik modelleri bulunduran firma yüz tipinize göre aksiyon alıyor. Topuz modelleri, dağınık gelin başı, açık gelin saçı, kısa – uzun gelin saçı gibi örnekleri son derece profesyonel bir hizmetle sunuyor.

Organizasyon çeşidinize göre de planlama yapan Erhan Delen ekibi en güzel gelin saçı modelleri ile dikkat çeken tasarımlara imza atıyor. Gelin saçı aksesuarları ile zarif bir görüntü yakalayan firma tesettür gelin başı hizmetiyle de şık bir görüntü yakalıyor.

En güzel gelin makyajı seçeneklerini sunan firmada ela göz makyajı stilinden tutunda esmer gelin makyajına kadar birçok hizmet içeriğini bulabilirsiniz. Porselen makyaj ile mimiklerinize özgürlük kazandıran Erhan Delen makyaj sanatçıları sade makyaj ile doğallığınızı korumanızı sağlıyor. Gelin göz makyajı seçeneği de sunan firma her konuda size yardımcı oluyor.

Erhan Delen Hair Designer Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Birçok avantajla birlikte profesyonel hizmet sunan firmada fiyatlarda koşullara göre değişkenlik gösteriyor. 2000 TL ‘den başlayan fiyatlar hizmet içeriğindeki değişkenlere göre 3000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve hizmet içeriği hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan firma kapalı gelin adayları için sunduğu hizmetle öne çıkıyor. Tesettür gelin başı hizmeti sunan firma aynı zamanda tesettür gelin makyajı ve diğer makyaj seçeneklerinde kullandığı teknikle beğeni topluyor.

Salona gelmek istemeyen misafirleri için evde veya mekanda sunduğu hizmetle hoşnut bıraktığı kişilerle yeniden görüşme şansı yakalıyor. Erhan Delen Kuaför benim şehrimde hizmet vermiyor diye üzülmeyin, firma şehir dışında hizmet imkanı da sunuyor. Üstelik organizasyon günü sadece size değil sevdiklerinize de kaliteli hizmet sunuyor.

4 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firma ile renkleri ve modelleri firma hizmetleriyle harmanlayarak hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Erhan Delen Hair Designer Nerededir?

İstanbul Beşiktaş lokasyonunda bulunan firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşabiliyorsunuz. Ulaşım açısından kolaylığıyla bilinen firmanın açık adresi şöyle;

Kuruçeşme Mahallesi, Kırbaç Sokağı No:6 34345 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul Beşiktaş konumunda hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde hizmet seçeneği mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Manikür- pedikür takma kirpik gibi hizmetleri içerir.

Erhan Delen Hair Designer organizasyon fiyatları ne kadar?

Erhan Delen Hair Designer organizasyon fiyatları Erhan Delen Hair Designer organizasyon fiyatları Erhan Delen Hair Designer organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Erhan Delen Hair Designer Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erhan Delen Hair Designer

Yorum yaz