Kayseri Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Ergün Balık Hakkında

Ergün Balık nikah sonrası yemek konseptinde yılların verdiği tecrübe ile eksiksiz bir hizmet sunuyor. Ergün Balık, Anadolu’nun her geçen gün gelişen Kayseri ilinin, Melikgazi ilçesinde yer alıyor. Restoran kişi başı 30 - 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Restoranın birçok farklı mutfak kültüründe yemek hazırlayabilme kapasitesi bulunuyor.

Buna rağmen mekanın deniz ürünleri ile yarattığı harikalar sayesinde en çok deniz mahsulü yemekleri ön plana çıkıyor. Ergün Balık hayatınızın en mutlu gününden sonra sevdiklerinizle bir gönül sofrasında buluşmak istediğinizde kendini hatırlatıyor. Buradaki üstün personel hizmeti yemeklerin lezzetini daha da arttırıyor.

Ergün Restoran Özellikleri

Ergün Restoran ayrıca Ergün Balık Kayseri olarak da biliniyor. Nikah sonrası yemek konseptinde hizmet veren restoran aynı anda birçok misafiri ağırlayabiliyor. Toplamda 200 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip olan işletmenin ayrıca kolonsuz bir salonu bulunuyor. Salon içerisinde en az 100 en fazla 200 kişi ağırlanabiliyor.

Ayrıca yüksek tavanı sayesinde oldukça ferah bir hissiyat veriyor. Tüm bunlara ek olarak salonun üst düzey estetik bakış açısıyla dizayn edilmiş genel dış görünümü birçok misafiri mest ediyor. Bu mekanın muhteşem bir şehir manzarası bulunuyor.

Ergün Balık Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Kişi başı 30 - 50 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veren restoranın fiyatlarında menü için seçilen yemek konseptine göre değişkenlik olabiliyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Ergün Restoran, nikah sonrası yemek konseptinde Kayseri’nin hatta Anadolu’nun vazgeçilmez bir yıldızı olarak rakiplerinden ayrılıyor. Ayrıca işletme sadece lezzetli yemekleriyle değil, sağladığı hizmetlerin kalitesi ve çeşitliliğiyle de ayrılıyor.

İşletme içerisinde alanında uzman bir organizasyon sorumlusu sağlanıyor. Ek olarak menü tadımı ve menüde değişiklik imkânı sağlayan Ergün Balık Kayseri, talep edilmesi halinde organizasyon firmasını getirme konusunda da esneklik sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ergün Restoran, Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde, şehir merkezinde konumlanıyor. İşletmenin harika konumu birçok toplu ulaşım veya kişisel araç ile ulaşıma imkân sağlıyor. Ergün Balık Kayseri nikah sonrası konseptinde birçok sosyal mekâna yakın bir konumda yer alıyor. İşletmenin açık adresi aşağıda yer alıyor.

Adres: Hunat Mahallesi, 38030 Melikgazi/Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı , organizasyon firması hizmetleri temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İşletme içerisinde engelli girişi bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde yemek servisi yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bir adet kapalı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yöresel ve genel mutfaklardan bir çok menü bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 24.00'da müzik yayını sona eriyor.

Ergün Balık organizasyon fiyatları ne kadar?

Ergün Balık organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Ergün Balık organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Ergün Balık Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ergün Balık kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz