Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1.000
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Servis elemanı
Yemek servisi
After party alanı

Eresin Hotels Topkapı

Eresin Hotels Topkapı, konferans ve toplantılarınızda başarı ve mutluluğu buluşturacak çok işlevli bir otel.

Eresin Hotels Topkapı, iki kıtayı buluşturan İstanbul’un gözbebeği Fatih’te yer alıyor. İş seyahati ve konferanslar için İstanbul’a gelecek olan misafirlere burada kusursuz bir deneyim sunuluyor. Bu çok işlevli otelde toplantı ve konferanslarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Toplantı ve konferanslar için on üç farklı boyutta toplantı salonları dizayn edilmiş. Burada aynı anda toplamda 900 misafir ağırlanabiliyor.

Toplantı ya da konferanslarınızı yemekli ya da kokteyl seçeneklerle düzenleyebiliyorsunuz. Toplantılarınızın uzunluğuna göre öğlen yemeği/akşam yemeği imkanları sunulabiliyor. Bu imkanların dahil olduğu toplantı ya da konferans paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Yemekli toplantılarınız için mekân size çeşitli ziyafet menüleri sunuyor. Kurumsal etkinliklerinizi düzenlemeden önce isterseniz yemek menülerinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Toplantı ve konferanslarınızı şehrin merkezinde organize edebiliyorsunuz. Kapalı salon özelliği gösteren bu salonlarda eşsiz İstanbul manzarasının tadını çıkarıyorsunuz. Otelin yemyeşil bahçesi de şehrin merkezinde ferahlık arayanlar için mükemmel bir fon oluşturmuş oluyor. Klasik iş seyahati anlayışı yerini ferahlık ve konfora bırakıyor. Burada düzenleyeceğiniz toplantılarda kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsunuz.

Hangi Tür Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyor?

Mekân misafirlerine birbirinden farklı on üç salon sunuyor ve bu salonlarda aynı anda farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Yemekli/yemeksiz toplantı ve konferanslarınızı 750-1000 kişi aralığında düzenleyebilirsiniz. 750-1000 kişilik kokteyl kapasitesiyle bayi ve kurum toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında aklınıza gelen tüm kurumsal etkinliklerinizi burada organize edebilirsiniz.

Üç farklı balo salonu seçeneğiyle hayalinizdeki düğünü planlayabilir ve unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Düğün yanında nişan, kına gecesi, söz gibi organizasyonlarınızı da burada gerçekleştirebilirsiniz. Balo salonlarında ölümsüzleştireceğiniz anlara mezuniyet töreninizi de ekleyebilirsiniz. Mezuniyetinizi ister görkemli bir balo, isterseniz de mütevazı bir tören şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yemekli/yemeksiz sünnet törenleri, baby shower partileri ve aklınıza gelebilecek tüm davet ve resepsiyonlarınız için Fatih’teki bu mekâna misafir olabilirsiniz.

Aklınıza gelen tüm organizasyon fikirleri için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz “Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilir, size özel fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda size özel fırsatlardan, avantajlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Misafirlerine Hangi Ayrıcalıkları Sunuyor?

Eresin Hotels Topkapı’nın çeşitli büyüklükte toplantı salonlarında toplantı ve konferanslarınızı sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin merkezindeki konumuyla ulaşım sıkıntısı yaşamazsınız. 100-250 araçlık otopark kapasitesi sayesinde konferanslara katılırken park yeri arama sıkıntısı kendi aracınızın konforunu gölgelemez. Mekân misafirlerine ayrıca vale hizmeti de sunuyor.

Konferans ve toplantılarınızı öğlen/akşam yemeği seçenekleriyle düzenleyebilirsiniz. Çeşitli yemek menülerinde değişiklikler de yapabilirsiniz. Organizasyon sorumlusu toplantınızın her detayıyla bizzat ilgilenir. Konferans ve toplantılarınızda kahve/çay molaları verebilirsiniz.

Eresin Hotels Topkapı’nın 250-500 kişilik konaklama kapasitesi, konferans ve toplantılarınıza katılırken sizi ayrıca bir de kalacak yer arama zahmetinden kurtarır. İş seyahatlerinizi konforlu bir ortamda geçirirsiniz. Kasvetli iş ortamlarından uzaklaşarak çalışmalarınızdan üst düzey verim alırsınız. Verimli toplantılarınıza eklenen huzur havası nefes almanızı sağlar.

Tüm bu ayrıcalıklardan en avantajlı fiyatlarla faydalanmak için “Teklif Al” butonuna tıklayıp formu doldurabilir, bize toplantınızın detaylarını iletebilirsiniz.

Eresin Hotels Topkapı Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Eresin Hotels Topkapı İstanbul Fatih’teki Turgut Özal Millet Caddesi üzerinde yer alıyor. Cadde üzerinden geçen tüm toplu taşıma araçlarıyla mekâna ulaşım sağlanabiliyor. Mekânın otopark ve vale hizmetleri sayesinde misafirlerin kendi araçlarıyla ulaşabilmeleri de mümkün.

Mekânın açık adresi: Turgut Özal Millet Caddesi No:186, Mevlanakapı, 34104 Fatih/İstanbul

Mekâna yukarıda paylaştığımız iletişim bilgilerinden ulaşabilir, dilerseniz Düğün Buketi’nin ücretsiz danışma hattını arayarak mekanla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. İsterseniz size özel tekliflerden haberdar olmak için “Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

 

Sorular

Konaklama bilgileri?

250 - 500 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Diyabet, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik 24:00, servis ise 01:00'da sona ermektedir.

Sırala

  1. Avatar
    Sevim Özmen
    Puan

    Çok memnun kaldık şık ve nezih bir otel, odaları da çok konforlu. Personelleri de güler yüzlü çalışkan, tavsiye ederim.

Yorum yaz