Eresin Crown Hotel

İstanbul’da düğün daveti için mekan arayan çiftlerin ne kadar zorlandığını biliyoruz ve sizleri hiç yormadan Eresin Crown Hotel ile tanıştırmak istiyoruz!

İçerisinde bulunan sarnıç ve Roma, Helen, Bizans, Osmanlı’dan kalan mozaikler otelimize Türkiye’nin ilk butik müze oteli olma unvanını getirmiştir. Böyle bir ortam içerisinde sizlerin düğününü gerçekleştirmek için çıktığımız yolda birbirinden farklı tasarımlarla düğününüzü tasarlamaktayız. Kalite ve modernlikten asla ödün vermeyen ekibimiz yıllardır otel ve davet sektöründe olduğundan dolayı kendinizi oldukça büyülü bir dünyanın içerisinde bulacaksınız. Hatta İstanbul’da olduğunuzu unutup ekibimizin güler yüzlü yöneticileri ile birlikte keyifli sohbetler ederek düğün saatinizi bekleyeceksiniz. Böylelikle sizlerin stresini azaltarak sadece düğününüze odaklanmanızı sağlayacağız. Çünkü düğün gününüz hayatınızdaki en özel gecelerden birini temsil etmektedir ve böylesine manevi değeri yüksek bir akşamda mutluluğunuzdan başka hiçbir şey düşünmemelisiniz.

Eresin Crown Hotel Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

180 kişilik balo salonumuzda son zamanların en güzel düğününü sizlerin aşkı için gerçekleştireceğiz. Birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanmış olan masa süslemeleriyle başlayacak olan hazırlıklarda esas alınan sizin istekleriniz ve hayalleriniz olacaktır. Yuvarlak masa düzeninde masalar yerlerine yerleştirilirken üzerine konacak çiçeğin rengine bile siz karar vereceksiniz. Aklınızdaki temayı belirledikten sonra bu kısımlar oldukça kolay ve sistematik bir şekilde oluşacaktır. Çünkü organizasyon ekibimiz her detayı özenli ve kâğıt üzerinde tartışarak gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve kaliteli bir iş yaptığımız içinde ekibimizde kulaktan dolma bilgilere asla yer verilmemektedir.

Masa süslemeleri oluşturulduktan sonra sıra sahnenin hazırlanmasına gelecektir ki burada hem siz hem de orkestramız en keyifli şarkılarını seslendirecek. Bu sizin düğününüz ve sizde şarkı söylemek istersiniz diye düşündüğümüz için bu özel gecede sahne kısmı da önem arz etmektedir. Onun dışında kusursuz detaylarla hazırlanmış gelin yolu ve masanız göz kamaştırıp konuklarınızın alkışlarına karışırken geniş pist alanımızda da hayatınızdaki en eğlenceli dansları edeceksiniz.

Eresin Crown Hotel’de Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Balo salonları bünyesinde;

 • Düğün
 • Nişan
 • Özel davet
 • Kutlama
 • İş yemekleri gibi etkinlikleri gönül rahatlığı ve kalite içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eresin Crown Hotel Nerede Yer Alır? Eresin Crown Hotel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un en merkezi ve tarih kokan sokaklarına sahip olan Fatih’te bulunan otelimize ulaşmak emin olun çok kolay. Özel aracınızla ulaşım sağlamak isterseniz Divan Yolu Caddesini kullanabilir veya Akbıyık Değirmeni Sokak üzerinden ilerleyebilirsiniz. Böylelikle hızlı bir rotadan ulaşmış olacaksınız. Tabi illa arabaya gerek yok toplu taşımayla da 99 numara, T1 füniküler hattı, 48A numaralı otobüsler gibi hatları kullanarak ulaşabileceksiniz. Örneğin Eyüp tarafından gelmeniz için 48A numaralı otobüse binip sonrasında 99 numaralı otobüsle aktarma yaparak ulaşmanız gerekecektir. Tabi bu güzergâhı çeşitlendirmek sizin olduğunuz konuma göre değişmektedir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  kaliteyi bulabileceğiniz nadir adreslerden birisi…

 2. Puan

  Çoook şık ve muazzam bir otel, düğün yapmak isteyenlere açık alanı tavsiye ederim, tüm Fatih ve deniz ayaklarınızın altında sanki… Muazzam bir atmosfer…

 3. Puan

  Salon, süslemeler, tasarım, gelin odası hizmeti, fotoğraflar hepsi mi çok güzel olur? Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz