İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Erdem Kıramer & Hakan Arda Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Erdem Kıramer & Hakan Arda kuaför salonu uzun yıllardır verdikleri hizmetlerle ön plana çıkıyor. Gelin saçı ve makyajı kategorisinde başarılı sonuçlara imza atan ekibin fiyatları 750 TL’den başlıyor. Kuaför salonu ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saç ve  Makyajı Modelleri

Birbirinden güzel gelin saçı modellerini bünyesinde barındıran Erdem Kıramer ekibi profesyonel çalışma sistemiyle ön plana çıkıyor.

Topuz model saç stili, dağınık gelin saçı gibi saç modellerini gelinliğe uygunluğunu göz önüne alarak yapıyor. Doğal görünümden yana olanlar içinse açık gelin saçı, örgülü gelin başı, salınık gelin başı gibi alternatifleri öneriyor. Gelin saçı aksesuarları ile de dikkatleri çeken ekip boncuk, çiçek, gelin tacı gibi detayları zarif bir dokunuşla sunuyor. Duvaklı gelin başı ve tesettür gelin başı seçenekleri de mevcut olan Hakan Arda kuaför salonundan mutlu ayrılıyorsunuz.

Gelin makyajı konusunda da ön plana çıkan ekip gelinlik, gelin saçı ve yüz şekline göre makyajın inceliklerini belirliyor.

Porselen gelin makyajı yanında porselen cilt makyajı hizmeti sunan ekip gün boyu rahat hissetmenizi sağlıyor. Şaşalı gelinlik seçimini dengelemek adına doğal gelin makyajı veya sade makyaj seçeneklerini öneriyor. Gözleri ön plana çıkaran gelin göz makyajı ile derin bakışlara sahip olabiliyorsunuz. Esmer makyaj konusunda ise kişinin ten rengine uyum sağlayan canlı renkler tercih ediliyor.

Erdem Kıramer & Hakan Arda Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Seçilen saç modeli ve makyajına göre şekillenen fiyatlar oldukça uygun bir aralıkta seyrediyor. Birbirinden farklı model ve renkleri içerisinde barındıran ekibin fiyatları 750 ila 1000 TL aralığında değişiyor. Ten renginize, saç şeklinize ve gelinliğinize göre değişiklik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Erdem Kıramer & Hakan Arda isteklerinize tam anlamıyla yanıt veriyor. Yüz şeklinizin analizini yapan ekip boyalı veya doğal saçlarınıza en mükemmel görüntüyü kazandırıyor. Ten renginize uygun renkleri beğeninize sunan firma yüzünüze renk katacak olan tonlamaları ustaca uyguluyor.

Ayrıca ekip manikür, pedikür takma kirpik ve saç boyama gibi hizmetleri ile de beğeni topluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Erdem Kıramer & Hakan Arda kuaförüne ulaşmak oldukça kolay. Çeşitli toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilen firmaya özel aracınızla da ulaşabilirsiniz. Firmanın açık adresi şöyle;

Caddebostan, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi No:92 34728 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet vermektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin makyajı, saç tasarım, saç bakım, cilt bakımı gibi hizmetleri içeriyor.

Erdem Kıramer & Hakan Arda organizasyon fiyatları ne kadar?

Erdem Kıramer & Hakan Arda organizasyon fiyatları Erdem Kıramer & Hakan Arda organizasyon fiyatları Erdem Kıramer & Hakan Arda organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Erdem Kıramer & Hakan Arda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erdem Kıramer & Hakan Arda

Yorum yaz