İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
20 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Save the date davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Erdem Davetiye Hakkında

1980 yılından itibaren hizmet veren Erdem Davetiye, tecrübesi ve kalitesi ile sizleri etkilemeyi başarıyor. İzmir'in Konak ilçesinde bulunan merkezinin yanı sıra 46 yurt içi, 43 yurt dışı olmak üzere toplam 89 şubeye düğün davetiyesi üretiyor. Eşsiz davetiye modellerinin adet fiyatları 2 TL ile 20 TL arasında bulunuyor.

Davetiye Modelleri

Bu özel güne yakışır şekilde özel bir davetiye arayışında olanlar için sonsuz seçenekler bulunuyor. Daha kalın gramajlı ancak sade ve şık bir düğün davetiyesi isteyenlere Erdem serisi öneriliyor. Zarif ve modern çizgiler arayanlar için Butiqline kataloğu bulunuyor. Ayrıca 40. Yıl'a özel hazırlanan şeffaf ve mühürlü davetiye modellerinin bulunduğu Ekonom kataloğu oldukça iyi alternatifler oluşturuyor.

Siz de isteğiniz ve zevkiniz doğrultusunda kendiniz için en uygun davetiyeyi Erdem Davetiye ile bulabilirsiniz. Farklı konumlarda davetiye arayışı içerisinde iseniz, Erdem Davetiye Ankara şubesine de göz atın.

Erdem Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

Modeline ve tasarımına göre seçeceğiniz düğün davetiyesi fiyatları 2 TL ile 20 TL arasında değişiklik gösteriyor. Davetiye fiyatlarını kâğıdın kalitesi, baskısı ve üzerindeki aksesuar miktarı belirliyor. Siz de arzu ettiğiniz davetiye modeline bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için DüğünBuketi.com’da bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu hiç vakit kaybetmeden doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Zamansız davetiye modelleri tasarlayan Erdem Davetiye tam 40 yıldır işini ustalıkla sürdürüyor. Butik, standart veya davet çeşitlerine bağlı olarak değişen kategorilerde farklı davetiyeler tasarlanıyor. Ancak firma, düğün davetiyesi konusunda oldukça geniş bir ürün kataloğuna sahip.

Oldukça sade ve şık tasarımları bulunan firmanın, çiftlerin ihtiyaçlarına uygun model ve seçenekleri mevcut. Kaliteden ödün vermeyi sevmeyen yapısı sayesinde her bütçeye uygun davetiye modeli tasarlayan firma, özel günlerin ilk adımı olan davetiyede farkını ortaya koyuyor. Hem ulusal hem de uluslararası lojistik imkânının bulunması yeni evlenecek çiftler için büyük kolaylık sağlıyor.

Adres Bilgisi

İzmir Konak’ta bulunan Erdem Davetiye merkez şubesine ulaşım oldukça basit. Kendi aracınız ile gidebilir veyahut toplu taşımayla kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Araç kullanmayacaklar; Konak yönüne giden Eshot araçları ve İzmir Metro hattını kullanabilir. F. Altay yönünden gelenler ise tramvay seferlerini tercih edebilir.

Firmanın açık adresi ise burada: Güzelyurt, 863. Sk. No:44, 35250 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye ayrıca yurt dışı bayilikleri de bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Her türlü davete özel davetiye basımı gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

İki veya üç hafta önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt dışına dahi davetiye gönderimi yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Baby shower davetiyesi, bekarlığa veda davetiyesi, bridal shower davetiyesi, davetiye basımı, davetiye tasarımı, doğum günü davetiyesi, düğün davetiyesi, kına gecesi davetiyesi, nişan ve söz davetiyesi, save the date davetiyesi ve sünnet düğünü davetiyesi başlangıç paketi içeriğini oluşturur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Adrese teslim, davetiye tasarımı, şehir dışı hizmet ve gönderimi her şey dahil pakette yer alır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davetiye temaları, çoğunlukla düğün teması ile eşdeğer özellik taşıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içinde davetiyeler teslim edilecektir.

Erdem Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Erdem Davetiye düğün fiyatları Erdem Davetiye düğün fiyatları Erdem Davetiye organizasyon fiyatları ise 2 - 20 TL arasında değişmektedir.

Erdem Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Erdem Davetiye

Yorum yaz