Erdal Düğün Salonu

Ankara’nın en gözde mekânların birinde Anıttepe Erdal Düğün Salonu 'nda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ister misiniz? Kesinlikle istersiniz! Peki, hayallerinizin ötesinde bir düğün yaşamak için ne kadar hazırsınız? Her bütçeye uygun fiyatlarıyla müşterilerine unutulmaz bir gece yaşatmak isteyen Erdal Düğün Salonu’nda, özel günlerinizi ve çeşitli organizasyonlarınızı profesyonel ekiplere emanet edebilirsiniz!

Sadece düğün organizasyonlarınızda değil, aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonlarınız için sizlere yardımcı oluyor, kapılarımızı ardına kadar açıyoruz! Organizasyonlarınızda mekânımızı dilediğiniz konseptlerle süsleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Erdal Düğün Salonu’nda sıkıcı ve bunaltıcı sıradan düğün konseptlerine son!

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Ferah salonunda sınırsız bir hizmet anlayışı benimseyen Erdal Düğün Salonu toplamda 750 kişilik geniş kapasitesiyle birlikte, sizlere hizmet vermektedir. Salonumuza gelmek için kendi özel araçlarını tercih eden müşterilerimize ücretsiz otopark hizmeti de sunuyoruz! Park yeri ve davetli sayısında sıkıntı yaşamadan organizasyonlarınızı dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz! Erdal Düğün Salonu sizlere her türlü hizmeti sunmak için hazır!

Düğün fiyatlarımızla ilgili bilgi almak isterseniz, telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’da bulunan Erdal Düğün Salonu, şehrin tam merkezindedir. Ulaşım açısından hiçbir problemle karşılaşmayacağınız konumda bulunan Erdal Düğün Salonu’na kendi araçlarınızla ya da EGO hatlarıyla gidebilirsiniz. Ulaşım hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz! Adresimiz: Anıttepe Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv., 06570 Çankaya/Ankara.

Hayaller, Erdal Düğün Salonu’yla Gerçek Oluyor!

Salonumuzda sizlerin ve davetlilerinizin rahat etmesi için mekânımızda özel klimalar ve havalandırma sistemleri bulunduruyoruz. Aynı zamanda gelinlerimizin göz zevkine hitap edecek bir şekilde düzenlenen gelin odamız son derece huzurlu, rahat ve sessizdir. Alanında müşterilerine sınırsız bir hizmet sunan düğü salonu olma özelliğimizden son derece gurur duyduğumuzu da sizlere belirtmek istiyoruz!

Mutlu, kusursuz ve huzurlu bir etkinlik düzenlemek için özel günlerinizi Erdal Düğün Salonu ’na emanet edin, kârlı çıkın!

Salonumuzda aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin içeriklerini öğrenmek ve mekânımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, sayfamızda yer alan videolarımızı izleyebilir, video altında bulunan yorumları okuyabilirsiniz!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Çeşitli konseptleri Erdal Düğün Salonu ’nda gerçekleştirebilirsiniz! Davetlilerinizin beklentilerini karşılayabilecek olan düğün salonumuzda gerçekleştirebileceğiniz etkinliklerden bazıları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kına Geceleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Veda yemekleri
 • Çeşitli Partiler
 • Söz Geceleri
 • Yemekli Davetler
 • Yemeksiz Davetler
 • Ödül Törenleri
 • Bayi ve Kurumsal Yemek Toplantıları
 • Nişan Törenleri
 • Sünnet Düğünleri gibi her türlü organizasyonu mekânımızda uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz!

Profesyonelliğin En Doğru Adresi, Erdal Düğün Salonu!

Sistemli çalışan elemanlarımız ve şef aşçılarımızla beraber sizlere kusursuz ve aynı zamanda profesyonel bir etkinlik düzenlemek istiyoruz! Kedinize ve misafirlerinize unutulmaz bir etkinlik yaşatmak istemez misiniz? Eğer cevabınız “Evet”se Erdal Düğün Salonu ’na davetli olduğunuzu bildirmek isteriz!  Düzenlemek istediğiniz etkinlikler hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  600 Kişilik düğünümüzü muhteşem şekilde hayata geçiren Erdal Düğün Salonu çalışanlarına minnetlerimizi sunarız. Emeklerinize sağlık…

Yorum yaz