Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

12 ay garanti
24 ay garanti
Kişiye özgü yazı
Parlatma ve cila
Yüzük temizleme

Ercan Kuyumculuk Hakkında

Ercan Kuyumculuk, Ankara Çankaya semtinde hizmet veriyor. Güler yüzlü personeliyle hayallerinizi süsleyecek takıları en iyi fiyat garantisiyle sunuyor. Alyans, tektaş, bilezik gibi farklı türde ürünleriyle altın ve sarrafiye hizmeti veren firmanın ürün fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Tasarım ve Koleksiyonları

Firma birbirinden farklı alyans ve tamtur- tektaş yüzük modelleriyle sade ve şık tasarımlar sunuyor. Yüzük çeşitleri haricinde sünnet düğünü, kına ve nişan gibi organizasyonlarınız için gerdanlık, kolye, küpe, nişan yüzüğü, bilezik ve takı setinden oluşan geniş bir koleksiyonu mevcut.

Özel günleriniz için farklı tasarımlarıyla birçok seçenek sunan koleksiyonun dışında size özel hissettirecek tasarımlar da bulunuyor. Süryani taşını işleyerek nazarlık ve bileklik gibi özel bir aksesuara dönüştüren firmanın bu tasarımları oldukça dikkat çekiyor.

Ercan Kuyumculuk Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Ercan Kuyumculuk‘ta ürünlerin fiyatları tasarımına göre değişiyor. Alyans, tamtur ve tektaş yüzüklerin fiyatı minimum 2000 TL’den başlıyor. El yapımı ve özel tasarım ürünlerin fiyatları ise maksimum 4000 TL oluyor.

Bu fiyat aralığında alyans, tektaş ve tamtur gibi ürünlerin dışında nişan yüzüğü, kolye, gerdanlık, küpe ve bilezik de bulunuyor. Doğum günü organizasyonları için hediyelik eşya olarak tercih edebileceğiniz Süryani bileklik ve nazarlıklara ise çok daha uygun fiyata ulaşılabiliyor.

Dilerseniz fiyat teklifi ya da DüğünBuketi.com temsilcilerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz Ercan Kuyumculuk, sertifikalı ürünleriyle garanti belgesi sunuyor. Ayrıca satın aldığınız alyans, tektaş, tamtur, kolye, gerdanlık ve küpe gibi her ürün için ücretsiz bakım imkanı sağlanıyor.

Mağazada bulunan ürünler haricinde kişiye özel tasarım olanağı sunan kuyumcuda alyans ve tektaşların içine isim yazdırılabiliyor. Her türlü altın ve sarrafiye alım satımı yapan firmada el yapımı tasarımlar da bunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya Kuğulu Pasajı’nda bulunan firmaya ulaşım için birçok farklı seçenek bulunuyor. Metro ve Ankaray hatlarını kullanarak Kızılay’a ulaştıktan sonra EGO veya dolmuş aracılığıyla Tunalı Caddesi’ne varabilirsiniz. Dilerseniz Kızılay’dan 20-25 dakikalık bir yürüyüş ile de Kuğulu Pasajı’na ulaşmak mümkün. Kuğulu Pasajı’nın giriş katında bulunan Ercan Kuyumculuk'a özel aracınızla veya taksiyle gitmek isterseniz açık adres şu şekilde:

Çankaya Tunalı Hilmi Caddesi, Kuğulu Pasajı Giriş Kat 123-18 62, 06060 Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Alyans, tektaş ve tamtur yüzük dışında her türlü organizasyon için takı seti, bilezik, kolye, küpe ve el yapımı özel tasarım ürünler sunmaktadır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ücretsiz bakım, garanti belgesi, sertifikalı ürünler ve özel tasarım ürünlerin hizmetini vermektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Alyans, tektaş ve tamtur yüzük modelleri başlangıç pakete dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel tasarım ve sertifikalı garanti belgeli ürünler her şey dahil paketin içerisinde yer almaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nişan, düğün, kına, evlilik teklifi gibi organizasyonlar için farklı tasarım ve konsepte ürünleri bulunmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Özel tasarım ve işçiliği olmayan ürünler gün içerisinde teslim edilir, tasarım ve işçilik gerektiren ürünlerde teslim süresi değişiklik göstermektedir.

Ercan Kuyumculuk düğün fiyatları ne kadar?

Ercan Kuyumculuk düğün fiyatları Ercan Kuyumculuk düğün fiyatları Ercan Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 2000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Ercan Kuyumculuk Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ercan Kuyumculuk

Yorum yaz