Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Çerez kesesi
 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına halısı
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tacı
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Şerbet ikramı
 • Testi kırma oyunu

Mekan Özellikleri

 • Şamdan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept

Erbil Organizasyon Hakkında

Kına gecesi organizasyonu hayatınızın en önemli süreçlerinden birini oluşturuyor. Erbil Organizasyon, yılların getirdiği tecrübesi ile kına gecenizde yanınızda olmak istiyor. Firma, Manisa şehrinin Şehzadeler ilçesinde konumlanıyor. Etkinlik için talep edilen fiyat değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketi 1.000 TL olarak belirleniyor. Kişisel istekleriniz doğrultusunda ek hizmetler sunulan paket içeriğinin fiyatı ise artış gösterebiliyor.

Sunduğu Olanaklar

Erbil Organizasyon, sizin için baştan sona tüm süreçleri düşünüyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Organizasyon danışmanlığı hizmeti veriyor. Kına gecesi organizasyonunuz için masa süsleme ve dekor yerleştirme süreçlerinizi yönetiyor. Bunların hepsini kişisel istekleriniz doğrultusunda yapıyor.

Bu eşsiz gecenizde konuklarınızın kendisini özel hissetmesi için karşılama ekibi hizmeti veriyor. Canlı bir müzik performansı isterseniz, tercihinize göre DJ veya müzik grubu ayarlamalarını yapıyor. Talepleriniz doğrultusunda ses ve sahne sistemleri kurup, ışıklandırma görevini de üstleniyor.

Konsepte uygun olarak ihtişamı artırmak için ışıklı yol hizmeti de sunuyor. Bunun yanı sıra hoş geldiniz tabelası hizmeti ile konuklarınızı etkilemenize olanak sağlıyor.

Ek Hizmetler

Erbil Organizasyon, kına gecesinin temeli olan tüm hizmetleri sağlıyor. Hint kınası, kına halısı ve kına mumunu sizin adınıza temin ediyor. Gelin adayları isterse kına tacı, kına tahtı ve kına örtüsü seti hizmetlerini veriyor. Konuklarınızın ağzını tatlandırmak isterseniz şerbet ve çerez ikramı ile size destek oluyor.

Firma gelenekleri de unutmuyor. Talebiniz doğrultusunda testi kırma oyununu sizlerle buluşturuyor. Ayrıca isterseniz belirlenen etkinlik alanında bir anı köşesi oluşturuyor. Bu da sizin belirlediğiniz konsept ve istekler doğrultusunda yapılıyor. Bu kıymetli gecede firma, damat adaylarını da unutmuyor. Onlar için kına örtüsü ayarlıyor. Hatta nedimeler ile güzel bir dans gösterisi imkanını da sizlerle paylaşıyor.

Erbil Organizasyon Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi organizasyonu için firmanın sunduğu fiyatlar değişiklik gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları kına organizasyonu için 1.000 TL'den başlıyor. İstekleriniz ile genişleyebilen paketin fiyatları ise 1.500 TL'ye kadar ulaşabiliyor.

Firma hakkında daha detaylı bilgi almak ve size özel fiyatlardan haberdar olmak isterseniz ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Adres Bilgileri

Erbil Organizasyon, Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde bulunuyor. Özel aracınızla gitmeyi tercih edebileceğiniz gibi toplu taşıma için de seçenekler bulunuyor. Firmanın açık adresi;

Arda Mahallesi 3202 Sokak (Hasan Türek Anadolu Lisesi karşı arasokağı) Şehzadeler / Manisa / Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve İzmir illerine hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, evlilik teklifi ve düğün organizasyonları için hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şerbet ikramı, testi kırma oyunu ve nedime ekibi avantajlarını sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Etkinlik masası süsleme, karşılma için hostes ve kişiye özel konsept hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Tüm kına gereçleri, hoş geldiniz tabelası ve ışıklı yol hizmetleri yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımları üretiyor ve uyguluyor.

Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Erbil Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erbil Organizasyon

Yorum yaz