Manisa Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Evlilik teklifi seti
  • İkramlık
  • İsme özel teklif yazısı
  • Kişiye özel servis seti

İmkanlar

Havai fişek şovu
Etkinlik sorumlusu

Erbil Organizasyon Hakkında

Erbil Organizasyon, Manisa Merkez de yer alıyor. Ayrıca İzmir’in Bornova ilçesindeki şubesiyle de sizlere hizmet veriyor. Yeni hayatınıza adım atacağınız ilk aşama olan evlilik teklifi organizasyonu ile uzun zamandır sizlere profesyonel hizmet veriyor. Farklı mekan ve farklı konseptlerde çeşitli başlangıç ve her şey dahil paketler sizlere sunuluyor. Etkinlik için minimum evlilik teklifi organizasyonu paketleri 1.000 TL’den başlayan fiyatları sizleri bekliyor.

Firma Özellikleri

Manisa’da adından sıkça söz ettiren Erbil Organizasyon, istediğiniz mekanda sizlere eşsiz bir gün hazırladığı gibi mekan bulmanız için de yardımcı oluyor. Evlilik teklifi organizasyonu için, tüm hazırlıkların dileğinizce gerçekleşmesi için 2 hafta önceden firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Klasik teklifleri unutabilirsiniz. Hayallerinizin öteside yat, tekne, kumsal hatta helikopter de gerçekleştirebileceğiniz masalsı bir teklif organizasyonu sizleri bekliyor. Firma aynı zamanda doğum günü, mezuniyet, nişan, kına ve diğer özel günlerde de organizasyon hizmeti veriyor.

Erbil Organizasyon Evlenme Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Düşlediğiniz evlilik teklifi organizasyonunu gerçekleştireceğiniz birbirinden farklı içeriklere sahip avantajlı paketler 1.000 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Erbil Organizasyon’un mekan seçiminde sizlere eşlik edeceği hazırlıklar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uzun zamandır özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşan Erbil Organizasyon, dilediğiniz konseptte yemek veya kokteyl temalı evlilik teklifi organizasyonu ile sizleri buluşturuyor. Firma sizlere sabit bir yemek ve kokteyl menüsü sunduğu gibi isteklerinize göre menülerde değişiklik de yapabiliyor.

Hazırlık sürecinde firma ekibi son derece özenle hazırlanmış konsept fikirlerini sizlere sunuyor. Seçeceğiniz mekana ve hazırladığınız sürpriz teklife uygun olarak pankart, video ve slayt gösterileri ile bugün sizler için en gösterişli ve unutulmaz hale getiriliyor.

Size özel fotoğraf baskıları, çiçek aranjmanları, mumlar, ışıklandırma gibi birçok süsleme yapılıyor. Hayal ettiğiniz evlilik teklifine bu firma ile kavuşabiliyorsunuz. Dilediğiniz gibi İzmir ve Manisa’da bulunan şubelerin deneyimli ekiplerinden destek alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın merkez ilçesinde yer alan Erbil Organizasyon firmasına şehir içinden hareket eden dolmuşlarla ulaşabilirsiniz. Evlilik teklifi hazırlıklarınızın tamamlanması sürecinde, firma ekibi organizasyonun gerçekleşeceği mekanda sizlere eşlik ediyor.

Adres: Arda, 3202. Sk., 45010 Merkez / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şubelerinin bulunduğu Manisa ve İzmir'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, kına, yıl dönümü, nişan, doğum günü ve açılışlarda hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İstekleriniz doğrultusunda tekne, yat, helikopterde evlenme teklifi organizasyonu düzenleniyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Evlilik teklifi için farklı konsept ve yemek seçimleri, mekan süslemesi hizmetleri başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf video çekimi, menü-konsept değişikliği ve alkol servisi her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı tema seçenekleri bulunuyor.

Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Erbil Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erbil Organizasyon

Yorum yaz