Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Baby shower süslemesi

İmkanlar

Catering
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Lcv
Mekan giydirme
Servis elemanı

Erbil Organizasyon Hakkında

Erbil Organizasyon, Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde doğum günü, kına gecesi ve diğer organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz popüler firmalar arasında yer alıyor.  Şehir içi ve şehir dışı organizasyon hizmetleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma 1.000 TL’lik doğum günü organizasyonu başlangıç paketi fiyatları ile hizmet veriyor. Firmadan hizmet almak için 1 hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmetleri

Erbil Organizasyon kişiye özel tema tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Organizasyon öncesindeki ön görüşme ile etkinlik akışı belirleniyor. Seçtiğiniz temaya göre ihtiyaç listesi hazırlanıyor. Demo masa sunumu yapılıyor.

Doğum günü ve baby shower organizasyonlarınız dışında düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni gibi özel günlerde de hizmet alabiliyorsunuz.

Erbil Organizasyon Doğum Günü Fiyatları

Doğum günü ve baby shower organizasyonu alanında kendisini tercih eden müşterilerine sunduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettiren firma her bütçeye uygun paket seçenekleri sunuyor. 1.000 TL’lik başlangıç paketi ve 1.500 TL‘lik her şey dahil fiyatları ile hizmet veriyor. Erbil Organizasyon'dan talep edilen özel istekler ekstra ücretlendirme ile karşılanabiliyor.

Size özel fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. DüğünBuketi.com temsilcilerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz..

Olanakları

Erbil Organizasyon kendilerini tercih eden müşterilerine kolaylık sağlıyor.  Organizasyonun her detayı sizin dilediğiniz gibi oluyor. Masa ve sandalye temin ediliyor. Çiçek aranjmanlı, tül detaylı süslemeler yapılıyor. Kırmızı halı ve balon detaylarına da yer verilebiliyor. Masada konseptinize uygun aksesuarlar kullanılıyor.

Yerel dans ve animasyon ekibi temini ve  profesyonel ekipler tarafından sahne kurulumu gibi olanaklar da sunuluyor. Araç kiralama kolaylığı sağlanarak tüm ihtiyaçlarınız tek elden karşılanmış oluyor.

Konfeti ve volkan gösterisi, barkovizyon, LCV gösterimi herkesin dikkatini çekiyor. Servis elemanı ikramları özenle servis ediyor. Konsepte ve kişiye özel doğum günü pastası ile organizasyonunuz tamamlanmış oluyor. Erbil Organizasyon ile çalışarak konforlu bir etkinliğe imza atıyorsunuz.

Nerededir?

Bulunduğu merkezi lokasyon sayesinde topla taşıma ve özel araç ile oldukça kolay ulaşılabilen Erbil Organizasyon, Şehzadeler ilçesinde konumlanıyor. Özel araçla gidecek olanlar için açık adresi şu şekilde:

Arda Mahallesi 3202 Sokak Hasan Türek Anadolu Lisesi Karşı Ara Sokağı Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün ve sünnet etkinlikleri, festival ve piknik organizasyonu, kına gecesi ve evlilik teklifi organizasyonu, nişan ve diğer özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel tema geliştirme ve demo masa sunumu avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kişiye özel süsleme detayları, masa sandalye temini paket içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Havai fişek, aksesuarlar, servis hizmeti, kırmızı halı, fotoğraf çekimi bu paketin içerisinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tema tasarımı yapılıyor.

Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları Erbil Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Erbil Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erbil Organizasyon

Yorum yaz