Ephesus Arena

4000 m2’lik bahçede dillere destan olacak ve günlerce konuşulacak bir düğün gecesi yaşamak ister misiniz? Ephesus Arena karşınızda! 4.000 kişilik kır bahçesiyle İzmir’in en büyük kır düğünü mekânı olan Ephesus Arena’da kır düğünü konseptlerine bayılacaksınız! Birbirinden özenli hazırlanan bu konseptlere Efes Antik Kent’inin doğal güzellikleri de eklenince emsalsiz bir düğün yapmak sizin elinizde olacak!

Tarih Dokulu Kır Düğünü Konsepti

Efes Antik Kenti’nin civarında yer alan Ephesus Arena düğün salonu olarak bizler tarih dokulu vintage kır düğünü konseptlerini sizlere sunmaktayız. Kötü hava koşullarında bile tarihi dokuyla süslenmiş düğününüzü 500 kişilik restoranımızda da gerçekleştirebiliriz.

Hasırlarla ve pembe renklerle süslediğimiz Ephesus Arena’da dilediğiniz renklerle mekânı yeniden canlandırabilirsiniz! Bahar döneminde yapacağınız kır düğünlerinizde masalara özel canlı çiçek koyarak hem masanızı hem de düğününüzü renklendirebiliriz!

Kaç Kişilik Davetliniz Ağırlanabilir?

Mekân Özellikleri Hakkında Her Şey!

Kır düğünü konseptleri için dekore ettiğimiz kır bahçesinde 4000 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak 500 kişilik kapalı alanımızda da kır düğünlerinizi organize edebiliyoruz. After Parti gibi seçenekleri de sunan Ephesus Arena ’da dilekleriniz anında gerçekleşebilir!

Tarihi dokusuyla sizleri hipnoz edecek güzellikteki Ephesus Arena ’da engelli tuvaletlerinden bebek bakım odalarına kadar tüm ihtiyaçlar önceden düşünülmüş ve ayarlanmıştır. Böylece, misafirlerinizin özel ihtiyaçlarına da özel çözümler üretilmektedir.

Hangi Tür Organizasyonlar Yapılabiliyor?

Yepyeni konseptleriyle sizlere hizmet veren Ephesus Arena ’da tüm istekleriniz bir bir yerine gelecek!

Kına Gecesi gibi her bayan için özel bir geceyi dahi çeşitli konseptlerle süsleyen Ephesus Arena ’da kına geceleriniz bir başka olacak! Tarihi yapısıyla Hint kına gecesi konsepti veya farklı konseptleri kolaylıkla dekore edebilen Ephesus Arena’da kına geceleriniz daha önce görülmemiş duyulmamış konseptlerden hazırlanacak!

Düğün organizasyonlarınızda kır düğünü konseptini sizlere en güzel dekor ürünleriyle sunan Ephesus Arena’da dünya evine girdikten sonra civardaki antik otellerde konaklayabilir, güzel bir balayı programı yapabilirsiniz. Ephesus Arena’da Yapacağınız Diğer Organizasyonlar;

 • Nişan organizasyonu
 • Özel yemekli ve kokteylli davetler
 • Yıl dönümü kutlamaları
 • İş toplantıları
 • Kep törenleri
 • Okul yemekleri
 • Sünnet düğünü
 • Kokteyl
 • Doğum günü
 • Veda yemekleri gibi sayısız organizasyonlarınızın planlamasını yapmaktayız.

Nerededir? Nasıl Gidebilirsiniz?

İzmir Selçuk’ta bulunan Ephesus Arena ’ya gitmek için alternatif bir çok seçeneğiniz var.
Atatürk Mahallesi’nde yer alan Ephesus Arena ’ya gitmek için öncelikle Selçuk’a gelmelisiniz. İzmir’den Aydın otobanını kullanarak kısa sürede gelebileceğiniz Hızlı Geçiş Sistemini önermekteyiz. Ephesus Arena’ya gelen toplu taşıma araçlarına da Selçuk Aktarma’dan binebilir ya da dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şahsi araçlarıyla gelecek konuklarımız için özel otoparkımızın da bulunduğu Ephesus Arena’da vale hizmetimiz de vardır. Ephesus Arena’ya gelmek için yol tarifi için haritaya bakabilir ya da dilerseniz bizleri arayabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Süper ötesi bir kır düğün gecesi için sizlere teşekkürler… Hem misafirlerimiz hem de biz son derece memnunuz.

Yorum yaz