İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
11000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kanto ekibi
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Engin Titiz & Vals Müzik Hakkında

İstanbul Şişli merkezinde hizmet veren Engin Titiz & Vals Müzik, düğün yapacak olan çiftlerin profesyonel hizmeti ile beğenilerini topluyor. Hizmet çeşitliliği ve dil seçeneği ile düğününüzü hayal ettiğiniz kusursuzlukta geçirmenizi sağlıyor. Yerli-yabancı müzik grubu kadrosuna sahip olarak sunduğu her çeşitlikte müzik performansları düğün orkestrası ve Dj paketi içerisinde sizlere sunuluyor. Yıllardır global çapta performanslarıyla ün salmış bu orkestra ekibinden hizmet almanın fiyatı ise 10.000TL’den başlıyor.

Orkestranın Özellikleri

Engin Titiz & Vals Müzik çiftlere özel günlerinde her daim yanında olarak yıllardır diledikleri hizmeti vermeye devam ediyor. En sık tercih edilen düğün orkestrası, dj ekibi, davul şov ve sahne şovları hizmetleri oluyor. Sizlere de dilediğiniz hizmeti tercih edebilme ve ister İstanbul içinde şehir dışında alanında profesyonel kişilerden dolu dolu bir eğlence hizmeti alabilme fırsatı sunuyor.

Açık alanda ekipmanları ile kurdukları sahne, ışık, ses hizmetleri eksiksiz şekilde geliyor. Kapalı bir salonda düğün yapacaksanız da mekânın yetersiz kaldığı her ekipmana sahip olarak sizlere kusursuz saatler sunuyor. Düğün gününüzün kusursuz geçmesi için düğünden önce bir saat prova gerçekleştiriliyor. Her detay sırayla düşünülüp aklınızda hiçbir sorun kalmayacak şekilde planlanıyor. Bu planlama aşamasında sizlerle toplantı gerçekleştirerek hayallerinizi süsleyen düğün organizasyonunun nasıl olduğunu ve beklentileri öğreniyor. Sizler için en önemli günü sizler kadar önemsenip özel kılınıyor.

Engin Titiz & Vals Müzik Düğün Orkestrası Fiyatları

Engin Titiz & Vals Müzik verdiği profesyonel hizmet ile düğünlerinizde Düğün orkestrası ve Dj ekibi imkânı ile yanınızda oluyor. Aynı zamanda pek çok seçenek de sunarak dilediğiniz hizmeti seçebilme şansı tanıyor. Fiyatlar konusunda ise seçtiğiniz hizmet türüne göre fiyatları değişebiliyor. Minimum başlangıç fiyatları 10.000TL’den başlıyor. Ancak yapılan kampanyalar ile fiyatlar farklılık arz edebiliyor.

Siz de düğününüzde kusursuz bir eğlence hizmeti konuklarınıza sunmak isterseniz size özel sunulan avantajlı fiyatları öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Vals Müzik geniş repertuarı ile sizlere pop, Karadeniz müziği, çeşitli yörelere uygun oyun havaları, sanat müzikleri, klasik müzik, vals, tango, Latin ve İspanyol, aklınıza gelebilecek her çeşit müziği çeşitli dil seçenekleri ile dinleyebileceğiniz bir hizmet sunuyor. Yerli ve yabancı uzman sahne kadrosuna sahip olması yıllardır düğün orkestrası hizmeti dileyen tüm çiftlerin ilk akıllarına gelmesinin sebebi oluyor. Dj ekibi ile de düğün gecenizde eğlencenin dozunu arttırabiliyor, şovlarıyla da görsel şölen sunuyor.

Nasıl Gidilir?

Vals Müzik verdiği hizmet çeşitliliği ile yıllardır bilinen bir marka haline geliyor. İstanbul Şişli konumunda yıllardır hizmet veren bu ekip dilediğiniz şehre gelerek hizmet verebiliyor. Düğün orkestrası ile tam ekipmanlarıyla kusursuz bir organizasyon geçirirken yanında Dj ve sahne şov hizmetleri ile de sizlere eğlencenin zirvesini yaşatıyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'un yanında aynı zamanda tüm şehirleri kapsıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünleri, söz ve nişanlar, kına, nikah, partiler ve akla gelebilecek tüm organizasyonlarda hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1-2 hafta önce iletişime geçmeniz öneriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı hizmet verme seçeneği olması ve dilediğiniz her müzik çeşidine ulaşabiliyor olmanız avantajlı oluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

canlı müzik performansı, yerli ve yabancı dilediğiniz türden sahne performansı veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

sahne şovları, kişiye özel müzik listesi, dj ekibi, dans gösterisi gibi hizmetleri kapsıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Organizasyon minimum 4 saat sürüyor.

Engin Titiz & Vals Müzik düğün fiyatları ne kadar?

Engin Titiz & Vals Müzik düğün fiyatları Engin Titiz & Vals Müzik düğün fiyatları Engin Titiz & Vals Müzik organizasyon fiyatları ise 10000 - 11000 TL arasında değişmektedir.

Engin Titiz & Vals Müzik Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Engin Titiz & Vals Müzik

Yorum yaz