İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Engin Söker Photography Hakkında

Hayatınızın o en önemli günü, dünya evine gireceğiniz gün yaklaşırken düğün hazırlıkları da son hızında devam ediyor. Gelinlik, düğün mekânı derken şimdi de bu muhteşem günü ölümsüzleştirecek olan fotoğraflar ve video çekimleri ile ilgili düşünmeye geldi sıra. Bu çok özel gününüzde sevdiklerinizle birlikte hiç unutmak istemeyeceğiniz eşsiz dakikalar geçireceksiniz. Bu anların tüm gerçekliği ile fotoğraf karelerine yansıtılmış bir şekilde sizlere sunulması düğün gününün en önemli detaylarından birisidir. İstenilen şekilde yakalanan düğün fotoğraflarının arzu edildiği gibi yüksek kalitedeki baskılarını elde etmek için deneyimli kişilere ihtiyaç vardır. Düğün fotoğraflarınızı güvenilir ve usta ellere teslim etmek istiyorsanız Engin Söker Photography yüksek kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları ile hizmetinizde.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekip sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için elinden geleni yapıyor. Hizmette sınır tanımayan Engin Söker Photography siz misafirlerimize özel sunduğu inanılmaz kampanyalar ve indirimler ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun fiyatlar ve kampanyalı paketler ile harikulade hizmet elde etmek istiyorsanız Engin Söker Photography doğru tercih.

Engin Söker Photography’nin Sizlere Sunduğu Hizmetler

Düğün, nişan, söz, kokteyl gibi tekrar yaşanması mümkün olmayan organizasyonlarınızda fotoğraflarınızı riske atmak istemiyorsanız Engin Söker Photography doğru adres.  Yetenekli, deneyimli ve profesyonel ekibi ile dilediğiniz çekimi tam da hayallerinizdeki gibi gerçekleştirmeniz mümkün. Çok uygun fiyatlar ile sizlere sunduğu sayısız hizmetten bazıları şunlar: Düğün hikayesi, düğün slaytı, dış mekân çekimi, stüdyo çekimleri, kına gecesi ve nişan çekimi, katalog çekimi, düğün klibi, drone çekimi... Engin Söker Photography ile düğün, kına gecesi, sünnet, bayi toplantısı, mezuniyet balosu gibi çok çeşitli organizasyonlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Engin Söker Photography her türlü talebinize cevap vermeye hazır ve hizmette sınır tanımıyor: İç mekân ya da dış mekân, bireysel ya da kurumsal organizasyonlar, şehir içi ya da şehir dışı... Fotoğraf çekiminizi daha iyi organize edebilmek için Engin Söker Photography ile en az 2 ay öncesinden haberleşmeniz gerekiyor. Böylelikle olası yoğunluk problemlerini ekarte etmek de mümkün hale gelmiş oluyor.

Hayalinizdeki Fotoğrafa Ulaşmak Mümkün!

Engin Söker Photography ekibinin en çok kıymet verdiği şeylerin başında müşterinin istekleri gelmekte. Her zaman için öncelikli olarak siz kıymetli misafirlerimizin isteklerine kulak vermeyi ilke edinen ekip, sonrasında yaratıcılığını bu istekler doğrultusunda konuşturuyor. Böylelikle hayalinizdeki fotoğrafların kâğıda dökülmüş halini görmeniz mümkün bir hal alıyor. Bu süreç içinde oldukça önemli bir yere sahip olan diğer unsurlar ise tabii ki de teknik ekipman. Engin Söker Photography her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi takip edip kendini yenilemeyi de ilke edinmiş durumda. Kaliteli ekipmanlar ve usta sanatçılar bir araya gelip, sizin isteklerinizi gerçekleştirme gayesiyle çalışınca ortaya çıkan sonuçtan memnun kalmamak elde değil. 13 yıllık tecrübesini siz değerli misafirlerimizin arzuları doğrultusunda konuşturan Engin Söker Photography’yi tercih ederek en doğrusunu yapmış olacaksınız. Üstelik sadece siz Düğün Buketi misafirlerine sunduğu uygun fiyatlar, inanılmaz kampanyalar ve indirimler ile! Eğer siz de hiç vakit kaybetmeden Engin Söker Photography ile iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın sağ kısmında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurup göndermek. Böylelikle taleplerinize uygun hizmetlerin fiyatları ile ilgili bilgi edinme şansını yakalamış olacaksınız. Anlaşma yapmak istediğiniz takdirde hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Düğün Buketi olarak bu en mutlu gününüzün fotoğraf ve video kayıtlarında bir ömür boyu pırıldaması dileğiyle.

Sorular

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Melike & Ozan
    Puan

    Engin Bey ve ekibi harika bir iş çıkardı düğün klibimiz resmen kısa film tadında olmuş ömür boyu saklayacağız ellerinize emeklerinize sağlık =)

Yorum yaz