Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

En Güzel Hikayem Hakkında

En güzel hikayenizi canlandıran ve ölümsüz kılan bir düğün fotoğrafçısı var bu yazımızda. Ankara ilinde yer alan En Güzel Hikayem düğün fotoğrafçısı, sadece Ankara ve çevresine değil, bütün dünyaya hizmet etmekte. Almanya, Hindistan, Hollanda gibi çeşitli ülkelerde albüm çalışmaları yapan bu fotoğrafçı, dış mekan çekimlerinde isim yapan ender firmalardan. 1.500 TL’den başlayan fiyatları bulunmaktadır.

Dış Çekim Mekanları

Firmanın şimdiye kadar Save the Date veya dış çekim konseptinde binlerce çalışmasının olduğunu hatırlatalım. Yani En Güzel Hikayem, o kadar ustalaşmış ki, Dünya’nın her yerinden müşterisi bulunmakta. İstenirse kilise nikahı çekimi, istenirse Hindistan temalı çekim veya Kapadokya’nın rengarenk uçan hava balonları ve taş evleri konseptinde çekim yapılabilmekte. Deneyimleyen çiftlerin takdirini kazanan, övgü üstüne övgü alan bu firma, en güzel anınıza eşlik etmeye aday.

En Güzel Hikayem Dış Çekim Fiyatları

Her şey dahil adlı paket, gerçekten de aksesuardan ışık seçimine kadar bütün imkanları önünüze seriyor. Temalar ve değişik dekorasyon alternatiflerinde tamamen sizin önerileriniz söz konusu. Bütün bunlar sadece 2.000 TL’den sizlere sunuluyor.

Başlangıç paketi olarak bilinen bir diğer paket ise, standartların üzerindeki hizmet kalitesi ile çiftlerin vazgeçilmez tercihi. Bu paketin içeriğinde ise, stüdyo çekimi son model ekipmanlar ve eğitimli bir ekip bulunuyor. Ve işin güzel yanı, bütün bunlar sadece 1.500 TL. Güzel Hikayem Fotoğrafçılık ile ilgili detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" butonundan yararlanabilirsiniz.

Farklı Çekim Olanakları

Drone ile çekim imkanının bulunduğu En Güzel Hikayem ile aynı zamanda jimmy jib gibi profesyonel ekipmanlar da mevcut. Düğün hikayesi konusunda uzman olan bu firma, kız isteme merasimi, nişan, düğün, after party gibi bütün detayları özenle montajlayarak, sinema filmi kalitesinde bir video olarak sizlere sunmakta. Aynı zamanda stüdyo çekimi alternatifi de sunan bu mekanda dekorasyon teması ve arka plan sizin fikirlerinize göre şekillenmekte.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Başkentin merkezinde Kavaklıdere ilçesinde bulunan bu Güzel Hikayem Fotoğrafçılık, ulaşım açısından baya merkezi bir yerde. Ankara’nın her yerinden ulaşabileceğiniz bu firmaya toplu taşımayla bile ulaşım mümkün. Özel araçla gelecekler için navigasyona yazmak adına açık adresi şuraya bırakalım:

Bestekar Sok. 17/3 Kavaklıdere / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Merkezi Ankara Çankaya olan bu firma, tüm Türkiye'ye hatta tüm dünyaya hizmet götürüyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, after parti çekimi, save the date çekimi, size sunulan olanaklardan sadece bir kaçı.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilse yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Sizlere özel kaliteli geniş kapaklı bir albüm sunulmakta. Buna ek olarak farklı konseptlerde de dış çekim veya stüdyo çekimi bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Işıklandırma ve profesyonel çekim araçlarına ek olarak muazzam deneyimli bir görüntü ekibi de başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

İstekleriniz doğrultusunda belirlenen çekim koşulları, yurt dışı çekim gibi olanaklar her şey dahil pakette yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kapadokya temalı çekim, tarla temalı çekim, orman temalı çekim gibi bütün farklı seçenekler, fikirleriniz dahilinde şekillenmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kapadokya temalı çekim, tarla temalı çekim, orman temalı çekim gibi bütün farklı seçenekler, fikirleriniz dahilinde şekillenmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık 3 - 4 hafta içinde ürün elinizde olmuş olacaktır.

En Güzel Hikayem düğün fiyatları ne kadar?

En Güzel Hikayem düğün fiyatları En Güzel Hikayem düğün fiyatları En Güzel Hikayem organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

En Güzel Hikayem Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

En Güzel Hikayem

Yorum yaz