Emre Turhal Exclusive Make-up & Hair Studio;

Makyaj Bölümünde; bütün dünya tarafından bilinen ve sevilen, çok kaliteli makyaj markalarıyla çalışıyoruz. Bu sebeple de bu markaların ürünlerini kullanıyoruz. Emrah Turhal ekibi olarak kendi makyaj sanatçılarımızla en profesyonel şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Saç Tasarım bölümümüzde ise; Emrah Turhal olarak en iyi saç markalarının kurumsal desteğiyle tecübeli ve profesyonel bir saç tasarım ekibiyle hizmet vermekteyiz.

Çalışma sistemimize gelirsek; Bir sözleşme hazırlıyoruz. Her iki taraf için de şartlar uygunsa bir adet provamız oluyor. Buradaki amaç sizin cildinize en uygun makyaj ürünlerini seçmek. Düğün gününüzde bütün gün herhangi bir akma, dağılma ve alerji yapmaması gerek. %100 Kişiye özel bir stil ve konsept ile ortak kararlarımızı belirleyip makyaj ve saç tasarımınızı çıkartıyoruz. Nem maskeleri uyguluyoruz çünkü cildinizin düğün gününüzde de diğer günlerde de sağlıklı olması gerekiyor.

SONUÇ; Bu özel gününüzde sizi prensesler gibi yapıp tadını çıkarmanızı sağlıyoruz ve Emre Turhal Make-up & Hair Studio olarak sizlere bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Hülya
    Puan

    Bir gelin ön mutlu gününde prensesler gibi olmak ister.Emre Turhal ile tanışırsanız sizi prensesler gibi görünmenizi sağlıyor.ben bir tavsiye üzerine gittim ve gelin saçı ve gelin makyajı hizmetleri aldım.provalarda verdiği pozitif enerji ile bu zorlu dönemi atlatmama yardımcı oldu.ve her seyden önemlisi saçı e makyajım tam istediğim gibi oldu.çok teşekkürler.

Yorum yaz