Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Emre Şimşek Photography

Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmeden önceki anlarınızı ölümsüz hale getirmek istemez misiniz? Sizi en doğal hallerinizle yakalayarak fotoğraf karelerine sığdırabilecek kadar yetenekli olan bir adamla tanışın. Emre Şimşek Photography sayesinde en doğal gülümsemeleriniz sonsuz olacak. O en özel ve en güzel anlarınızı Emre Şimşek  kalitesi farkı ile yaşayın. Siz de İstanbul Beşiktaş’ta yer alan Emre Şimşek ile çeşitli fotoğraf ve videolar çektirin. Böyle kaliteli fotoğrafçılık deneyimi sayesinde güzel ve özel anlarınızı sonsuza kadar saklama şansınız olsun.

Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

İstanbul Beşiktaş’ta yer alan Emre Şimşek Photography, çektiği güzel fotoğraflarla en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Fotoğraflarınızın kalitesine şaşıracağınız derecede güzel çekilen fotoğraflar sayesinde en özel anlarınız unutulmaz olacak. Sadece düğün öncesinde çekilen fotoğraflarla değil, düğün sırasında da bu kaliteyi tadabilirsiniz. Sunduğu eşsiz fırsatlardan yararlanarak anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Yapacağınız düğünün belgeseli Emre Şimşek Photography kalitesi ile çekilebilir. Bununla birlikte düğün hikayesi veya düğün klibi de çekebilen Emre Şimşek ile eşsiz videolara sahip olun. Böylece düğünden sonra tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz videolarınız olsun. Ayrıca katalog, konsept, nişan çekimleriyle beraber, Save The Date ve Trashday çekimleri de yapan ekipten çok memnun kalacaksınız.

Çektiği eşsiz videolarla müşterilerinin beğenisini kazanan Emre Şimşek, çektiği videolarla anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Kaliteli malzemeleriyle en iyi videoları ayağınıza getiren Emre Şimşek aynı zamanda birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. Emre Şimşek stüdyo çekimi yaparken, aynı zamanda şehir dışında da çekimler yapabiliyor. Üstelik aynı kalite ve aynı standartlarda. Sizin şehrinize gelerek sizin en özel anlarınızı yakalayan Emre Şimşek sayesinde bu güzel anlarınız ölümsüzleşiyor.

Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Emre Şimşek fotoğraf ve dış çekim hizmeti yanı sıra birçok ayrıcalıklı ürün de sunmaktadır. Hizmet içeriğinde şunlar bulunmaktadır:

 • Stüdyo çekimi
 • Şehir dışında çekim
 • Orijinal kopya teslim
 • Dış mekan çekimi
 • Yurt dışında çekim

Birçok çekim türünde de hizmet sağlayan Emre Şimşek siz değerli çiftlere her anınızda eşlik ediyor:

 • Düğün belgeseli
 • Düğün hikayesi
 • Düğün klibi
 • Katalog çekimi
 • Konsept çekim
 • Nişan çekimi
 • Save the date
 • Trashday

Fotoğraflara Bakmaya Doyamayacaksınız

Ayrıca orjinal kopya teslim hizmetini de bünyesinde bulunduruyor. Emre Şimşek Photography, tecrübeli bir ekibe sahip olup, sizin en iyi kalitede fotoğraflarınızın olması için hizmet vermektedir. Bununla birlikte Emre Şimşek, dış mekan çekimleri de yapabilirken, yurt dışındaki müşterilerine de hizmet vermektedir. Yurt dışında istediğiniz ülkenin doğal güzellikleriyle sizin güzel anlarınızı birleştiren Emre Şimşek sayesinde güzel anlarınız ölümsüz oluyor.

Etkinlikten Ne Kadar Zaman Önce İletişime Geçilmeli?

Firma ile fotoğraf çekileceğiniz zamandan en az 1 ay öncesinde iletişime geçmelisiniz. Bu 1 ay içinde Emre Şimşek ile iletişimde kalarak yer, mekan ve zamanı daha rahat belirleyebilirsiniz. Böylece sizin eşinizle birlikte o unutulmaz ve en özel anlarınızı Emre Şimşek Photography kalitesi ile birleştirin. Çeşitli mekanlarda yapılan çekimlerle anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Çeşitli mekanlarda çekim yapabilecek tecrübeye sahip olan Emre Şimşek Photography güzel anlarınıza ortak olmuş oluyor.

Hangi Ürünleri Teslim Ediyor?

Çekimlerin sonunda seçtiğiniz fotoğraflarla 2 adet aile albümü veya çift albümü hazırlanıyor. Düğün öncesinde ve sonrasında olmak üzere, Emre Şimşek farkı ile çekilen fotoğraflar ve videolar çekiliyor. Emre Şimşek Photography’nın başlangıç paket fiyatı 1.000 ile 1.500 lira arasında değişmektedir. Fark yaratan çekimleriyle İstanbul’da ön plana çıkan Emre Şimşek, düğün öncesinde ve sonrasında sizin memnuniyetiniz için çalışmaya devam ediyor. Zincirlikuyu metobüs durağına sadece 1 dakika yürüme mesafesinde olan Emre Şimşek Photography’e giderek de daha fazla bilgi alabilirsiniz. Zorlu Performans Sanat Merkezi’ne 9 dakika mesafede olan Emre Şimşek Photography şehrin merkezinde olmasıyla da şehrin ön planda gelen mekanlarındandır. Mekan ve fiyatlarla ilgili daha fazla bilgi almak için yukarıda bulunan ‘’Teklif Al’’ butonundan yararlanabilirsiniz. Veya düğünbuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ni arayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sorular

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Yorum yaz