Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Kişiye özel konsept
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Emre Çavdar Photography Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı denilince akla gelen isimlerden olan Emre Çavdar Photography, Ankara Çankaya bölgesindeki çiftlerin en güzel günlerine ortak oluyor. Yenilikçi ve yüksek çözünürlüklü çekimleriyle dikkat çeken sanatçı, uygun fiyatları ile de çiftlerin birinci tercihi olmayı başarıyor.

Çekim Türleri

Adından da anlaşılacağı üzere fotoğrafçı, dış çekim hizmetinin yanı sıra videolarıyla da biliniyor. Düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeselleri de sanatçının hizmet verdiği türler arasında yer alıyor. Konsept çekim de gerçekleştiren Emre Çavdar Photography Videography, bu çekimlerde balon, uçak ve araba gibi objelere de sıklıkla yer veriyor.

Sanatçı, çekimlerinde modern ve klasiği, siyah ve beyaz tonları harmanlamayı özel olarak tercih ediyor. Bu sayede, düğün günlerini sevdiklerine duyurmak isteyen çiftler, oldukça estetik bir save the date çekimi gerçekleştirebiliyor. Fotoğrafçı, düğün sonrası gerçekleştirdiği trashday çekimleri ile de gelin ve damat adaylarına keyifli dakikalar sunuyor.

Emre Çavdar Photography Dış Çekim Fiyatları

Çiftler tarafından oldukça tercih edilen bir düğün fotoğrafçısı olan sanatçı, bütçe konusunda da yüzleri güldürüyor. Kaliteyi uygun fiyatları ile sunan fotoğrafçının dış çekim başlangıç paket fiyatları 3.000 ile 4.000 TL arasında değişiyor. Bu fiyatlar, paket içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor.

Çekiminizde sanatçı ile çalışmak isterseniz size en uygun fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Emre Çavdar Photography, yalnızca Ankara bölgesinde değil, birçok farklı ilde de hizmet veriyor. Özellikle İstanbul’da yaşayan çiftlerin yoğun ilgisine nail olan fotoğrafçı, ekibiyle birlikte seyahat ediyor. Bu ekip, çekim boyunca gelin ve damat adaylarının stresini azaltarak çekimin çok daha konforlu gerçekleşmesi için çalışıyor.

Düğün fotoğrafları için sanatçıyla çalışmak isteyen çiftlerin ekiple çekimden bir ay önce iletişime geçmesi gerekiyor. Ekip, çekimin iki hafta sonrasında fotoğrafların orijinal hallerini çiçeği burnunda çiftlere teslim ediyor.

Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya konumunda yer alan fotoğrafçıya gitmek oldukça kolay. Gelin ve damat adayları ulaşımlarını 114-7, 304, 305, 391 numaralı otobüsler ve M1, M2,M3 metroları ile sağlayabilirler. Emre Çavdar stüdyosuna özel araçları veya taksi ile ulaşmak isteyenler için açık adres:

Bağcılar, Gaziosmanpaşa, 273. Sk. No:3 D:8, 06670 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ve çevre illerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog ve moda çekimi hizmeti mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında hizmet verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip, ekipman ve dijital fotoğraf/video teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Basılı fotoğraf teslimi, albüm hazırlığı ve video çekim seçenekleri mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi iki haftadır.

Emre Çavdar Photography düğün fiyatları ne kadar?

Emre Çavdar Photography düğün fiyatları Emre Çavdar Photography düğün fiyatları Emre Çavdar Photography organizasyon fiyatları ise 3000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Emre Çavdar Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Emre Çavdar Photography

Yorum yaz