Emirgan Köşkü

Düğün daveti herkesin hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Gelinlik hazırlıkları, süslemeler ve diğer detaylar derken mekan seçimi konusunda da oldukça titiz davranmalısınız. Titiz arayışlarla mükemmeli arzulayan çiftlerdenseniz de mutlaka Emirgan Köşkünü tercih etmelisiniz. Burası dünyaya farklı pencereden bakmanızı sağlayacak büyüleyici bir manzaraya sahiptir. Özellikle baharda dolup taşan köşk içerisindeki düğün davetinizde konuklarınıza mükemmel bir manzara sunarken aşkınızı tadına doyulmaz bir gökyüzünün altında taçlandırmış olacaksınız.

Yemeklerden servise kadar her şeyin harika olacağı gece içerisinde keyifli danslarla coşarken zamanı durdurmak isteyip bu geceyi tekrar yaşamayı dileyeceksiniz. Heybenizde biriktirdiğiniz hatıralar mutlu gecenizi sürekli hatırlamanıza yardımcı olurken düğünden sonra konuklarınızın tepkisi de olumlu yönde sizlerle buluşacaktır.

Emirgan Köşkü Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

Emirgan köşkü dendiği zaman karşınıza 3 farklı köşk daha çıkacaktır. Beyaz, pembe ve sarı köşk olarak adlandırılan bu mekânlar içerisinde hem İstanbul’un eşsiz tarihine sonuna kadar şahitlik edecek hem de konuklarınıza tadına doyulmaz bir ortam sunmuş olacaksınız. Her şeyden önce kalbi aşkla dolup taşan sizler hayallerinize ulaşmış olacaksınız. Düğün hazırlıkları başladığında klasik bir düğünden çok uzakta bir çalışma yürütecek olan organizasyon sorumlumuz tarihi yapının ihtişamına uygun olarak sizlere kusursuz konseptler sunacaktır. İçinden seçeceğiniz tasarımlar öncelikle masalara uygulanarak gelin yolu, gelin masası ve diğer detaylar olarak devam edecektir. Masa tasarımında ise özellikle zarif çiçekler, şamdanlar yada değişik mumluklar tercih edilecek olup yemek suplaları ile birlikte özenli şekilde servisler açılacaktır.

Yemekli davetleriniz için açılan servislerin içiniyse şeflerimizin hazırladığı leziz yemek menüleri dolduracak. Tatlısından tuzlusuna etinden ara sıcağına kadar her şeyi bulacağınız yemek menüleriyle birlikte hem kusursuz bir gece hem de gurme damakları sevindirecek lezzetler bulacaksınız. Diğer hazırlıklara göz atacak olursak da düğünden önce gelin hazırlanma odası görkemli bir şekilde tamamen gelin ve nedimelerinin konforuna göre hazırlanacak olup servis personelimiz emrinize amade olacaktır. Bu şekilde ışıltılı bir gece yaşarken orkestramız da klasik ya da sevdiğiniz diğer tarzdaki parçalarla sizlere eşlik edecek. Modernlik ve kalitenin yanınızdan ayrılmayacağı geceden geriye unutulmayacak fotoğraflarla kocaman bir gülümseme kalarak heybenizde bir ömür boyu size eşlik edecektir.

Emirgan Köşkü Nerede Yer Alır? Emirgan Köşküne Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Sarıyer bölgesinde bulunan Emirgan Köşkü alabildiğine geniş bir koru içerisinde bulunmaktadır ve her dönem milyonlarca ziyaretçi akınına uğramaktadır. Özel aracınızla Emirgan Köşküne ulaşmak içinse Hasdal- Okmeydanı bağlantısını takip edebilirsiniz. Farklı bir alternatif olarak Büyükdere Caddesi üzerinden bir güzergâh da izleyebilirsiniz. Böylelikle rahat ve kolayca ulaşım sağlamış olacaksınız. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de pek çok otobüs veya minibüs bölgeye aktarmalı şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Tüm bunların dışında kendi konumunuz üzerinden çok daha kolay bir rotada elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    şimdiye kadar bütün tarihi güzelliğini korumuş muhteşem bir mekan bahçesi de harika dekore edilmiş peyzajı çok güzel yapılmış temiz ve kusursuz hizmet… tavsiye ederim.

  2. Puan

    Tertemiz kır havasında harika bir düğün daveti oldu. Her şey kusursuzdu diyebilirim. Teşekkür ederiz.

  3. Puan

    kelimelerle anlatılmaz… burada organizasyon yapanlar ayrıcalıklıdır 😉

Yorum yaz