Kayseri Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Emin Koçak Otel Hakkında

Emin Koçak Hotel Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde konumlanıyor. Modern yapısıyla dikkat çeken otel, davet alanı ile özel gün ve davetleriniz için hizmet veriyor. Profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor. Erciyes Dağı manzarasının size eşlik edeceği otelin düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Düğün hizmeti veren otelde farklı konseptlerde organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Tercihiniz doğrultusunda size özel düzenlemeler yapılıyor. Şehir merkezinde bulunan Emin Koçak Hotel içerisinde kapalı alan bulunuyor.

Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi aralığında değişebiliyor. Otelde 200-300 kişilik yemekli kapasite ve kokteyl alanı da hizmet veriyor. Otelde konaklama imkanı da yer alıyor. Konaklama sayısı 100-150 kişi aralığında değişiyor.

Emin Koçak Otel Düğün Fiyatları

Emin Koçak otel hayalinizdeki düğünü gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Otelin yemekli düğün ve kokteyl daveti fiyatları hafta içi 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu fiyatlar 100 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bu otel için özel teklif ve indirimleri öğrenmek için ücretsiz bir şekilde “Fiyat Teklifi Al“ formunu doldurabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Emin Koçak Otel içerisinde organizasyonlarınız yemekli şekilde de gerçekleştirilebiliyor. Yemek konusunda her detayı düşünen otel vegan, vejetaryen gibi menülerin yanı sıra diyabet ve kosher menüleri ile farklı türden lezzetler de sunuyor. Ayrıca çocuklara özel menü de sunuluyor. Yemekleriniz için menü tadımı ve menüde değişiklik de yapılabiliyor.

Düğününüzü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için dışarıdan organizasyon firması ve organizasyon sorumlusu getirilebiliyor. Fotoğrafçı getirme, ışık, ses ve sahne olanakları da isteğiniz doğrultusunda planlanıyor. Otel içerisinde ek olarak spa ve fitness merkezi de hizmetinize sunuluyor.

Profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmet veren Emin Koçak Hotel bünyesinde düğün, nişan, kına gecesi gibi özel davetlerinizi gerçekleştirebilmenin yanı sıra; kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otelde düğün hizmeti alabileceğiniz otel, Kayseri ilinin Kocasinan bölgesinde merkezi bir lokasyonda konumlanıyor. 123, 206, 420, 430, 503, 530, 562, 61 otobüs hatları ve Organize Sanayi–İldem tramvay hattı ile otele ulaşılabiliyor. Ayrıca mekanın 50 araçlık otopark imkanı sayesinde özel aracınızla da gelebilirsiniz. Otelin adresi şu şekildedir:

Örnek Evler Mahallesi, Kocasinan Bulvarı, No:72 38010 Kocasinan, Kayseri.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100-150 kişi aralığında konaklama imkanı sağlanıyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve organizasyon sorumlusu getirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri gibi organizasyonlar da düzenleniyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İsteğe bağlı olarak dışarıdan fotoğrafçı getirilebiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı alan bulunuyor. Kokteyl davet alanı da yer alıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik imkanı sunulan otel içerisinde ışık, ses ve sahne hizmetleri de yer alıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Misafirler için kokteyl davet alanı sunuluyor. Çocuklara özel menü yapılırken, vegan, vejetaryen, diyabet kosher gibi özel menüler de ikram ediliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik saat 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept isteğiniz doğrultusunda şekilleniyor.

Emin Koçak Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Emin Koçak Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Emin Koçak Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Emin Koçak Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Emin Koçak Hotel kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz