İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
50 ₺
Her Şey Dahil Paket
75 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kişiye özel servis seti

İmkanlar

Animatör
Barkovizyon
Catering
Dans grubu
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Volkan şovu
Lcv
Mekan giydirme
Servis elemanı
Vale

Elsa Davet Organizasyon Hakkında

Elsa Davet Organizasyon standartların dışına çıkarak, herkesin aklında yer etmeyi hedefliyor. Firma, İzmir Bornova konumunda kafanızdaki planı anlattıktan sonra bir mekan bulup oraya uygun, sizin istediğiniz tarzda alternatif örnekler sunuyor. Sıra dışı bir evlilik teklifi organizasyonu isteyenlerin tercih edebileceği firmanın  başlangıç fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Kendi alanında uzman bir evlilik teklifi organizasyon ekibiyle çalışan Elsa Davet, gününüzü rüya gibi geçirmenizi sağlayacak dizayn ve tasarımlarıyla eşsiz bir hatıraya imza atıyor. Birçok hizmeti olan firmada her şey düşünülüyor. Aklınızdaki evlenme teklifi mekanı nasılsa, açık veya kapalı alan fark etmeksizin firmaya belirtiyorsunuz onlar sizin için araştırıp en güzelini buluyorlar.

Saç ve makyaj yapımından fotoğraf ve video çekimine kadar her şeyi düşünen firma, konukları ve eğlencenin olmazsa olmazı müziği de sizin istediğiniz şekilde ayarlıyor.

Olanakları

Elsa Davet bünyesinde hazırlanan demo masalar sayesinde nasıl tasarım yapıldığını görebiliyor ve müdahale etmek istediğiniz noktalar olduğunda söyleyebiliyorsunuz. Yemekleri de catering şirketi ile anlaşarak ayarlayan firmanın verdiği diğer hizmetlerden bazıları  DJ, araç kiralama, LCV hizmeti, barkovizyon, çiçek, havai fişek oluyor.

Dileyenler ışık ve ses ekipmanları, pasta, sanatçı hizmetlerinden de faydalanabiliyor. Görsel şovlara kadar aklınıza gelebilecek her şeyi burada bulmanız mümkün oluyor. İzmir dışına da hizmet veren evlilik teklifi organizasyon firması, Türkiye'nin dört bir yanında evlilik teklifi, düğün, nişan organizasyonları düzenleyebiliyor. 4 hafta öncesinden firma ile iletişime geçtiğinizde istediğiniz hizmeti alabiliyorsunuz.

Elsa Davet Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatları

Elsa Davet bünyesinde hafızalardan silinmeyecek evlilik teklifi organizasyonu ve kutlamalar düzenleyebiliyorsunuz. Firmanın paket fiyatları rakiplerine göre oldukça düşük tutuluyor. Kokteyl fiyatlar hafta içi ve hafta sonu 50 TL'den başlıyor. Yemekli teklif organizasyonları başlangıç fiyatları ise 75 TL oluyor.

Firmanın yüz güldüren fiyatları  hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel avantajlardan faydalanmak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konum olarak İzmir ilinin Bornova ilçesinde yer alan firma, şehir dışına da hizmet veriyor. Firmanın adresine, 510, 7, 984 numaralı otobüslerle kolaylıkla ulaşılabiliyor. Özel araçlarıyla Elsa Davet konumuna ulaşacaklar için firmanın açık adresi:

Sahilevleri Mahallesi Çoban Yıldızı Sokak No:2 Narlıdere, İzmir/ Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir merkezli olup şehir dışına da hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, kına gecesi, piknik ve sünnet düğünü gibi davetlerde de hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video, mekan giydirme, pasta ve yemek servisi hizmetleri her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon, kırmızı halı, balonlar gibi hizmetler veriliyor.

Elsa Davet Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Elsa Davet Organizasyon organizasyon fiyatları Elsa Davet Organizasyon organizasyon fiyatları Elsa Davet Organizasyon organizasyon fiyatları ise 50 - 75 TL arasında değişmektedir.

Elsa Davet Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Elsa Davet Organizasyon

Yorum yaz