Elmira Garden

Her çift evlilik hayali kurarken kır düğünü konseptini mutlaka en az bir kez hayal etmiştir. Elmira Garden hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyor ve sizlere mükemmel bir kır düğünü gecesi sunuyor! Yemyeşil çimenler üzerine kurulmuş kocaman bir arazide bulunan davet alanında bembeyaz masalar adeta bir inci gibi dizilirken siz gelinliğiniz ile inciler arasında süzülen bir kuğu olacaksınız. Tepeden tırnağa her şeyi tek tek düşünen ekip ne dilerseniz aynısını gecenize yansıtacak ve adeta zamanı durdurmak isteyeceksiniz. Süslemelerden aydınlatma sistemine kadar özenli bir çalışma yürütecek ve hayallerinizden daha güzel bir kır düğünü alanını sizlere sunacak. Etekleriniz yeşil çimenlerde uçuşurken kalbiniz aşkınızın kollarında adeta bir kuş gibi heyecanla kanat çırpacak. Konuklarınızsa bu mutlu ortam içerisinde sizlerin aşkıyla daha da tebessüm edecektir.

Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında hizmet veren kır bahçesinde sizlerden aldıkları fikirler ile mükemmel bir alan yaratılıyor. Yuvarlak masalar ortadan gelin yolu geçecek şekilde oluşturulurken üzerleri bembeyaz kumaşlarla örtülüyor. Üzerine mevsimin en güzel çiçeklerinden süsler yapılırken; yemekli bir davet tercih edecekseniz yemek takımları da hijyenik kurallara uygun şekilde masalara yerleştiriliyor. Siz değerli misafirlerine sundukları davet yemeği menülerinden herhangi birini seçtiğiniz zaman düğün gecesi konuklarınıza yemek ziyafeti de yaşatmış oluyorsunuz. Yemeğin haricinde mükemmel orkestrası sahnede yerini alacak ve istediğiniz şarkıların tamamını sizler için seslendiriyor. Masaların önünde bulunan pist alanıysa alabildiğine geniş ve çevresinde herhangi bir şey bulunmadığı için neredeyse konuklarınızın tamamıyla oynayacağınız bir genişliğe sahip.

Elmira Garden; sadece düğün değil kına davetlerinde de bambaşka bir tasarım izleyerek kırmızılara bürünmüş bir şekilde karşınıza çıkıyor. Özel kına için kurulan gazebo etrafında açık havanın tazeliğini içinize çekerek ölümsüzleştireceğiniz anlar albümünüzün en güzel kısmını oluşturuyor. Sonrasında kına için özel kuruyemişler, kına paketleri dağıtılıyor ve arzu ederseniz ikramlar açık büfe şeklinde konuklarınıza sunuluyor. İkramların bulunduğu masa da özel olarak süsleniyor ve dizayn ediliyor. Mekânın atmosferine yakışacak şekilde WC, emzirme odası veya diğer bölümler de personeller tarafından sürekli kontrolleri yapılarak hizmetinize sunuluyor.

Elmira Garden Nerede Yer Alır? Elmira Garden’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’in Buca bölgesinde bulunan kır düğünü mekânı Elmira Garden'a ulaşmak için özel aracınızla D550 karayolunu, İzmir Çevre Yolunu veya E881 Karayolunu takip edebilirsiniz. Bu sayede İzmir’de merkez bir noktadan yaklaşık 35 dakika içerisine Elmira Garden 'a ulaşmış oluyorsunuz. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de birçok dolmuş veya otobüs bölgemize ulaşmaktadır. Merkezi lokasyonu sayesinde şehrin her yerinden toplu taşıma ile rahatça ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Öğrenci yoğunluğu oldukça fazla olan bölgeye İzmir’in her noktasından neredeyse 15 dakikada bir otobüs bulunmakta olduğu için asla ulaşım zorluğu yaşamamış olacaksınız. Farklı bir alternatifle rotanızı belirlemek isterseniz de mutlaka bizlere ulaşın ya da açık adresi navigasyonunuza yazarak farklı bir güzergâh elde edin. Açık Adresi: 29 Ekim Mahallesi, Elmira Garden Düğün Salonu, Buca/İzmir. Ancak kır düğünü alanının büyülü dünyasını görmeden asla karar vermeyin! Fiyatları hakkında bilgi almak için hemen "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için bizleri arayabilir ya da sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Elmira Garden'ın DüğünBuketi.com misafirlerine özel olarak sunduğu fırsatlardan yararlanmak için sitemizi sık sık ziyaret etmeniz yeterli.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    İlk olarak bize harika bir kır düğünü yaşattıkları için çok teşekkürler, kır düğünümüz onların sayesinde efsane oldu…

Yorum yaz