Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
35 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
25 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
9000 ₺
Hafta İçi
12000 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
1200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
1200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
1200
Max
Otopark
100
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Anı defteri ve kalemi

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Elmadağ Saklı Köşk Hakkında

Ankara Elmadağ’da hizmet veren Elmadağ Saklı Köşk bulunduğu bölgede havuz başı düğünleri için öne çıkan mekanlar arasında yer alıyor. Seçkin ambiyansı ve doğa manzarası ile keyifli davetler vaat eden mekân açık ve kapalı davet alanlarına sahip. Şehrin gürültüsünden uzak olan mekanda düzenleyeceğiniz havuz başı düğün davetleriniz için kişi başı davet fiyatları 25 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Kapalı davet alanında 300 kişiyi ağırlayan mekan açık davet alanı olan havuz başında 1200 kişilik kapasiteye sahip. Havuz başı düğün konseptleri ile kendine hayran bırak mekânda mevsim koşullarına hazırlıklı alt yapı sayesinde 4 mevsim davet verilebiliyor. Organizasyon için her detayı düşünen Elmadağ Saklı Köşk gelin yoluna volkan ve konfeti şovu ile gecenize hareket katıyor.

Elmadağ Saklı Köşk Havuz Başı Düğün Fiyatları

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli davet seçenekleri suna mekanda oldukça makul fiyatlar sunuluyor. Yemekli davetler için hafta içi kişi başı 35 TL, hafta sonu ise 50 TL olan fiyatlar, yemeksiz davetlerde hafta içi 25 TL hafta sonu 40 TL olarak değişkenlik gösteriyor. Özel olarak vereceğiniz kokteylli havuz başı düğün organizasyonları için belirlenen fiyat aralığı ise hafta içi 9.000 TL, hafta sonu ise 12.000 TL aralığında seyrediyor.

Değişiklik gösteren fiyatların ve düğün buketine özel indirimlerin detaylı bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Elmadağ Saklı Köşk’te vereceğiniz nişan ve söz davetlerinizi kusursuz kılmak için isteklerinize cevap veren organizasyon danışmanı etkinlik sorumluları bulunuyor. Menüde değişiklik avantajı sunan mekan da vegan vejetaryen menülerine ek dilerseniz alkol servisi de yapılıyor. Ek olarak dışarıdan catering şirketi ile çalışmanıza imkan tanıyan mekan aynı zamanda düğün pastası hizmetiyle de en özel gününüze ufak jestler yapıyor.

Organizasyon konusunda son derece titiz olan mekanda dilerseniz dışarıdan organizasyon ve fotoğrafçı getirmenize müsaade ediyor. Sahne sistemleri, ses ve ışık konusunda donanımlı alt yapıya sahip olan mekan aynı zamanda DJ ve müzik grubu temini hizmeti de sunuyor.

Nerededir, Nasıl Gidilir?

Ankara Elmadağ konumunda hizmet veren mekâna otobüs tramvay veya taxi ile ulaşım oldukça kolay. Elmadağ Saklı Köşk konumuna özel araç ile gitmek isteyen konuklar için 100 araçlık otopark ve özel vale hizmeti bulunuyor. Elmadağ Saklı Köşk Açık adresi ise şekilde: Yenimahalle Mahallesi Taşpınar Kümeevleri No:13 Elmadağ Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering, Fotoğraf, Müzik, Sahne Ekipmanları.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Video ve Fotoğraf Çekimi.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Havuz Başı Alan 1200 Kişi Kapasiteli - Kapalı Alan 300 Kişi Kapasiteli.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Saz Ekibi.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kuru Pasta Menü - Tavuk Menü - Et Menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.59

Elmadağ Saklı Köşk düğün fiyatları ne kadar?

Elmadağ Saklı Köşk düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 9000 TL, hafta içi yemekli kişi başı 35 TL, Elmadağ Saklı Köşk düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 40 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 12000 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Elmadağ Saklı Köşk Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elmadağ Saklı Köşk açık alan kapasitesi 100 - 1200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 300 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 1200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  29 Temmuz tarihinde kalabalık bir düğüne katıldım. Misafirlerle bu kadar ilgilenen bir işletme daha görmedim ben. Mekan sahibi masaları tek tek gezip misafirlerin bir isteği olup olmadıgını soruyor. Güzel işletme.

 2. Puan

  Düğün salonlarını araştırırken keşfettiğim bir mekan. Salonun ortasında bulunan havuz görselliği arttırmış. Manzarası çok güzel.

 3. Puan

  Manzarası havası temizliği her şeyiyle harika

 4. Puan

  4 Temmuz 2021 de düğünümüzün en sevdiğim an olan gün batımında gerçekleştiği Ankara da nikah ve düğün yapılacak en güzel mekanlar arasında yer almaktadır.

 5. Puan

  Elmadağ’da havuzlu bir salon görmek çok güzel. Kapalı alanı olması çok büyük avantaj. Kaliteli mekan.

Yorum yaz