Elmadağ Meyhanesi

Mükemmel bir düğün planladığınızda süslemeler, ambiyans, şarkılar ve konuklarla coşkulu bir atmosferin içinde olacağınıza eminiz. Bu coşkulu ortamda en sevdiğiniz şarkıları aşkınız için söylerken diğer yandan hayatınızın en güzel anılarını da biriktirmiş olacaksınız. Peki ya düğünden sonra sevdiğiniz dostlarınızla eve dağılmak yerine geceye devam etmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ve gözlerinizde eğlencenin ışığı varsa sizi Elmadağ Meyhanesine bekliyoruz.

Grup davetleri ve nikâh sonrası yemekleri için şık bir alternatif olan Elmadağ Meyhanesi’ne geldiğinizde Beyoğlu’nun kalabalığına karışmadan eğlencesinin içinde olacaksınız. Rakı mezelerinden fasıl gecelerine kadar her detayı sizler için düşünüp tasarladık ve sonunda nikâh sonrası davetler için vazgeçilmez bir adres haline geldik. Sizinde yolunuz adresimizden geçsin ve eğlencenize sazlı sözlü ortak olalım!

Elmadağ Meyhanesi Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

Mekânımıza teşrif ettiğinizde konuklarınız için 30 ile 80 kişi arasında bir kapasiteye sahip olacağız. İster uzun dost masası isterseniz daha farklı bir füzende oluşturacağımız masalarınızda öncelikle beyaz kumaşları örterek hazırlıklara başlayacağız. Meyhane adabına ve kurallarına uygun olarak rakı bardaklarının en ince camlısını açılan servislerin yanına dizerek yemeklerle donatmak için sizlerin onayına başvuracağız. Et veya tavuk seçenekleriniz listelerimizden seçeceğiniz menülerle tabaklar yavaş yavaş dolacak ve ortaya getirdiğimiz mezeler klasik rakı mezelerinin dışında farklı tatları da içerecektir.

Türk Sanat Müziği’nin muazzam eserlerini orkestra ekibimizle gecenize taşırken sizler de tadına doyulmaz bir sohbet içerisinde olacaksınız. Düğünden sonra neşenizi daha da arttıracak bu ortamda da bekârlık günlerinizi ve düğün hazırlıklarını geçirdiğiniz dostlarınızla yıllara meydan okurcasına dostluklar tazeleyecek ve aşkınızı bir kez daha yüksek sesle dile getirebileceksiniz. Her şeyin mükemmel olması gerektiğini bilen ekibimiz her köşede bulunan havalandırmaları sürekli aktif hale getirerek havadar bir ortamda sohbetinize devam etmenizi sağlarken arka fonda çalan müzikler geçmişle günümüzü bütünleştiren bir görev üstlenecektir.

Düğün dışında doğum günü kutlamaları, özel kutlamalar, çeşitli iş yemekleri ve diğer davetlerinizin kutlaması için bizleri tercih edebilirsiniz. Hayat bir şarkıysa sizler bizim en güzel notamızsınız ve Elmadağ Meyhanesinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız..

Elmadağ Meyhanesi Nerede Yer Alır? Elmadağ Meyhanesine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un tarihi semtlerinden olan Beyoğlu’nda bulunan mekânımız tarihi atmosfere uygun olarak geçmişin meyhane kültürünü günümüze taşımaktadır. Bu kadar farklı bir ortamda nikâh yemeğinizi gerçekleştirmek içinse özel aracınızla izlemeniz gereken yol Atatürk Bulvarı veya Refik Saydam Caddesi olmalıdır. Böylelikle sizleri en kısa şekilde mekânımıza ulaştırmış olacağız. Toplu taşıma kullanarak ulaşmak isterseniz de Taksim’e bağlı olan Beyoğlu için birbirinden farklı ulaşım seçeneğine sahip olacaksınız. Otobüs yada dolmuşlarla rahatça ulaşırken metro hattı içinde farklı ilçelerden kolayca ulaşmak imkanı sağlayabilirsiniz. Böylelikle gece dönüşleriniz de oldukça kolay ve sorunsuz olacaktır.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Ceylinaz & Hüsrev
  Puan

  Muntazam bir nikah yemeği oldu. Çok keliteli bir hizmet aldık. Hepinize teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Nuray & Oktay
  Puan

  Çooook eğlenceli bir mekan nişan törenimizden sonra eğlence için gittik hem menüleri hem hizmetleri çok güzel çok temiz ve nezih ayrıca müzikleri de çok güzel tavsiye ederiz

 3. Avatar
  Muarrem
  Puan

  NİKAHTAN SONRA BİR BÜYÜĞE DENIŞTIK…….. 🙂

Yorum yaz