Manisa Sünnet Düğünü Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Sünnet kınası seti

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Ella Wedding & Events Hakkında

Manisa şehrinin Merkez ilçesinde bulunan Ella Wedding & Events, farklı organizasyon çalışmalarıyla büyük ilgi görüyor. Sünnet düğünü organizasyonu ile de çocuklarınızın eğlenceli bir gün geçirmesini sağlıyor. Kişiselleştirilmiş sünnet konseptleriyle keyifli bir davet oluşturuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile tercih sebebi oluyor. 2.000 TL’den başlayan uygun fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Firmanın Özellikleri

Ella Wedding & Events sünnet organizasyonu dışında farklı organizasyon hizmetleri bulunuyor. Baby shower, toplantılar, açılışlar, davetler, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, düğün, parti, doğum günü organizasyonları gibi çeşitli davetlerde hizmet verme imkanları bulunuyor.

Firmanın demo masa ve tema geliştirme seçenekleri ile tüm organizasyonlara uyumlu davetler yapılabiliyor. İstekler üzerine seçiliyor ve hazırlanıyor. Bu hizmetler için 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Ella Wedding & Events Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonu için pek çok hizmet olanağı sunan firma farklı paket seçenekleri ile de istenilen hizmete göre fiyatlandırma imkanı sağlıyor. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde bütçenize uygun bir davet vermenizi sağlıyor. Başlangıç paketi fiyatları 2.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket ise 3.000 TL‘den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

Firmanın size uygun fiyat seçeneklerini öğrenmek isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu ve detaylı firma bilgisi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca DüğünBuketi.com temsilcilerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler ve Olanaklar

Ella Wedding & Events sünnet organizasyonu konusunda eğlenceli hizmetleri bulunuyor. Barkovizyon ve havai fişek gösterileri davete renk katıyor. Çiçek aranjmanları, balon süslemeleri, mekan giydirme seçenekleri ile size özel bir tema oluşturuluyor.

Dj ve sanatçı performansıyla eğlenceli anlar yaşıyorsunuz. Işık ve ses ekipmanları profesyonel hizmet verilmesine olanak sağlıyor.Video ve fotoğraf çekim ekibi her anınızı ölümsüzleştiriyor. Hizmetler sizin için özelleştiriliyor.

Sünnet töreni için ek olarak kapalı çadır, sünnet kınası, halay mendili gibi avantajlar bulunuyor. Lezzetli tasarım pastalar özenle servis ediliyor. Yemekli ve kokteylli davet için catering hizmeti sağlanıyor.

Nerededir?

Ella Wedding Manisa Merkez’de hizmet sunuyor. Firmanın sadece şehir içi değil şehir dışı hizmetleri de bulunuyor. Toplu taşıma araçları ve özel aracınız ile de firmanın bulunduğu konuma erişim sağlayabilirsiniz.

Adres: Merkez/ Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve diğer illerde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, toplantılar, açılışlar, davetler, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, düğün, parti, doğum günü organizasyonları gibi çeşitli davetlerde hizmet verme imkanları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Barkovizyon, çiçek ve balon süslemeleri, ışık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, masa / sandalye temini, mekan giydirme, servis elemanı, pasta ikramı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Davet şekeri, sanatçı, catering, dj, havai fişek, kapalı çadır, fotoğraf çekimi, dj ve müzik grubu, sünnet kınası hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa ve tema geliştirme olanakları bulunuyor.

Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları ne kadar?

Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Ella Wedding & Events Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ella Wedding & Events

Yorum yaz