Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Lcv

Ella Wedding & Events Hakkında

Manisa Merkez bölgesinde bulunan Ella Wedding & Events, özel günlerde sizleri yalnız bırakmıyor. Farklı konseptlerde birçok organizasyon için çalışıyor. Düğün organizasyonu konusunda da çiftlerin yanında bulunuyor. En özel günlerinizde detaylıca düşünülmüş ve hazırlanmış hizmetlerini sunuyor. Firmayla yalnızca iki hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Düğün organizasyonu fiyatları ise 2.000 TL'den başlıyor.

Firma Özellikleri

Ella Wedding firması, sadece şehir içi değil aynı zamanda şehir dışı hizmetleri de sunuyor. Demo masa hizmeti mevcut ve kişisel zevklere göre hazırlanıyor. Düğün organizasyonu için özel konseptler ve temalar oluşturulup kişiselleştiriliyor.

Sadece düğün değil sünnet düğünü, açılış, davet, baby shower, kına gecesi gibi pek çok özel gün için hizmet veriyor. Aynı şekilde farklı organizasyonlar için özel temalar hazırlanıyor. Kişiselleştirmeler kullanılarak müşterilerin zevk ve tercihleri ön plana alınıyor, müşteri memnuniyetine önem veriliyor.

Ella Wedding & Events Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonu ile birçok çifte keyifli zaman geçirmelerini ve unutulmaz anılar biriktirmelerini sağlayan firma, ekonomik fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap ediyor. Kaliteli hizmetleri daha ekonomik fiyatlarla alınmasını mümkün kılmaya çalışıyor. Farklı paket seçenekleri ile farklı fiyat seçenekleri sunuyor. 2.000 - 3000 TL’den başlayan fiyatlarla paketlerini müşterilerine sunuyor.

Daha detaylı bilgiyi ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Form doldurarak da size özel fiyatlarından haberdar olabilirsiniz. DüğünBuketi.com danışanlarıyla iletişim kurarak size özel fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ella Wedding & Events firması, düğün organizasyonu konusunda fazlaca hizmet seçeneği sunuyor. Keyifli vakit geçirmek için DJ, havai fişek gösterisi, düğün pastası, catering, sanatçı gibi imkanları sunuyor. Ayrıca dekor, mekan giydirme, süsleme, servis elemanları ile birçok kolaylığı sağlıyor.

Kına gecesi etkinliği paket içerisinde yer alıyor. Farklı imkanlar sunulan paket içerikleri oldukça dolu bir şekilde sunulmayı ve müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor.

Nerededir?

Ella Wedding & Events, Manisa’nın Merkez ilçesinde hizmetlerini sürdürüyor. Firmanın şehir içi ve şehir dışı için çalışmaları bulunuyor. Firma ile iletişime geçebilir ve size uygun fırsatları öğrenebilirsiniz. Şehir içi ulaşım araçlarıyla firmanın lokasyonuna giderek görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ve şehir dışına hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firmanın diğer organizasyonları; nişan, açılışlar, baby shower, davet, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek hizmet olarak nikah şekeri sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firmanın başlangıç paketinde davetiye, masa süsleme ve dekorasyon, video ve fotoğraf çekimi, havai fişek şovu, düğün pastası, sahne sistemleri, ses ve ışık,masa ve sandalye kiralama ve süsleme, çiçek süslemeleri, etkinlik masası süsleme gibi hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Firmanın her şey dahil paketinde Dj ve müzik grubu temini, catering, barkovizyon, tente çadır kiralama, LCV hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma demo masa ve kişiselleştirilmiş temalar kullanıyor.

Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları ne kadar?

Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Ella Wedding & Events Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ella Wedding & Events

Yorum yaz