Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Baby shower süslemesi

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Lcv
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Ella Wedding & Events Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Ella Wedding & Events, doğum günü ve baby shower organizasyonu alanında hizmet veriyor. Tecrübeli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan yönetim kadrosu sayesinde ihtiyaç duyulan her konuda eksiksiz hizmet sunuyor. Uygun fiyatları ile kaliteli hizmet sunan firmanın 1000-2000 TL aralığındaki fiyatları her bütçeye uyuyor. Hizmet almak için firma ile 2 hafta önceden iletişime geçmek yeterli oluyor.

Firmanın Özellikleri

Ella Wedding & Events; yenilikçi ve özgün fikirlere sahip, sahada yetişmiş deneyimli çalışanları sayesinde doğum günü ve baby shower organizasyonlarında kaliteli hizmetler sunuyor. Sunulan temel hizmetler arasında barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video çekimi, masa ve sandalye temini ve mekân giydirme yer alıyor. Ayrıca bunlara ek olarak havai fişek gösterisi, ışık ve ses ekipmanları temini, kapalı çadır temini, lcv hizmeti, konfeti ve uçan balonlar gibi tercih edilebilir seçenekler de sunuluyor.

Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da hizmet veren firma talep edilir ise demo masa, tema ve konsept geliştirme seçenekleri sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor. hizmetleri de bulunuyor.

Ella Wedding & Events Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Uygun fiyatlar ile organizasyonlar düzenleyen firmanın 1000 TL’lik başlangıç paketi ve 2000 TL’lik her şey dahil fiyatları talep edilen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.
Organizasyona ev sahipliği yapan müşterilerin talepleri ile müzisyen ve DJ eşliğinde eğlence gibi olanaklar ekstra ücretlendirme ile temin ediliyor.

Ella Wedding & Events’ın size özel fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ya da daha fazla bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz

Sunulan Olanaklar

Mekan, doğum günü ve baby shower organizasyonlarında müşterilerin taleplerin doğrultusunda istenilen her türlü tema ve konsepti geliştiriyor.
Şehir içinde ve şehir dışında hizmet veren firma doğum günü organizasyonları dışında düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet düğünü, mezuniyet partileri, kurumsal etkinlikler, açılış organizasyonu, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve  açılışlarda da hizmet veriyor.

Nerededir?

Manisa ilinin Merkez ilçesinde bulunan mekana toplu taşıma araçları ve özel araç ile kolayca ulaşılabiliyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ilinde bulunan firma, şehir dışına da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal etkinlikler, açılış organizasyonu, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, düğün, sünnet düğünü ve mezuniyet partisi gibi etkinlere hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Tema ve konsept geliştirme avantajı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye kiralama, mekan süsleme, catering, çiçek, davetiye, dekor hizmetleri başlangıç paket içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Havai fişek, konfeti, demo masa, dj ve müzisyen temini, sahne ve ses sistemi kurulumu her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarımı yapılabiliyor.

Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları ne kadar?

Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları Ella Wedding & Events organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Ella Wedding & Events Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ella Wedding & Events

Yorum yaz