Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kırmızı kurdele
  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan makası
  • Nişan tagı
  • Nişan tepsisi
  • Nişan yüzüğü kutusu

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Ella Wedding & Event Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde yer alan Ella Wedding & Event, kurumsal etkinliler, sünnet düğünleri gibi birçok önemli günde siz Manisalılar’ın destekçisi oluyor. Firma, gün saydığınız nişan organizasyonunuzda sizlere destek olup, mutluluğunuza ortak olmak üzere bekliyor. Nişan organizasyonu için 1.000 TL’den başlayan farklı paket fiyatları sunuluyor. Nişan tarihinizden 2 hafta önce iletişime geçtikten sonra hayal ettiğiniz her şey gerçekleştiriliyor.

Firmanın Özellikleri

Sıklıkla genç çiftlerin tercih ettiği Ella Wedding & Event bünyesinde, talepleriniz için hem geleneksel hem daha modern konseptler mevcut. Organizasyon firması daha önce talepte bulunduğunuz şekilde bir nişan organizasyon konsepti gerçekleştirmediyse size özel bir çalışma gerçekleştirebiliyor.

Sizlere konsept ve tema geliştirme avantajını da sunuyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek üzere birlikte yola çıktığınız firma, ürettiği çözümler ve yenilikçi hizmetleri ile gönlünüzü kazanıyor. Taleplerin değişmesi durumunda ise organizasyon ekibi sizlere demo masa seçeneğini sunuyor. İstediğiniz mekanda, istediğiniz konseptte bir nişan organizasyonunu sizleri bekliyor.

Ella Wedding & Event Nişan Organizasyonu Fiyatları

Firma, nişan organizasyonu için belirlediği fiyatları başlangıç ve her şey dahil paket sistemiyle sunuyor. Organizasyon fiyatları başlangıç pakette 1.000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1.500 TL'den başlıyor. Ek hizmetlere ve lokasyona göre fiyatlarda değişiklik görülebiliyor.

Firma hakkında detaylı bilgi almak ve size özel tekliflerden yararlanabilmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ella Wedding & Event, farklı müşterileri için hiçbir detayı atlamamak adına geniş bir yelpazede hizmet seçenekleri sunuyor. Sizlere nişan organizasyonunuz için sunulan hizmetler başlangıç ve her şey dahil paketi olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Sizler için bu paketlerin içeriğinde barkovizyon, havai fişek, fotoğraf ve video çekimi, ışık - ses ekipmanı gibi imkanlar bulunuyor. Firma, genel olarak organizasyon süreci boyunca ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri veriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa ilinin Merkez ilçesinde bulunan Ella Wedding, konumu dolayısıyla şehir içi dolmuşlar ile kolay ulaşılabilir bir noktada konumlanıyor. Taksi veya özel aracınızı da ulaşım için tercih edebilirsiniz. Şehrin merkezindeki firma, organizasyonunuz için anlaşmalı olduğunuz mekana geliyor.

Adres: Manisa / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyonlar için organizasyon hizmeti veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Demo masa, şehir dışı hizmet ve konsept geliştirme yer alıyor

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa, mekan, çiçek süsleme ve nişan tagı. makası, tepsisi başlangıç paketinin içinde yer almaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Demo masa, fotoğraf çekimi, barkovizyon, havai fişek, catering her şey dahil paketin içinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept / tema seçenekleri vardır.

Ella Wedding & Event organizasyon fiyatları ne kadar?

Ella Wedding & Event organizasyon fiyatları Ella Wedding & Event organizasyon fiyatları Ella Wedding & Event organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Ella Wedding & Event Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ella Wedding & Event

Yorum yaz