Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
12000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Eliz Band Hakkında

Muğla Merkez ilçesinde yer alan Eliz Band özel günlerinde Muğla halkına hizmet veriyor. Düğününüzde profesyonel bir müzik hizmeti almak istiyorsanız bu ekiple çalışabilirsiniz. Sektördeki tecrübesi ve geniş repertuarıyla düğün orkestrası sizi bekliyor. 10.000 TL'den başlayan fiyatları ile düğününüz için orkestra temin edebilirsiniz.

Firma Özellikleri

Eliz Band farklı müşteri zevklerini düşünerek geniş bir repertuar sunuyor. İsterseniz daha geleneksel ya da modern Tercihler yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda düğün konseptinizle paralel olacak bir müzik akışı sizler için hazırlanıyor.

Ekip talepleriniz doğrultunda düğün organizasyonunuzda fasıl grubundan, Dj hizmetine kadar temin ediyor. Düğün tarihinizden en az 4 hafta önce iletişime geçerek, düğün orkestrası ile anlaşabilirsiniz.

Eliz Band Düğün Orkestrası Fiyatları

Heyecanla beklediğiniz özel gününüzde profesyonel bir organizasyon hizmeti almak konforunuz için oldukça önemli oluyor.. Ekip sizlere farklı paketler sunduğu gibi bunların haricinde ekstra avantaj seçenekleri de sunuyor. Düğün orkestrası için 10.000 TL’den başlayan paket fiyatları sizleri bekliyor. Ekibin tüm hizmetlerinden yararlanmak istendiği zaman 12.000 TL'den başlayan her şey dahil paketinin tercih edilmesi öneriliyor.

Muğla halkının gözde düğün orkestraları arasında yer alan müzik grubunun hizmetleri hakkında bilgi almak ve önceliklerinizi dile getirmek için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Yaklaşık 10 yıldır nişan organizasyonlarından, bayi toplantılarına kadar hizmet veren deneyimli Eliz Band, gecenizi güzelleştiriyor. Düğün mekanınız netleşince ekip orada prova alıyor. Böylelikle düğün günü bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Ortalama 3 saat sahne alan ekip sizin tercih ettiğiniz parçalara öncelik veriyor.

Ekip, profesyonel sahne ve ışık sistemleri eşliğinde Türkçe haricinde 5 yabancı dildeki repertuarlarıyla müzik akışını sürdürüyor. Latin, Balkan, Grek ve nostaljik konsept müzikleri sunuyorlar. Karşılama grubu,  solo performans, düğün bandosu gibi çeşitli performans türleri bulunuyor. Orkestra ekibi, her detayında sizlerin imzasını taşıyacak bir müzik akışıyla mutlu gününüze şahitlik etmek için sabırsızlıkla bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Merkez ilçesinde yer alan Eliz Band Organizasyonun kendi yerinde ön görüşme gerçekleştirmek isterseniz; şehir içinden kalkan dolmuşlar veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm ulaşım araçlarıyla rahat bir şekilde firmaya gidilebiliyor.

Adres: Merkez / Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, mezuniyet, sünnet töreni, kına gecesi, düğün, nişan, açılışlar ve diğer özel günlerinizde de hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çiftlere özel beste avantajı ek seçenekler arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi ön görüşme toplantısı, müzik yayın akışı listesinin hazırlanması ve repertuar seçimi başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışında hizmet, dj, fasıl grupları gibi birçok avantajlı seçenek her şey dahil pakette yer alıyor.

Eliz Band düğün fiyatları ne kadar?

Eliz Band düğün fiyatları Eliz Band düğün fiyatları Eliz Band organizasyon fiyatları ise 10000 - 12000 TL arasında değişmektedir.

Eliz Band Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Eliz Band

Yorum yaz