Elite Meeting Wedding Hall’s

Düğününüz için son teknoloji ile donatılmış ve modernlikten ödün vermeyen bir mekan arıyorsanız sizleri Elite Meeting Wedding Hall’s ve muhteşem ekibi ile tanıştırmak isteriz!

Zaman değişip geliştikçe alışkanlıklarımızda değişmekte ve farklılık göstermektedir. Bu durum hayatımızın her alanına yansıdığı gibi düğün anlayışımıza da yansımış durumdadır. Herkes kendi düğününde teknolojinin nimetlerinden yararlanmak ve farklılık yaratmak istediği için sizlere özel olarak tasarladığımız salonumuzda aradıklarınızdan çok daha fazlasına hiç zorlanmadan ulaşacaksınız. Sunduğumuz hizmetler ve mekân içeriği kadar güler yüzlü ekibimize de bir hayli güvenirken gecenin sonunda mekan seçimi konusunda ‘İyi ki!’ diyeceğinizi de garanti ediyoruz. Saydığımız mükemmel gerekçeler sebebiyle bizi seçmeli ve ekibimizle mutlaka tanışmalısınız. Sonrası ise bol kahkaha, güler yüz ve aşk dolu bir gece olacak..

Elite Meeting Wedding Hall’s Hangi Etkinlikleri Gerçekleştirmenize Olanak Tanımaktadır?

Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak olan mekânımızda;

 • Açılışlar
 • Nişan
 • Parti
 • Bayi Toplantısı
 • Kına
 • Sünnet
 • Baby Shower
 • Mezuniyet Töreni gibi etkinlikleri kaliteli ambiyanslar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Dünya organizasyon trendlerini takip eden ekibimiz kendi içerisinde de asla tekrara düşmeden herkesin düğününü yâda diğer etkinliklerini farklı tasarımlarla oluştururken çeşitli kumaş renklerimiz ve özel masa süslerimizi oldukça seveceğinize eminiz. Seçtiğiniz süsleme türleri tüm masalarda uygulandığındaysa ortaya coşkulu bir karnaval alanı çıkacaktır! Ve bu coşkulu ortamın en güzeli siz ve aşkınız olacaksınız…

Elite Meeting Wedding Hall’s Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

350 kişilik kapalı salon, 750 kişilik teras ve 550 kişilik mapping salonumuz düğün yada diğer etkinlikler için sizlerin hizmetine açılacaktır. Davet alanlarımızdan en dikkat çekici olan mapping salon ise son yılların gözde teknolojisi ile oluşturulmuş bir alandır. Duvarların doğal yapısını asla bozmadan 3D video sistemi ile muazzam bir görsellik yaratan bu teknolojik sistemin içerisinde sizlere çok farklı bir görsel şölen sunmaktayız. Bu sayede sevdiğiniz temalar hakkında öncesinden bilgi alarak düğün esnasında istediğiniz coğrafyanın en güzel görüntülerini gecenize taşıyabilmekteyiz. Unutulmazların en güzel köşenize eklenecek düğün gecenizde bu tür ayrıntılara yer verirken eşsiz yemek menülerimizi de masalara taşımanızı tavsiye ederiz.

Elite Meeting Wedding Hall’s Nerede Yer Alır? Elite Meeting Wedding Hall’s Mekânına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın nadide bölgelerinden biri olan Gölbaşı’nda bulunan davet alanımıza özel aracınızla ulaşmak isterseniz merkez sayılabilecek bir noktadan Mevlana Bulvarı veya Turan Güneş Bulvarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Sizleri en kısa yoldan bizlere ulaştırmak için verdiğimiz tavsiyeler sonucunda ortalama 20 dakika içerisinde ulaşım sağlamış olacaksınız. Toplu taşıma ile ulaşmak isterseniz de Opera’dan hareket eden 107-6 numaralı otobüsü tercih edebilir veya Adliye’den hareket eden 157-3 numaralı otobüslere binip sonrasında 101 numaralı otobüslere aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  CANAN
  Puan

  iddia ediyorum Ankara’nın en güzel düğün mekanı burası. Biz kır düğünü yaptık burada! Alanı öyle tatlı düzenlediler ki, inanılmaz güzel fotoğraflarımız oldu bu sayede. Gökbaşının püfür püfür havasında enfes bir kır düğünü mekanı burası!

Yorum yaz