Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mezuniyet töreni organizasyonu

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept

Elit Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan Elit Organizasyon, düzenlediği mezuniyet organizasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinden tam puan almayı başarıyor. Yapmış olduğu organizasyonlarda mekanın dokusuna uygun renklerdeki farklı dekor seçenekleri ve süslemeleri hazırlıyor. 2.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatları ile her bütçeye uygunluk gösteriyor.

Verdiği Hizmetler

Elit Organizasyon, mezuniyet organizasyonlarında her geçen gün değişen ve büyüyen hizmet anlayışını tam anlamı ile yakalıyor. Manisa’da mezuniyet partilerine yeni bir soluk getiren firma, sunduğu hizmetler ile hayallerini gerçekleştirmeye talip.

Mekanın renk ve dokusuna uygun dekorlar, balon süslemeleri, konfetiler, tasarım pasta temini, kişiye özel tasarım dekorasyon mobilyalar verdiği hizmetlerden sadece birkaçı. İsme özel hediyelik eşyalar ve daha fazlası da firma tarafından sizlere sunuluyor.

Elit Organizasyon Mezuniyet Partisi Fiyatları

Öğrencilerin iple çektiği mezuniyet partileri, sıkı bir planlama sonucunda başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Kiralık masa ve sandalye, mekan süslemeleri, ses ve ışık sistemleri, sahne kurulumu gibi hizmetler başlangıç ve her şey dahil paket içeriklerini belirliyor. Firma, bütün bu süreci 2.000TL’lik başlangıç paketi ve 4.000TL’lik her şey dahil paket fiyatları ile üstleniyor.

Firma hakkında bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Elit Organizasyon, mezun olacak gençlerin hayatlarının en özel gününü keyifli ve unutulmaz hale getiriyor. Mezuniyet organizasyonu için nelerin olması gerektiğini en ince ayrıntılarına kadar düşünerek müşterilerine sunuyor.

Firmanın sunduğu olanaklar arasında kişiye özel konsept, tasarım pastalar, kişiye özel isimler ile hazırlanmış hediyelikler yer alıyor. Bunlarla birlikte mekana özel tasarlanmış dekorlar, ışık ve ses sistemleri gibi oldukça özel hizmetler de paket içeriklerini oluşturuyor.

Nerededir?

Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde hizmet veren Elit Organizasyon; firma özellikleri, olanakları ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Bunların yanı sıra şehrin merkezinde yer alması sayesinde ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor. Lokasyona toplu taşıma araçları ve şahsi araçlarla gidilebiliyor. Şehir içinde hizmet veren taksiler de alternatif ulaşım vasıtası olarak değerlendiriliyor.

Adres: Mimar sinan mahallesi, Erler Caddesi, NO:21/A Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, nişan, evlilik teklifi organizasyonları yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Servis hizmeti ve davetiye yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye kiralama, masa ve sandalye süslemeleri, balonlar ve konfeti hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel isimli hediyelik eşyalar, mekana özel dekorasyon tasarımı yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyon ve konsept seçenekleri yer alıyor.

Elit Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Elit Organizasyon organizasyon fiyatları Elit Organizasyon organizasyon fiyatları Elit Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Elit Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Elit Organizasyon

Yorum yaz