İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
39 ₺
Hafta İçi
59 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
750
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Elisa Davet ve Balo Salonları Hakkında

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alan Elisa Davet ve Balo Salonları, nişan ve söz organizasyonlarınız için tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet veriyor. Mekan genel dekorasyonu, masa ve sandalye süslemeleri ile zengin bir görünüme ulaşıyor. Yüksek tavana sahip kapalı salonunda, davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz davetlerinizde, nişan ve söz fiyatları, çiftleri memnun etmeyi başarıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Şehir merkezinde yer alan Elisa Davet ve Balo Salonları, geniş kapalı salonunda, yüksek tavan ve kolonsuz salon özellikleriyle öne çıkıyor. Ferah ve geniş salonda, ışık, ses ve sahne sistemleri bulunuyor. Böylece, nişan ve söz organizasyonunuz, daha harketli ve gösterişli bir hale geliyor. Kapalı salon haricinde, balkon ve teras kısımları da yer alıyor.

En özel günlerinizden olan nişan ve söz davetlerinizde, 750 kişiye kadar olan davetlilerinizi rahatça ağırlayabilirsiniz. Davetlilerinizin park konusunda sıkıntı yaşamaması adına 250 araçlık bir de otopark yer alıyor.

Elisa Davet ve Balo Salonları Nişan ve Söz Fiyatları

Lüks ve ışıltılı görünümü ile davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz mekanda, nişan ve söz fiyatları bütçe dostu bir görünüm sergiliyor. Yemekli nişan ve söz davetlerinizde fiyatlar hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve yemeksiz toplu paket fiyatları hakkında teklif almak için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Elisa Davet Salonu nişan ve söz organizasyonlarınız için ışık, ses ve sahne hizmeti veriyor. Yemekli davetlerinizde, yemek servisi ve servis elemanı desteği de sağlayan mekan, dilerseniz dışarıdan catering firması getirmenize de imkan sağlıyor. Organizasyonunuzun her detayıyla ilgili fikir almak ve planlama yapmak istediğiniz organizasyon firması varsa, dışarıdan bir firma ile anlaşabilirsiniz.

Organizasyonunuzda, yemek servisi ile ilgili bir problem yaşanmaması için menüde tadım ve değişiklik seçenekleri bulunuyor. Böylece, organizasyon günü, davetlilerinize ne sunulacağına ve menüden nelerin çıkarılması gerektiğine karar verebilirsiniz. Kına gecesi ve diğer özel günlerinizde de bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nişan ve söz organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz Elisa Davet Salonu İstanbul ili, Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Otopark ve vale hizmetleri sayesinde, mekana kişisel araçlarınızla kolaylıkla gidebilirsiniz. Bunun haricinde, toplu taşıma araçlarını kullanarak Madenler durağında inebilirsiniz.

Adres: Madenler, Serencebey Cd. No:52, 34776 Dudullu Osb Ümraniye İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Elisa Davet ve Balo Salonları nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Elisa Davet ve Balo Salonları nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 39 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Elisa Davet ve Balo Salonları nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 59 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Elisa Davet ve Balo Salonları Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Elisa Davet ve Balo Salonları kapalı alan kapasitesi 100 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nişan gecem kusursuz geçti. Kına gecem içinde anlaşma sağladık ekip çok içten, eğlenceli. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 2. Puan

  29 Haziran Çarşamba Günü Kına ve 2 Temmuz Cumartesi Günü Düğün için Elisa Davet ve Balo Salonları ile anlaştık ve hiç pişman olmadık! Yüzümüz daima güldü. Harika kına ekibiyle, harika düğün asistanları ile unutulmaz iki gece yaşattılar bize ❤️

Yorum yaz