Elio Sedef Hakkında

İstanbul'da yer alan bulabileceğiniz en seçkin ve en farklı mekanlardan birisidir Elio Sedef. Elio Sedef denizin ortasında bir adada yer almaktadır. Sedef adası herhangi bir ada değildir, Türkiye'nin en doğal ve bakir adasıdır. Martı sesleri, sincaplar, temiz bir deniz, ve gür ormanlardan ibarettir Sedef adası.

Sedef Adası'nın içerisinde özenle dekore edilmiş, içindeyken size İstanbul'da olduğunuzu hem mental hem de fiziksel olarak unutturan bir yerdir Elio Sedef. Bu, bizim bütün misafirlerimizin ortak görüşüdür.

Farklıdır çünkü Elio Sedef denizin ortasında deniz ve doğa manzarasını panoromik olarak sunan, tamamen yeşil ve mavinin içinde kalmış, kendisine özel dekoru ile büyüleyici bir atmosfere sahip olağanüstü bir mekandır.
Farklıdır çünkü davetliler, davet esnasında Ana yemeklerini tıp ki bir Ala Carte Restaurant'taymış gibi seçebilme özgürlüğüne sahiplerdir.
Farklıdır çünkü Elio Sedef, çiftlerinin onları maddi manevi yoran yan işlerinde sorumluluğu üstüne alır.
Farklıdır çünkü kendi yıllardır aynı yerde aynı masalara hizmet veren özverili ve deneyimli ekibi ile çalışır.
Farklıdır çünkü düğünleri PR yani tanıtım amacı ile yapar. Bu yüzden Elio Sedef'ten aldığınız fiyatlar bütçenize uygun olup, mekanı ve içeriği gördükten sonra size "Düğünümüz için verilebilecek en mantıklı kararı verdik" dedirtir.
Farklıdır çünkü Elio Sedef'te yapay bir şey yoktur. Her şey doğaldır. Her şey can'lıdır. Her şey sıcaktır, renklidir.
Farklıdır çünkü size hayatınızın en özel günü yaşatmak bizim en önemli amacımızdır.

Elio Sedef yılda belirli sayıda düğün yapmaktadır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Sizleri tanıyacak olmaktan dolayı heyecanlıyız.

Dinamik ve tecrübeli bir şekilde, bütün empati duygularımız ile taleplerinizi bekliyoruz.

Görüşmek dileği ile,
Elio Sedef Ailesi

 

Kulüp Ellisekiz Restaurant İşletmeciliği Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: Yok
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Fotoğrafçı, Organizasyon Firması
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan
 • Manzara: Deniz
 • Lokasyon: Şehre Yakın, Kırsal Alan, Ormanlık Alan
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Menüde Değişiklik İmkanı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Düğünlerde Elio Sedef'in ulaşım organizasyonları aşağıdaki gibidir;ÇİFT'İN ULAŞIMI: Çiftimizin gidiş ve gelişleri Elio Sedef'e ait özel Tekne ile tercihlerine göre Bostancı, Kartal İdo İskelesi veya Adalar noktalarından sağlanır.AİLE ve YAKIN DOSTLARIN ULAŞIMI: Davetlilerden daha erken gelmesi istenen aile ve yakınların ulaşımı Elio Sedef'e ait katamaran tipi özel tekne ile tercihlerine göre Kartal İdo İskelesi veya Büyükada noktalarından sağlanır.DAVETLİLERİN ULAŞIMI: Düğüne katılacak davetlilerimizin ulaşımı kapasitesi 500 kişi olan, kapalı ve açık alanı olan büyük bir yolcu teknesi ise Bostancı veya Kartal İdo iskelesinden sağlanır.GEÇ KALANLARIN ULAŞIMI: Geç kalan ve tekneyi kaçıran tüm misafirlerimiz için alternatif ulaşım organizasyonu yapılarak adaya gelişleri sağlanır.FOTOĞRAFÇILARIN ULAŞIMI: Çiftimizin adaya gelmesi zamanına uygun olarak fotoğraf ekibi de farklı bir tekne ile adaya getirilir.ERKEN DÖNMEK İSTEYENLERİN ULAŞIMI: Davet esnasında hazır bulunan sürat teknesi ve zodiac'lar ile erken kakmak isteyen misafirlerimiz Büyükada veya Kartal İdo iskelesine bırakılır.ACİL DURUMLARDA DÖNÜŞ: Davet esnasında hazır bulunan sürat teknesi acil durumlarda 5 dakikada Kartal İdo iskelesi, 1 dakikada Büyükada'da olabilecek süratta ulaşımı sağlayabilmektedir. Bir düğün daveti sırasında yukarıda yer alan ulaşımların tamamı bir organizasyon çalışması olarak titizlikle yürütülür.

Sırala

 1. Avatar
  Deren & Deniz
  Puan

  Muhteşem bir düğün yaptık.yemeklerden manzarasına kdar muhteşemdi. Tadi damağımzıda kaldı yemeklerin,davetlileriöiz de çok memnun kaldı,emeği geçenlere teşekküer.ayrıca ulaşım için de teknelerle geldik,bu da ayrı bir havalı oldu.

 2. Avatar
  Çağla & Tanju
  Puan

  Hayatımda gördüğün en güzel düğün benimki oldu.:-) hepsi Elio Sedef sayesinde.çok olumlu ve güler yüzlü bir ekip hizmet verdi. Her konuda çk kaliteli.doğası ve manzarası muhteşem.tarihi bir mekan aynı zamanda.yani bir düğünde olabilecek her şey burada var.

 3. Avatar
  Feza & Mehmet Ali
  Puan

  Biz denizin hemen yanında harika bir düğünle evlendık,burayı mutlaka görmelisiniz,zaten gören çiftler hemen burayı seçiyormuş. Yetkililer personel çok iyiler,kurumsal bir mekan. Hersey istediğimiz gibiyd..manzaraısna herkes bayıldı, herkes eğleceden çok manzarayı izledi kesinlikle burada düğün yapmalısıniz.

 4. Avatar
  Ayşe & Taha
  Puan

  Biz organizayon firması ile burada bir düğün planladik, organizason için gelen ekibe Elio Sedf çok yardımcı oldu. bu da istediğimiz gibi bir düğün yapmamızı sağladı.çok kibar bir personelivar. Müzkler ve eğlence bir numara.manzara muthiş.yemekler 5 yildiz.daha ne olsun.

 5. Avatar
  Esra & Nedim
  Puan

  Evlenmek için daha güzel bir yer olamaz.hayatımda gördüğün en güzel mekan.bize rüa gibi bir düğün haızrladılar. Yemekler çok beğenildi,bazı aksaklıklar da oldu, ama çok büyük şeyler değil. olumsuz bir dönüş olmadı bize.olumsuzluk yaşayanlar olsa da mekanın ortamı her şeyi unutturuyor.çok teşekkür ederiz Elio’ya.

 6. Avatar
  Ebru & Hakan
  Puan

  Haziran ayında düğünümüzü burada yaptık her şeyden öte yemekleri muazzamdı. Misafirlerimiz o kadar memnun kalmış ki hala söylüyorlar yemeklerin tadı hala damağımızda diye. Onları memnun ettiğimiz için biz de çok memnunuz teşekkür ederiz.

 7. Avatar
  Arife & Nihat
  Puan

  Elio sedef sayesinde unutulmaz bir düğün yaptık.ortam ve hava, doğa, deniz, ağaçlar,kuş sesleri. Harikaydı. yemeklere diyecek bir şey bulamazsınız,en güzel düğün yemeklerinden birini yedik. Servisleri hızlı ve kaliteli. Adaların ve bence Anadolu Yakasının en güzel mekanı burasi olaibilir

 8. Avatar
  Funda & Reşat
  Puan

  Bizim düğün davetimiz için deniz manzaralı yerler aradık her zaman.Adalar hiç aklımıza gelmemişti, çünkü davetlileri oraya götürmek çok zor.Eliö sedef’i internette tesadüfen gördük,iyi ki de görmüşüz.görür görmez burada düğün yapmaya karar verdik.pazarlık yaotık, anlaştık. Davetlileri teknelerle geldiker,eğlence harika oldu.herkes çok memnun ayrıldı. Harika bir yer, kesinlikle tavsiye edeirz.

 9. Avatar
  Dilan & Ferit
  Puan

  Düğünümüzü yağmurlu bir akşamda burada yaptık hayatımızın en güzel gecesiydi. Çözüm üreten profesyonel ekibine bir kez daha teşekkür etmek isteriz yemekler çok lezzetliydi. Yağmur yağacağını bilsem yine de düğünümü burada yapardım. Kusursuz bir gece oldu.

 10. Avatar
  Simin & Fırat
  Puan

  İşletmecilerin para için değil de bir danışman gibi hizmet verdikleri harika bir müessese. Sürecin başından beri konuştuğumuz ne varsa o şekilde gerçekleştirildi. Düğünümüz hem nezih hem de kaliteli bir şekilde oldu. Bizim için yemeklerin servisi çok önemliydi ve gerçekten sözlerini tuttular yemekler çok lezzetliydi ve servis sıcak yapıldı. Ulaşıma bir sorun gibi görebilirsiniz ama en kolay şey bu oldu organizasyon şirketi ile eşzamanlı çalıştılar ve hiçbir sorun yaşamadık. Denizin tam ortasında evlenmek inanın harika bir anı oluyor bu unutulmaz günümüz sayenizde daha da güzelleşti. Unutulmayacak bir özel günü organize etmek istiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

 11. Avatar
  Burak
  Puan

  Düğünümüzü burada yaptık ve gerçekten masal gibi oldu. Bize olan ilginiz bir kenara misafirlerimize olan yaklaşımınız gerçekten çok profesyonelceydi. Gelen konuklarımızdan bir tanesi bile kötü bir yorum yapmadı. Tahminlerimizin de ötesinde çok güzel bir düğün oldu bu özel gece için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 12. Avatar
  Şermin & Selçuk
  Puan

  Düğün için en mantıklı yer Elio Sedef.mekanın fotoğrafları nedeni açıkiyor.düğünlere özel hizmetleri var.garsonlar çk iyi.yemekleri biz seçtik ve her şey istediğimiz gibi oldu.çok güzel bir mekan çok güzel bir başlangıç hyaptık hayata.elioya gitmek iiçn elinizi çabuk tutun.:)

 13. Avatar
  Emre
  Puan

  Kendi mesleğim gıda ve restaurant sektöründe olduğu için bu tarz işlerde ne gibi sorunlar çıkabileceğini biliyordum. Ancak öyle profesyonel bir ekiple çalışıyorlar ki yedigimiz yemeklerin sunumundan tatlılarına her şey harikaydı zaten adada olan bir düğün muazzam bir görüntü sağladı. Dekorasyon müzikler her şey muhteşemdi hediyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederiz.

Yorum yaz