Elio Sedef Hakkında

İstanbul'da yer alan bulabileceğiniz en seçkin ve en farklı mekanlardan birisidir Elio Sedef. Elio Sedef denizin ortasında bir adada yer almaktadır. Sedef adası herhangi bir ada değildir, Türkiye'nin en doğal ve bakir adasıdır. Martı sesleri, sincaplar, temiz bir deniz, ve gür ormanlardan ibarettir Sedef adası.

Sedef Adası'nın içerisinde özenle dekore edilmiş, içindeyken size İstanbul'da olduğunuzu hem mental hem de fiziksel olarak unutturan bir yerdir Elio Sedef. Bu, bizim bütün misafirlerimizin ortak görüşüdür.

Farklıdır çünkü Elio Sedef denizin ortasında deniz ve doğa manzarasını panoromik olarak sunan, tamamen yeşil ve mavinin içinde kalmış, kendisine özel dekoru ile büyüleyici bir atmosfere sahip olağanüstü bir mekandır.
Farklıdır çünkü davetliler, davet esnasında Ana yemeklerini tıp ki bir Ala Carte Restaurant'taymış gibi seçebilme özgürlüğüne sahiplerdir.
Farklıdır çünkü Elio Sedef, çiftlerinin onları maddi manevi yoran yan işlerinde sorumluluğu üstüne alır.
Farklıdır çünkü kendi yıllardır aynı yerde aynı masalara hizmet veren özverili ve deneyimli ekibi ile çalışır.
Farklıdır çünkü düğünleri PR yani tanıtım amacı ile yapar. Bu yüzden Elio Sedef'ten aldığınız fiyatlar bütçenize uygun olup, mekanı ve içeriği gördükten sonra size "Düğünümüz için verilebilecek en mantıklı kararı verdik" dedirtir.
Farklıdır çünkü Elio Sedef'te yapay bir şey yoktur. Her şey doğaldır. Her şey can'lıdır. Her şey sıcaktır, renklidir.
Farklıdır çünkü size hayatınızın en özel günü yaşatmak bizim en önemli amacımızdır.

Elio Sedef yılda belirli sayıda düğün yapmaktadır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Sizleri tanıyacak olmaktan dolayı heyecanlıyız.

Dinamik ve tecrübeli bir şekilde, bütün empati duygularımız ile taleplerinizi bekliyoruz.

Görüşmek dileği ile,
Elio Sedef Ailesi

 

Kulüp Ellisekiz Restaurant İşletmeciliği Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: Yok
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Fotoğrafçı, Organizasyon Firması
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan
 • Manzara: Deniz
 • Lokasyon: Şehre Yakın, Kırsal Alan, Ormanlık Alan
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Menüde Değişiklik İmkanı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Düğünlerde Elio Sedef'in ulaşım organizasyonları aşağıdaki gibidir;ÇİFT'İN ULAŞIMI: Çiftimizin gidiş ve gelişleri Elio Sedef'e ait özel Tekne ile tercihlerine göre Bostancı, Kartal İdo İskelesi veya Adalar noktalarından sağlanır.AİLE ve YAKIN DOSTLARIN ULAŞIMI: Davetlilerden daha erken gelmesi istenen aile ve yakınların ulaşımı Elio Sedef'e ait katamaran tipi özel tekne ile tercihlerine göre Kartal İdo İskelesi veya Büyükada noktalarından sağlanır.DAVETLİLERİN ULAŞIMI: Düğüne katılacak davetlilerimizin ulaşımı kapasitesi 500 kişi olan, kapalı ve açık alanı olan büyük bir yolcu teknesi ise Bostancı veya Kartal İdo iskelesinden sağlanır.GEÇ KALANLARIN ULAŞIMI: Geç kalan ve tekneyi kaçıran tüm misafirlerimiz için alternatif ulaşım organizasyonu yapılarak adaya gelişleri sağlanır.FOTOĞRAFÇILARIN ULAŞIMI: Çiftimizin adaya gelmesi zamanına uygun olarak fotoğraf ekibi de farklı bir tekne ile adaya getirilir.ERKEN DÖNMEK İSTEYENLERİN ULAŞIMI: Davet esnasında hazır bulunan sürat teknesi ve zodiac'lar ile erken kakmak isteyen misafirlerimiz Büyükada veya Kartal İdo iskelesine bırakılır.ACİL DURUMLARDA DÖNÜŞ: Davet esnasında hazır bulunan sürat teknesi acil durumlarda 5 dakikada Kartal İdo iskelesi, 1 dakikada Büyükada'da olabilecek süratta ulaşımı sağlayabilmektedir. Bir düğün daveti sırasında yukarıda yer alan ulaşımların tamamı bir organizasyon çalışması olarak titizlikle yürütülür.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Saliha
  Puan

  Anadolu yakasındaki bir özel okulun mezuniyeti için Elio Sedefe gittik, müthiş bir mekan.bizim için çok güzle eğlence oldu. yılların yorgunluğunu attık diyebilirim. Doğası manzarası harika.çok eğlenceli bir mezuniye toldu.ikramlar da güzeldi.

 2. Avatar
  Hazal
  Puan

  Özel bir yemeğe katılmak amacıyla gidip, aşık olduğum tesis, burada sanatçı yönünüz ortaya çıkabilir, şiirler, besteler yapabilirsiniz, gitmek için bahaneler uydurabilirsiniz. Büyüleyici bir atmosferi ve iyi hizmeti olduğu kesin.

 3. Avatar
  Seçkin
  Puan

  Biz kurumsal bir balo için burayı seçtik. Kalabalık bir davet odlu.ulşaımdan yemeklere kadar hersey dört dörtlüktü. Eğlenceli bir gece yaşadık. Teşekküer dereiz.

 4. Avatar
  Nurettin
  Puan

  Sizinle enpati kuran ve sempatik bir tesis. Doğa ile başbaşasınız. Yeşilin ve mavinin her tonu içerisinde, yapaylıktan uzaktasınız. Rüya ile gerçek arasında bir yerde. Hizmetler kusursuz ve etkinliğinizin hakkını veriyor. Size sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

 5. Avatar
  Pelin
  Puan

  Biz mezunlar derneğimizin düzenlediği yemekle bu rüya gibi tesisle tanıştık. Martı sesleri eşliğinde dünü bugünü ve geleceği konuştuk. Çok güzel bir tesis, kesinlikle gidip görülmeli bir yer.

 6. Avatar
  Filiz
  Puan

  Elio Sedef ailesine ve Metin Bey’e öncelikle sonsuz teşekkürler. Hayatımın en unutulmaz anlarını burada yaşadım. Çok amaçlı kullanılabilecek bir tesis ve gerçekten görülmeye değer.

 7. Avatar
  Kemal
  Puan

  Mezuniyet törenimiz için burayı kim bulduysa emeğine sağlık, cennetten bir köşe. Deniz, yeşillik ve cennetten bir köşe olan ada. Açık havadan mı bilmiyorum ama yediğim en lezzetli yemekti. Hizmet ise 10 numara.

 8. Avatar
  Volkan
  Puan

  Bayi toplantısı için farklı bir mekan aradık ve sonunda Elio Sedef’i bulduk. harika bir yer.nüthiş hizmetler.denizyle ağaçlarıyla bayilerimizi güzelce ağırladık. Servis elemanlrı çok güzel ilgilendi herkesle.herkese tavsiye edeirz.

 9. Avatar
  Nurdan
  Puan

  Mezuniyet törenimiz Elio sedefte yapıldı. Okulumuz çok güzel bir mekan seçmiş, teknelerle mekana giderken bile çok eğlendik,herkese teşekküre ederiz.

 10. Avatar
  Bekir
  Puan

  Okulumuzun mezuniyeti için elio sedef’teydik.öğrencil arkadaşlarla çok eğlenceli bir mezuniyet oldu.düğün gibi oldu diyebilirim..hizmetler de güzeldi.teşekkürşer.

Yorum yaz