İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
30
Min
80
Max
Kır Bahçesi Alanı
30
Min
80
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Çerez kesesi
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Hint kınası
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Nedime tefi ve bendiri
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri şovu
 • Yer minderi

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Elifçe Şirin Mutfak Hakkında

En mükemmelinden kına organizasyonunuzu burada gerçekleştirebileceğiniz ve unutulmaz hatıralara sahne olan bu Elifçe Şirin Mutfak, içerdiği farklı imkanlar ve avantajlar ile sizleri cezbedecek. İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan bu kına gecesi mekanı, ürün çeşitliliği ve ulaşım gibi konularda beğeni toplarken, her cebe uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Salonda yemekli kına gecesi fiyatları kişi başı 10-50 TL arasında değişiyor.

Özellikler

Elifçe Şirin mutfak içeriğinde yer alan iki farklı alan ile bu mekan dört mevsim sizlere hizmet etmekte. Cafe tarzında olan ve aynı zamanda brunchlarda da sizlere eşlik eden havadar bir açık alan mevcut. Bu açık alanda, kına haricinde, toplantı iş yemeği, doğum günü gibi bütün etkinlikler düzenlenebilir. Ortalama 80 kişilik davetli ağırlama kapasitesine sahip olan bu mekan, etrafında ye alan yıllanmış ağaçlar ve eşsiz doğa manzarası ile gönülleri fethetmektedir.

Kına organizasyonunu gerçekleştirebileceğiniz bu mekana ait bir diğer alan ise, kapalı salon. Bu kapalı salon, daha geniş katılımcı ağırlama kapasitesi sunuyor. 100 kişilik kapasitesi olan bu salona beyaz rengin huzur vericiliği hakim. Tabi dekorasyon konusunda değişiklik yapmakta özgürsünüz. Yüksek tavan ve seyrek oturma düzeni, konuklarınız açısından da makul bir özellik. En güzel kına gecesini arkadaşların ve ailen ile beraber burada geçireceğinize eminiz.

Elifçe Şirin Mutfak Kına Gecesi Fiyatları

Her bütçeye uygun bir fiyat seçeceği sunan salon, yemekli paketlerde menü seçimine bağlı olarak avantajlı teklifleri ile öne çıkıyor. Kokteyl menü fiyatlarının 10-30 TL civarında değiştiği salonda, hafta içi yemekli kına gecesi fiyatları 30 TL'den başlıyor. Elifçe Şirin Mutfak hafta sonu yemekli kına gecesi fiyatı ise 50 TL civarında.

Kına Gecesi Avantajları

Elifçe Şirin Mutfak, senelerin getirdiği mutfak tecrübesi ve kafe kültürünü, kına organizasyonu ile birleştiriyor ve gerçek üstü bir kına gecesi etkinliği gerçekleşiyor. Deneyimleyenlerin ifade ettiği olağanüstü yorumlar ve üstün hizmet kalitesi, gerçekten de en uygun kına mekanının Elifçe Mutfak olduğuna işaret ediyor. Profesyonel bir catering hizmetine sahip olan firma, menüde tadım imkanını da sizlere sunuyor. Böylece dilediğiniz menüyü seçerek misafirlerinizi ağırlayabiliyorsunuz.

Oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olan mekan, uzman organizasyon sorumluları ile kına gecenizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Kına tahtı, Hint kınası, kına seti, kına örtüsü, yer minderi, kına tepsisi, kına mumu, nedime tefi ve bendi gibi şeyleri sizler için temin edebilen salon, kına kemeri şovu, oryantal ve zenne gösterisi gibi gösterileri de sergileyebiliyor. Üstelik salonun fotoğraf ve video çekim ekibi, tüm bu anları en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alıyor.

Elifçe Şirin Mutfak Organizasyon Evi Nerededir?

Yemyeşil ağaçlarla çevrili ve doğa manzarasının hakim olduğu bu mekan, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Ulaşım kolaylığını da beraberinde getiren bu mekana gerek toplu taşıma ile gerek şahsi araç ile ulaşım mümkün. Açık adresi şu şekilde: Armağan Evler Mh, 23 Nisan Cd. No:170, 34760 Ümraniye/İstanbul. Buraya 11M, 13B, 14BK, 20D numaralı otobüslerle ulaşabileceğiniz gibi, M5 metrosunu veya C-57 minibüslerini tercih edebilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekanın sana sunduğu birbirinden kıymetli organizasyon fırsatlarını kaçırmanı istemeyiz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına haricinde, sünnet, doğum günü, söz ve nişan gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Aynı zamanda cafe olan bu mekan, benimsediği butik politikayla ufak çaplı gösterişli etkinlikleriniz için ideal.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan giydirme, müzik - ışık - sahne ayarlaması, kına tepsisi başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kına öncesinde menü tadımı, menüde değişiklik imkanı, servis imkanı, çeşitli aksesuar kiralama seçenekleri, nedimeler, dans ekibi ve isteğinize uygun müzik performansı her şey dahil pakette mevcut.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İstenilen türde tema veya dekorasyon seçenekleri belirlenebilir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet, mekan cafe alanı ve organizasyon alanı olarak iki farklı etkinlik alanı içeriyor. Cafe alanı bahçe tarzındayken, organizasyon alanı kapalı salon formunda.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Kına orkestrasına ve müzik ekibine de sizler karar verebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menüde yer alan ana yemeklerden bazıları şunlardır: Günün çorbası tavuk pilav, etli ev mantısı (el açması), Elifçe mantı, köfte tabağı, köfte pilav, köfte (adet), pilav... Menü içeriğinde değişiklik yapabilme imkanı mevcut. ​

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Gece 24.00'e kadar eğlence sizleri bekliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilen türde tema veya dekorasyon seçenekleri belirlenebilir.

Elifçe Şirin Mutfak kına gecesi fiyatları ne kadar?

Elifçe Şirin Mutfak kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Elifçe Şirin Mutfak kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Elifçe Şirin Mutfak Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Elifçe Şirin Mutfak açık alan kapasitesi 30 - 80 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz