İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Eli More Gelinlik Hakkında

Eli More Gelinlik klasik ve modern olmak üzere her tarz gelinlik modeliyle İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet sunuyor. Gelinlikçi, kendi markasının imzasını taşıyan şık  ve zarif modelleriyle çalışmalarını sürdürüyor. Gelin adaylarının en mutlu günleri için pek çok alternatif sunan gelinlikçi güler yüzlü personelleri ve sektördeki tecrübeleri sebebi ile tercih ediliyor. Firma, düğün hazırlığı yapan kişiler için 3000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet sunuyor.

 Gelinlik Modelleri

Eli More Gelinlik, model çeşitliliği nedeniyle gelin adaylarının en çok tercih ettiğ firmalardan birisi oluyor. Firma dar kesim, düşük omuzlu gelinlik modelleri, klasik ve modern hazır kalıp gelinlikler gibi en çok tercih edilen modelleri gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Son zamanların en popüler gelinliklerinden olan retro ve bohem modeller de moda evinin usta tasarımcıları tarafından özenle üretiliyor.

Sunulan Olanaklar

Eli More, hazır kalıp modellerinin yanı sıra düğün gününde kusursuz görünmek isteyen gelin adayları için özel dikim fırsatı sağlıyor. Aynı zamanda gelinliğin en önemli aksesuarlarından biri olan duvak, gelin tacı gibi akseuae seçenekleri ile gelin adaylarının gönlüne taht kuruyor.

Moda Evi, tatlı bir telaşla geçen bu süreçte büyük bir rol oynuyor. Gelinlik tamiri ve tadilatı sayesinde tüm modeller gelin adaylarının vücut tipine ve proporsiyonuna en uygun hale getiriliyor.

Eli More Gelinlik Fiyatları

Eli More Moda Evi sunduğu hizmetler dahilinde başlangıç fiyatını 3000 TL, her şey dahil fiyatını ise 5000 TL olarak belirliyor. Gelin adaylarının istek ve talepleri doğrultusunda gelinliklerin fiyatları değişim gösterebiliyor. Siz de markanın gelinlik modelleri için daha detaylı bilgi almak isterseniz "Fiyat Tekifi Al!'’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Eli More Gelinlik ve Moda evi, gelinlik modellerini İstanbul Kadıköy ilçesindeki müşterilerinin beğenisine sunuyor. İstanbul’un farklı noktalarından özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım kısa süre içinde sağlanabiliyor. 14 ŞB, 16D, 19F, 19Y, 4 ve ER2 numaralı otobüsler ve vapur da alternatif ulaşım yolları arasında yer alıyor. Özel araçlarıyla ulaşım sağlayacaklar için firmanın açık adresi şöyle:

"Rasimpaşa, Söğütlü Çeşme Cd No:117, 34716 Kadıköy/İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

özel dikim fırsatı sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek avantajlarında özel dikim ve tamirat hizmeti sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde hazır gelinlik modelleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette özel dikim gelinlik ve gelinlik aksesuarları hizmeti sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel model tasarımı hizmeti veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonrasında ürün teslim alınabilir.

Eli More Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Eli More Gelinlik organizasyon fiyatları Eli More Gelinlik organizasyon fiyatları Eli More Gelinlik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Eli More Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Eli More Gelinlik

Yorum yaz