Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Stüdyo Elfo Hakkında

1995 yılından bu yana birçok işe imzasını atan Stüdyo Elfo, Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir. Dış mekân ve stüdyo çekimi ile düğün gününüzde sınırsız fotoğraf çekimi seçeneği de bulunuyor. Anlarınızı ölümsüzleştirmek için bütçenize uygun seçenekler sunan bu firma, 750 TL'den başlayan fiyatları ile dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmeti sunuyor.

Çekim Türleri

Çiftlerin bu eşsiz gününde heyecanlarını paylaşıyor olmaktan büyük keyif alan Stüdyo Elfo ekibi, stüdyo çekimi yapmanın yanında dış mekan çekimi de gerçekleştiriyor. Üstelik, sınırsız fotoğraf çekimi ile her anınız ölümsüzleşecek ve ilerde baktığınızda özel anılarınızı en güzel biçimiyle hatırlayacaksınız.

Fotoğraf çekimi ile de sınırlı kalmayan Elfo Fotoğraf Stüdyosu hizmetleri, yeni teknolojileri kullanarak sizlerin düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date gibi çekimlerinizi de gerçekleştiriyor. Stüdyo Elfo yılların getirdiği tecrübe ve yenilikleri takip eden bir ekiple profesyonel bir hizmet vermektedir.

Stüdyo Elfo Fiyatları

Ankara’nın en çok tercih edilen fotoğrafçılarından birisi olan Stüdyo Elfo, bütçenize uygun seçenekleriyle de çiftlerin ilgisini çekiyor. Standart paketin başlangıç fiyatı 750 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 1000 TL’dir. Çekim türüne, alacağınız hizmete ve bütçenize göre fiyatlarda değişiklik gösterilmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Alın” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Şehir dışı ve yurt dışında da sizlerin en özel ve mutlu gününe şahitlik eden Elfo Fotoğraf Stüdyosu, alanında uzman ekibiyle birlikte sizlerin daima yanında. Çekimler gerçekleşmeden 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekmekte. Ürünler ise çekimler gerçekleştikten 2 hafta sonra teslim edilmekte. Dış mekân çekimleriniz için manzarası ve görselliği bol olan yerleri tercih eden fotoğrafçı dilerseniz stüdyoda da çekim yapmaktadır.

Stüdyo Elfo Nerededir? Nasıl Gidilir?

Konumu gereği ulaşımı oldukça kolay olan Stüdyo Art Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Otobüs, tren, metro, hafif raylı ya da kişisel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. 185-7, 286, 297-7, 317-7, 319, 339-7, 511-5, 541-5 numaralı otobüsler, Başkentray treni, M1,M2,M3 metro hattı ya da A1 hafif raylı ulaşım araçlarıyla Kolej, Kızılay, Kurtuluş, Hacıyolu duraklarında inerek yürüme mesafesinden ulaşabilirsiniz. Elfo Fotoğraf Stüdyosu açık adresi ise hemen burada: Libya Cad. No:15 / B C - Çankaya, Ankara

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleri sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, mezuniyet çekimleri, aile portreleri ve çeşitli dış çekim olanakları burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vesikalık ve biyometrik çekim imkanlarının yanında, arzu edenler için düğün esnasında çekim gerçekleştirme imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini olanağının bulunduğu standart pakette, dış çekim ve stüdyo çekim olanakları mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video çekimi, belgesel veya hikayecilik tarzında konsept içeriklerden oluşmakta. Bu pakette ise, video çekimine ek olarak düğün esnasında da görüntülerin kaydedilmesi mümkün.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Manzarası ve görselliği bol olan yerleri tercih eden fotoğrafçı dilerseniz stüdyoda da çekim yapmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık olarak 2 haftanın ardından arzu edilen ürünler teslim edilecektir.

Elfo Stüdyo düğün fiyatları ne kadar?

Elfo Stüdyo düğün fiyatları Elfo Stüdyo düğün fiyatları Elfo Stüdyo organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Elfo Stüdyo Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elfo Stüdyo

Yorum yaz