Elegance Düğün Salonu

Aşkınızı yansıtacak renk ve dekorda dünya evine girmek ister misiniz? Kırmızı çiçeklerle ya da beyaz güller ve incilerle süslenmiş bir düğün salonu mu hayal ediyorsunuz? Renk ve konsept çeşitliliği ile Elegance Düğün Salonu sizlerin en güzel gününü daha da güzelleştirmek için bekliyor!

Kaç Kişilik Kapasiteye Sahiptir?

Kapalı bir alanda hizmet veren Elegance Düğün Salonu’nda yemekli ve yemeksiz düğün konsepti seçenekleri mevcuttur. Uygun düğün fiyatlarıyla muhteşem bir organizasyon hayal edenlerin yanında olan Elegance Düğün Salonu’nun kapasitesi yaklaşık 1000 kişiliktir. Avrupa standartlarında bir mekan olan Elegance Düğün Salonu, size ve misafirlerinize ikram ve hizmetleriyle dört dörtlük bir gece yaşatmaktadır.

Elegance Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi’nde bulunan Elegance Düğün Salonu’na ulaşım oldukça basittir. Caddeden geçen birçok İETT hattı bulunmaktadır. Ayrıca yakın çevrelerden yürüyüş olanağı mevcuttur. Özel otomobilleri ile gelecek misafirlerinizde trafik derdi yaşamadan kolaylıkla Elegance Düğün Salonu’na ulaşacaklardır. Otomobilinizi park etmek ise Elegance Düğün Salonu’nda uzun yıllardır hizmet veren valelerimiz ile çok kolay olacak! Valelerimizin aldığı araçlarınız 50-100 araçlık kapasiteye sahip özel otoparkımıza park edilecek, siz ve konuklarınız da rahatça mekana girecekler!

Bir Düğün Salonundan Daha Fazlası!

Kültür Başkenti İstanbul’un göbeğinde yer alan Elegance Düğün Salonu, ismi gibi zarafetiyle adından sık sık söz ettiriyor. Her türlü organizasyona kapılarını aralayan Elegance Düğün Salonu, rüya gibi bir gün geçirmenizi garanti ediyor. Şık şamdanları, eşsiz runnerları, supla, kadeh ve istediğinize göre dizayn edilen süslemelerinden gözlerinizi alamayacaksınız. Masa ve sandalye süslemeleri ile sizi hayallerinizdeki renklerle buluşturuyoruz.

Uzman Ekibimizle Sizlerin Yanındayız!

Zarafeti ve şıklığı bir arada isteyenlerin adresi olan Elegance Düğün Salonu, tıpkı ismi gibi düşlerinizdeki organizasyonu sizlere sunmaktadır. Yüksek tavanı, ferah pisti ve profesyonel ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Elegance Düğün Salonu’nda organizasyonunuzun bitmesini hiç istemeyeceksiniz. İstanbul’un en işlek semtlerinden biri olan Maltepe’de yer alan Salon Elegance ile düğününüzde tüm gözler üstünüzde olacak, eminiz!

Kötü Sürprizlere Yer Yok!

Düğün günü planlanmayan birçok aksilik sebebiyle düğünüz durabilir ya da ertelenmek zorunda kalabilir. Ancak, Elegance Düğün Salonu, en mutlu gününüzde en ufak bir sorun bile yaşamamanızı istiyor! Alanında uzman teknisyen ve acil yardım ekipleri ile daima olası bir sorunda sizlerin yanınızda olacaktır.

Düğününüzde veya herhangi bir organizasyonunuzda en ufak bir aksaklık yaşamak istemiyorsanız Elegance Düğün Salonu olarak uzun yıllardır organizasyon hizmeti veren bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız! Uzman ekibimiz ve aldığımız geniş çaplı önlemlerimiz ile size sadece düğününüzün keyfini çıkartmak kalacak!

Hangi Tür Organizasyonlar ve Etkinlikler Geçekleştiriliyor?

 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Törenleri
 • Davet ve Toplantılar
 • Sünnet Düğünleri
 • Kadın Matineleri
 • Yılbaşı Programları
 • Konferanslar ve
 • Kına geceleri

Aşkınızı Doya Doya Yaşarken, Bol Bol Eğlenmek İster Misiniz?

Size özel hazırlanan bir pist süslemesi ve kırmızı halı…

Kırmızı dekorasyonun romantik havasında sizlere özel küçük sürprizlerimiz olacak! İlk dansınızın ardından sevdiklerinizle beraber bol bol eğleneceğiniz etkinlikler Elegance Düğün Salonu’nda sizleri bekliyor!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Elegance düğün salonu bence Maltepedeki en elit ve kaliteli düğün salonlarından birisi günlerce düğün salonu aradıktan sonra Elegance ile tanıştk ve iyi ki sizi seçmişiz diyorum dillere destan bir gece oldu çok teşekkür ederizz….

 2. Puan

  Gittiğimiz birçok düğünde sıkışık ve basık salonlarda, havasız ortamlarda düğünleri görünce kendi düğünümüz böyle olsun istemedik. Ferah ferah bir salonda, güzel havalandırması ile, ambiyans güzel, ikramlar güzel, süsleme güzel, daha ne olsun.

Yorum yaz