Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Orkestra
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu

Adına yakışan bir hizmet ile karşınıza çıkan Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu ailesi, zarafeti tüm gece boyunca yaşayacağınız ve hafızalarınızda unutulmaz birer anı olarak iz bırakacak bir düğün vaat ediyor. Ankara Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren mekanın seçkin ekibi ve hem doyurucu hem taze ikramları ile kaliteli bir gece garantiniz oluyor. Hayallerinizi süsleyen bir organizasyonla karşınıza çıkan düğün salonu, avantajlı düğün paketi fiyatları ile de aklınızda yer ediniyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

2005 yılından itibaren faaliyet veren Elegance Düğün Salonu, her gün kendisini yenileyerek, dinamik kadrosuyla klasik düğün salonlarının olanakları ötesine geçiyor. Aynı zamanda davet salonu anlayışına yeni bir bakış açısı da kazandırıyor. Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın mutluluğuna şahit olan düğün salonu, geniş davet alanıyla en iyi şekilde ağırlanmanız adına çalışıyor.

İki katlı salonda, 500 ile 750 kişi arasında davetli kapasitesi mevcuttur. Yüksek tavanlı ve iki katlı salonda masalar arası boşluklar bulunmaktadır. Masa düzeni ekibi herkesin birbirini görebileceği bir şekilde oturma planı hazırlamaktadır. Masa ve sandalyelerde altın rengi tercih edilmiştir. Masaların üzerinde sandalyelerle uyumlu altın rengi şamdanlar bulunmakta, salona görsel zenginlik katmaktadır.

Elegance Düğün Balo Ve Kokteyl Salonu Düğün Fiyatları

Her bir ayrıntının ince ince düşünüldüğü davet alanında, düğünlerin dışında şirket davetleri, tanıtım, sunum, seminer, balolar, müzikli eğlence ve kokteyl benzeri etkinlikler, kısaca her türlü organizasyonun yapılması uygun oluyor. 30 TL ile 50 TL arası değişen yemekli düğün fiyatları, genel bir hesapla kişi başı şeklinde ayarlanıyor. Düğün paketi fiyatları bu doğrultuda ortalama 5.000 TL ile 7.500 TL arasında değişiyor.

Olanakları

Yılın her ayı aktif bir şekilde sizlere hizmet vermek adına çalışan Elegance Düğün Salonu, organizasyonunuz öncesi sizleri davet ediyor. Bu ziyaretinizde menü tadımı yapmanız ve isteğinize göre menüde değişiklik yapmanız şansı veriliyor. Aynı zamanda mekanın organizasyon sorumlusunun olması sayesinde geceniz tüm detayları ile birlikte incelikli bir şekilde hazırlanıyor.

Nerededir?

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu, Ankara’nın Çankaya semtinde bulunmaktadır ve hayli kolay bir ulaşım olanağına sahiptir. Opera bölgesinden 186-3 numaralı otobüslere binildiğinde 20 dakika içinde mekana ulaşım sağlanabilir. Yenimahalle tarafından ise 2 otobüs aktarmasıyla (önce 201-6 numaralı sonra da 261-6 numaralı otobüslerle) ulaşım sağlanabilmektedir.

Ayrıca özel araçlarla da salona gitmek oldukça kolaydır. Bunun için ihtiyaç duyulacak olan açık adres şu şekildedir: Küçükesat, Esat Cd. 55 / E, 06660 Çankaya/Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, açılış, davet ve resepsiyon, bayi toplantıları, söz, doğum günü, baby shower, yılbaşı kutlamaları, mezuniyet partileri.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önceden.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa süsleme ve dekorasyon, düğün pastası hazırlığı.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon danışmanlığı ve yemek servisi.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salonun müzik grubu performans sergiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin yolu, supla, şamdan, sandalye ve çiçek süsleme.

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Salonu, masaları ve sandalyeleri düğün konseptime uygun olacak şekilde öyle güzel bir şekilde dizayn ettiler ki, hayran kaldım. Servis ekibi çok iyi çalıştı. Bizi düğün telaşımızda hiçbir şeyle yormadılar. Öneririm.

Yorum yaz