Ela Garden-Ela Maçka

Eminiz ki kendi düğün zamanınız gelene kadar birçok düğüne katıldınız ve arkadaşlarınızın düğününe tanıklık ettiniz. Bu süre zarfında edindiğiniz bilgilerle kendi düğününüzü kusursuz şekilde tasarlamak istiyorsanız sizleri bize yani Ela Garden’e bekliyor olacağız! Bu büyülü dünyada neler yok ki... İşinin ehli olan bir ekiple dilediğiniz her şeyi tasarlayabileceğiniz bir davet ortamı, güler yüzlü ve Türk misafirperverliğine uygun personeller ile düğün değil kendi peri masalınızı yaşamış olacaksınız. Unutulmaz anılarla hatırlayacağınız düğün davetinizden sonra uzun bir süre etkileri konuşulacak ve 4 saatlik süren davetiniz ömür boyu dillerden düşmeyecek. Bu kadar keyifli bir ortam içinde olmak ve bizlerle samimi bir şekilde hayalinizi tasarlamak istiyorsanız size bir telefon yâda adres tarifi kadar uzak olduğumuzu unutmamalısınız!

Ela Garden Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

‘’Eğlendiğim en güzel davet kendi düğünümdü’’ demek istiyorsanız sizleri 400 ile 500 kişi arasında değişen bir konuk kapasitesiyle ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bu atmosfer içerisinde açık ve kapalı mekan tercihlerimizi sizlere sunacak ve yemekli yada yemeksiz davet seçimiyle de masalarınızı şekillendireceğiz. Mekân süslemelerimize ise öncelikle masaların yerleştirilmesinden ve üzerlerinin süslenmesinden başlayacağız. Şık şamdanlar ve süslü peçeteliklerle hazırlanan masalara gümüş suplalar eşlik edecek.

Yemekli bir davet tercih edecek çiftlerimiziyse tadına doyulmaz bir ziyafet sofrası bekliyor olacak. Hem konuk masaları hem de gelin masasına özel olarak açılacak servislerde Türk ve dünya mutfaklarının en gözde yemeklerini listelerde göreceksiniz. İçecek tercihiyle daha da renklenecek masalarınıza yapılan küçük dokunuşlar Ela Garden farkıyla konuklarınızın göz zevkine daha da hitap edecek.

Sonrasında ise düğün ve davetlerin olmazsa olmazı eğlencenin mihenk taşı olan orkestramızsa tüm profesyonelliği ile sahnedeki yerini alacak ve sizler için en sevdiğiniz şarkıları uyum içerisinde seslendirecek. Bu sırada geniş pist alanımızda rahat şekilde tüm konuklarınızla dans ederken spot aydınlatmalar ve diğer köşe aydınlatmaları da gecenizi daha da ışıklı bir hale getirecek. WC, bebek emzirme odası ve kapalı alanımız için hazırlanan sigara içme odasıysa düğün alanındaki gibi özenli bir şekilde hazırlanacak ve yarım saatte bir kontrolleri yapılarak sizlerin hizmetine sunulacaktır.

Ela Garden Nerede Yer Alır? Ela Garden’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Beşiktaş bölgesinde bulunan mekânımız Maçka Demokrasi Parkına oldukça yakın bir mesafedir. Bu sayede özel araç ile ulaşım sağlayacaksanız bu şekilde bir güzergâh izleyebilir yâda Refik Saydam Caddesi üzerinden ilerleyebilirsiniz. Ayrı bir seçenek olarak da Atatürk Bulvar yolu sunulabilir. Toplu taşıma kullanacak değerli misafirlerimiz ise Ortaköy, Bebek veya Hisar gibi semtlerden DT2 numaralı otobüsle kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Asya Yakasından gelecek konuklarsa vapur havası alarak Avrupa Yakasına geçip sonrasında yine DT2 ile bizlere ulaşabilir. Oldukça merkezi bir noktada olduğumuz için direkt Taksim-Beşiktaş arası otobüsler de ulaşmanız için kolaylık sağlayacaktır.

Sırala

 1. Avatar
  Ceylan & Burak
  Puan

  Ela Garden bahçesinde kır düğünümüzü yaptık geçtiğimiz hafta, çok renkli bir mekan ve süslemeleri masa sandalye giydirmelerinde bize fikir danışmaları çok hoşumuza gitti müşteri memnuniyetine çok değer veriyorlar bizim de bu çok önemliydi çok memnun kaldık

 2. Avatar
  Sezen & Numan
  Puan

  Bahçe ve nikah masasının süslemesi çok özeldi. İsteklerimiz tümüyle yerine getirildi. Çok memnun kaldık.

 3. Avatar
  emel & gürkan
  Puan

  yeri çok güzel ve bahçe kocaman misafirlerim çok beğenmiş biz zaten görür görmez tutmuştuk 🙂 çalışan ekipteki arkaadaşlara burdanda teşekkür etmek istiyorum. çok iyi iş çıkardınız sayenizde hiç eksiğimiz yoktu 👌💖

Yorum yaz