İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
600 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Özel şoför
Şehir turu
Şoförlü araba kiralama

Ekip Tour

Düğününüzde tercih edeceğiniz harika düğün arabası İstanbul'un Eyüpsultan ilçesindeki Ekip Tour tarafından çiftlere sunuluyor. 600 TL’den başlayan kiralama fiyatları ile hizmet veriyor. Firma birbirinden çeşitli araba modelleri ve gelin arabası süsleme hizmeti ile aradığınız her şeyi ayağınıza getiriyor. Firmadan gelin arabası kiralama fiyatları ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekip Tour Hizmetleri

Düğünler birçok detayı ile yorucu ve eğlenceli süreçler oluyor. Düğün arabası ise bu sürecin en önemli noktalarından biri olarak bulunuyor. Ekip Tour, gelin arabası süsleme gibi detaylarla sizlerin yerine ilgileniyor. İstediğiniz konseptte süsleme yapabilen firma konsepte uygun araba da tahsis ediyor.

Limuzin ve vito dahil size uygun düğün arabasına firma aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz. Helikopter, tekne ve yat kiralama gibi hizmetler de verebilen firma yalnızca düğün arabası olarak değil, evlilik teklifi organizasyonları, iş toplantıları, nişan, baby shower, mezuniyet ve doğum günü organizasyonları için de tercih edilebiliyor. Düğün öncesi ya da sonrası şehir turu atmak isteyen çiftlere ve misafirlerine araçlar aynı kalite ve titizlikle sağlanıyor.

İsteyen çiftlere şoförlü araç kiralama hizmeti vererek araç park etme, yorgun şekilde araç kullanma vs. gibi detayları ortadan kaldırıyor. Şoförler işinde uzman ve düğüne uygun şık giyimli olarak hizmet veriyor. Dış çekim fotoğrafı, gelin alma, düğün salonuna gidiş ve düğün sonunda eve ya da balayı mekanına varış gibi tüm süreçlerde yanınızda oluyor.

Ekip Tour Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Gelin arabası kiralama fiyatları 600 TL’den başlıyor. Seçilen araba modeli, konsept gelin arabası süslenmesi, aracın şoförlü olup olmaması gibi detaylar fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Hayalinizdeki aracı teslim etmek için görüşme ve uygulama aşamasında işinde uzman bir ekiple çalışıyor. DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirimli fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ekip Tour düğün arabası kiralama firması, İstanbul ili Eyüpsultan ilçesinde bulunuyor. Şehir dışında da hizmet verebilen firma çiftlerin hayallerindeki aracı ve süsleme konseptini öğrenmek için görüşmeye bekliyor. Açık adres:

Defterdar, Otakçılar Caddesi, Flatofis D / Blok No:78 Eyüpsultan / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Helikopter, tekne ve yat kiralanabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir turu yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Araç kiralama ve süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şoför temini yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz konseptte gelin arabası süsleniyor.

Ekip Tour organizasyon fiyatları ne kadar?

Ekip Tour organizasyon fiyatları Ekip Tour organizasyon fiyatları Ekip Tour organizasyon fiyatları ise 600 - 800 TL arasında değişmektedir.

Ekip Tour Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ekip Tour

Yorum yaz