Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri

Hayatınızdaki en önemli kararı vermek için elini aşkla tuttuğunuz sevdiğinizi bulduysanız düğün hazırlıkları için uzun bir yolculuğa çıkma zamanınız gelmiş demektir. İzmir’in sayılı mekânlarından olan Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri uzun yolculuğunuzda sizleri asla yalnız bırakmadan mükemmel bir düğün mekânı sunmayı amaçlamıştır! Hayatınızdaki en özel gününüzde ne istediğinizi anlayan ve anında yerine getiren bir ekiple çalışmak sizlerin de oldukça rahat hissetmesini sağlayacaktır. Çünkü istiyoruz ki sadece düğününüze odaklanın. Konuklarınızla gelin odasında keyifli zamanlar geçirin ve akşam olduğunda hayatınızın en güzel dansını etmek için pistte yerinizi alın. Bunlar haricinde herhangi bir hazırlık aşamasını düşünmenize asla gerek kalmayacak çünkü Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri siz nasıl bir istekte bulunmuşsanız her şeyi aynı kalibrede hazırlamış olacaktır!

Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri Kaç Kişilik Konuk Kapasitesiyle Hizmet Vermektedir?

Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri içerisinde bulunan Atatürk Kültür Merkezi olarak organizasyon ve davet etkinliklerimizi 500 ile 750 kişilik bir konuk kapasitesiyle gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin huzur ve mutluluğu için hazırlanan tüm tasarımlarda da mutlaka sizlerin onayını alarak hareket etmekteyiz. Çünkü düğün, nişan, kına yada sünnet olsun her davet özel olup kalbinizdeki mutluluğu herkese duyurmak isteyeceksiniz. Bu sebeple masaların düzeninden başlayarak açık veya kapalı alanlardan hangisini tercih ettiyseniz hazırlıklara başlamaktayız. Yuvarlak masaların üzerine başta belirlediğiniz konsept renginize uygun olarak kumaşlar örtecek olup yemek servislerini tek tek yerleştireceğiz. Sonrasında yemekli bir davet gerçekleştirecekseniz sizlere davet menülerimizden örnekler sunacak olup şeflerimizin en leziz yemeklerini tadıp karar vermenizi sağlayacağız. Düğün günüyse çiçek ve şamdanlarla süslenmiş konuk masalarında bulunan yemek tabakları adeta bir tablo gizi gözükecektir.

Düğün davetinizde yemek ve masa düzeni dışında özel olarak LED aydınlatma sistemleri, HD kamera kaydı ve fotoğraf çekimi, düğün pastası, dilediğiniz şarkılarda doyasıya eğlenmek için müzisyen arkadaşlarımızdan oluşan geniş orkestra ekibimiz ve düğün yolu gibi daha nice hizmetler gecenizde sizlerle olacaktır. Hayatınızın en önemli gecesinde başından sonuna kadar güler yüzlü ekibimiz sizlerle olacak ve anılarınızın en başköşesinde saklayacağınız dakikalar yaşayacaksınız.

Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri Nerede Yer Alır? Ege Üniversitesi Sosyal Tesislerine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Özel düğün organizasyonları ve çeşitli resepsiyonlar için oluşturulmuş olan davet alanımız Konak’ta bulunmaktadır. D300 karayolu üzerinden yaklaşık 14 dakika ulaşabileceğiniz davet alanımıza özel araç olmadan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi tarafından geçen tüm otobüs veya dolmuşlarla ulaşabileceğiniz gibi metro hattını kullanarak da ulaşabilirsiniz. Kendi konumunuz üzerinden rota oluşturduğunuzda alternatif güzergâhlarda elde edebilirsiniz. Yâda bizlere ulaşarak yol yardım ve mekan özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede ilk tanışmayı gerçekleştirmiş olup sizleri tesisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Hizmetlerimizi ve hazırladığımız taslak konseptleri gördüğünüzde sizde aşkınızı çatımız altında konuklarınıza duyurmak isteyeceksiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ege Üniversitesi Sosyal Tesisleri açık ve kapalı alanları ile son derece güzel, bir çok beğeniyoruz. Sizlere de öneririz, düğünümüz muhteşemdi, herkesin yüreğine ellerine sağlık…

Yorum yaz