İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Ege Life Orkestrası Hakkında

Ege Life Orkestrası, İzmir Gaziemir ilçesinde çeşitli hizmetleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Düğün orkestrası, Dj ekibi, canlı sahne performansları ile eş adaylarına interaktif ve eğlence dolu saatler sunuyor. Üstelik bu orkestra ekibinden alacak olduğunuz düğün orkestrası hizmeti fiyatları sadece 3.000TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Ege Life Orkestrası içinde düğün orkestrası, fasıl ekibi, Dj, keman sanatçısı ve çello sanatçısı da barındıran geniş bir ekiple şovlarını sürdürüyor. Açık alan ve kapalı alana uygun sahne, ses ve ışık sistemleriyle hiçbir sorun yaşamadan kusursuz bir eğlence ortamı yaratılıyor.

Orkestra, yerli ve yabancı müzik çeşitleriyle pop, arabesk, klasik, Türk halk ve sanat müziği, 70-80-90’lar nostaljik şarkılar, rock, elektronik müzik, hip hop, caz, yerel oyun havaları, yöresel müzikler gibi pek çok seçeneği sunuyor. Sizlerle beraber karar verilen müzik listelerinde ,konuklarınızın talepleri doğrultusunda değişikliğe de gidilebiliyor.

Ek Hizmetler

Ege Life Sanat Organizasyon solo performans yanında  Dj ekibi ile de harikalar yaratıyor. Düğün orkestrası, davul şov,  ses ışık ekipmanları, çocuklar için eğlence ortamı gibi pek çok olanak sunan ekibi tercih ettiğiniz takdirde pişmanlık yaşamıyorsunuz.

Alanında en iyi müzisyenlerden oluşan düğün orkestrası, sizlerin memnuniyeti için her an yanınızda oluyor. Sadece düğünler odaklı kalmayan ekip, sünnet, kına, söz ve nişanlar, partiler ve açılışlar, mezuniyetler, toplantılar gibi pek çok organizasyonda da sahne almaya devam ediyor.

Ege Life Orkestrası DJ Performansı Fiyatları

Ege Life Orkestrası, sizlere başlangıç paketleri ve ek hizmetler barındıran geniş paketler sunuyor. Her bütçeye uygun bir paket mutlaka bulunan ekibin fiyatları 3.000TL’den başlıyorken bu fiyatlar aldığınız hizmetin çeşidi, verilen performansın süresine göre değişkenlik gösterebiliyor. Orkestranın her şey dahil fiyatları ise 5.000TL’den başlıyor.

Size özel sunulan kampanyalı fiyatları öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” butonuna hemen tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ege Life Sanat Organizasyon, İzmir ili Gaziemir ilçesinde yıllardır hizmetini sürdürüyor. Düğün gününüzde en temel isteğiniz olan eğlenceyi karşılamak için ekibe 202, 510 numaralı otobüsler ve Aliağa-Cumaovası treni ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu dinamik ekip ile tanışmak isterseniz şu adresi takip ederek ulaşabiliyorsunuz:

“Atıfbey Mh. Etiler Cd. No:17, Gaziemir, İzmir”

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına, söz ve nişanlar, toplantılar, mezuniyet, balo, açılışlarda yer alıyorlar.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçerek eşsiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yerli ve yabancı müzik imkanı ile şehir dışında hizmet veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası, davul show ve Dj ekibi, başlangıç paketi içerisinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel çalma listesi, canlı interaktif sahne performansı, karşılama müziği gibi imkanlar her şey dahil pakette sunuluyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Hazırlıkların tamamlanması için üç saat yeterli oluyor.

Ege Life Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Ege Life Orkestrası düğün fiyatları Ege Life Orkestrası düğün fiyatları Ege Life Orkestrası organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Ege Life Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ege Life Orkestrası

Yorum yaz