Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu

1998 yılından beri Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu ağırladığı binlerce çiftimizi mutlu bir evliliğe yolcu etmiştir. Senelerin tecrübesiyle her bütçeye uygun harika organizasyonlar sunmaktayız. Açılan ikinci salonumuz ile hizmet kapasitemiz artmış ve düğün fiyatları için herkesin maddi durumuna uygun paketler belirlemekteyiz.

Şu dönemlerde evlilik düşünen çiftlerimizin en büyük sorununu biliyor ve onlara yardımcı olmak istiyoruz. Hiç tahmin edilmeyen bir sürü masraf düğün, kına, nişan ya da sünnet arifesinde yakanızı bırakmıyor. Maddi durumunuza uygun bir etkinlik düzenlemek istiyorsunuz. Bir yandan da konuklarınızı mutlu etmek ve unutulmaz bir gece yaşamak hayalinizde yer ediyor. Senelerin tecrübesiyle burada biz devreye giriyoruz ve etkileyici salonlarımızda sahne performansı ve ışık şovları eşliğinde sizlere muhteşem bir akşam yaşatıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz olarak konuklarınızı ağırlayabilir ve onlarında mutluluğunuza ortak oldukları bir gece yaşatabilirsiniz.

Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu İmkanlarını Sizler İçin Kullanmaktan Çekinmiyor

Tabi salonlarımızı sadece düğün, kına ya da nişan gibi etkinlikler için değil, daha bir çok organizasyon için kullanabilirsiniz. En özel geceleriniz de sizleri mutlu etmek, kaliteli bir hizmet sunmak için her zaman hazırız.

Davetinize gelecek olan sevdiklerinizi yemekli olarak sunduğumuz hizmetimizle ağırlama imkanımız vardır. Kokteyl kapasitemiz 600 kişilik, serpme kokteyl kapasitemiz 700 kişi, Yemekli konuk ağırlama kapasitemiz 500 kişiliktir. Salonlarımızda kapalı alanlarda konuk edebileceğimiz misafir sayısı 600 kişidir. Arabalarıyla gelen konularınızı park yeri derdi olmadan 100 – 250 araçlık otoparkımızda misafir edebiliriz.

Salonumuzun nerede olduğunu veya nasıl gidileceğini merak ederseniz yan tarafta yer alan numaradan bize ulaşabilirsiniz. Mesaj yoluyla da iletişim kurabilir aklınızdaki soruları bize iletebilirsiniz. İstanbul Eyüp konumunda yer alan salonlarımız sizlere bir çok alanda hizmet vermek için hazırdır.

Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu Kaliteli Hizmet Sunarken Uygun Fiyatlar Sunmaktadır

Yüksek tavanlı salonlarımızda kolonsuz geniş salonlarda ferah bir atmosfer eşliğinde sizlere hizmet sunmaktadır. Salonlarımızda organizasyon düzenlemek isteyen bütün konuklarımız uygun fiyat ve tatmin edici hizmet alacaktır.

Nişan, Kına, Düğün ve Sünnet töreni gibi etkinliklerde unutulmaz dakikalar yaşarken bir yandan da yaptığınız binlerce liralık masrafa üzülmek kaderiniz değil. Paket başlangıç fiyatları olarak belirlediğimiz 10 tl’lik tutar ve hizmet durumu arttıkça 30 tl’ye ulaşan fiyatlarımız gayet uygundur.

Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu’na Ulaşım İçin Hangi Yolları Kullanabilirim?

Eğer Bakırköy, İncirli konumundan yol alacaksanız M 1A ve 39 K araçlarını kullanabilirsiniz. Bir diğer ulaşım noktasından Rumeli Hisarı, Sarıyer’den gelmek için M 6, M 2 ve 49 K araçları ile ulaşabilirsiniz. Aya Triada Rum Ortadoks Kilisesi, Bakırköy mevkiinden ulaşım için M 2 ve 49 K araçları kullanıma uygundur.

Başlangıç noktası olarak Beşiktaş Meydanı’ndan yol alacak yolcular M 2 ve 49 K ile ulaşımı tercih edebilirler. Fen Edebiyat Fakültesi Binası (Anderson Hall), Bebek’ten düğün salonumuza gelmek için M 6, M 2 ve 49 K araçlarını kullanabilirsiniz.

Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu’nda Ne Gibi Organizasyonlar Yapılabilir?

İstanbul’un eşsiz güzelliğinde bir düğün hayal eden gelin ve damat adayları makul fiyatlar ile konuğumuz olabilirler. Daha bir çok etkinliğe ev sahipliği yaparken sizleri de mutlu etmek en büyük hedefimiz. Açılışlarınız, Bayi Toplantılarınız, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Parti, Sünnet Düğünü gibi etkinliklerinizde bekleriz.

Eftelya Teras Davet Toplantı Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 10-30 TL
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 600
 • Yemekli Kapasitesi: 500
 • Serpme Kokteyl Kapasitesi: 700
 • Kişi Başı Kokteyl: 600
 • Otopark Kapasitesi: 100-250
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler:
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Engelli Girişi, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: TOPLU TAŞIT

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüzde tüm emeği geçen Eftelya Teras ailesine sonsuz teşekkürler. Hüsnü beyin ilgi alakası ve profesyonelliği müthişti. Her şey kusursuz ve sorunsuzdu, herkese tavsiye ederiz.

 2. Puan

  Hüsnü bey ve ekibi bize unutulmaz bir gece yaşattılar. Mekanın çalışanları son derece enerjik ve güler yüzlü. Tüm servis çalışanları, aşçı ve diğer personele sonsuz teşekkürler. Çok konforlu ve rahat bir düğün yaptık, herkese tavsiye ederiz.

 3. Puan

  Tesis inanılmaz derecede özenli, temiz ve müthişti. İkram edilen mezeler ve yemekler çok lezzetli, garsonlar titiz ve çalışkandı. Hüsnü beyin destek ve sabrı her aşamada bizi etkiledi. Geri dönüşler çok şahane ve herkese tavsiye ederiz.

 4. Puan

  Hüsnü bey ve Eftelya Terasa sonsuz teşekkürler. Tercih etmemizde en büyük etken Hüsnü Bey ve tesisin emsalsiz güzelliğidir. Stresten ve gerginlikten uzak bir düğün yaşadık. Tüm hizmetler kusursuzdu ve bizim beğenimizi topladı. Tüm ekibe çok selamlar ve teşekkürler.

 5. Puan

  Eftelya Terasta ortam ve manzara şahane, yemekler çok lezzetli ve sorunsuz bir hizmeti var. Düğünümüz boyunca ilgi alaka ve hizmet üst seviyeydi ve biz çok memnun kaldık. Herkesten çok iyi geri dönüşler aldık ve bizde sizlere önermek istedik.

Yorum yaz