Eftelya Düğün Salonu Hakkında

1998 yılından bu zamana kadar Eftelya Düğün Salonu olaraktan en iyi hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edinmiştir.
Güler yüzlü ve seçkin personelleriyle beraber size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır.
Düğün salonu konseptinden uzak, yenilikçi yapısı, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyor.

Düğün,Nişan, Sünnet, Kına,Toplantı, Şirket Tanıtım,Okul Mezuniyet geceleri organizasyonu en güzel şekilde bizde yapılır.

Özel günlerinizi özel yaşamanız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli, yemeksiz ve kokteyl gibi her tür organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ve diyoruz ki; "Kalite" her zaman detaylarda gizlidir. Detaylar anlatılmaz yaşanır...

Not: Şirketimizin bünyesınde bulunan Eftelya Sürücü Kursu Gaziosmanpaşa’da olup
2.şubemiz Eftalya Teras Davet Toplantı Salonu – Yeşilpınar / Eyüp İstanbul

 

Eftelya Dügün Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 30-50 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Yemekli Kapasitesi: 750-1.000
 • Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000
 • Otopark Kapasitesi: 100-250
 • Mekan Özellikleri: Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: TOPLU TAŞIT

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çok güzel, eksiksiz ve eğlenceli bir nişan gecesi yaşadık. Yemekler harika ve servis müthişti, herkese sonsuz teşekkürler. Bizimle inanılmaz yakından ve samimi bir biçimde ilgilenildi. Ambiyans ve hizmetler şahneydi ve tek kelime ile harika bir tesis.

 2. Puan

  Muhteşem bir kına gecesini bize yaşatan ve bizimle yaşayan herkese sonsuz teşekkürler. Kına şovları ve paketleriyle, ferahlığı, yemekleri ve servisi kusursuzdu. Geri dönüşlerde çok olumlu, sonsuz teşekkürler.

 3. Puan

  İlk ziyaretimizde ki karşılama ve içten, profesyonel yaklaşım çok hoşumuza gitti. Bu açıdan da huzurunuzda Nihat Beye sonsuz teşekkürler. Nikah törenimiz muhteşem ve büyüleyiciydi. Sizlere de böyle bir gece yaşamanızı dileriz. İlk ziyaretimizde ki karşılama ve içten, profesyonel yaklaşım çok hoşumuza gitti. Bu açıdan da huzurunuzda Nihat Beye sonsuz teşekkürler. Nikah törenimiz muhteşem ve büyüleyiciydi. Sizlere de böyle bir gece yaşamanızı dileriz.

 4. Puan

  Hayallerimizin de çok ötesinde bir kına gecesi yaşadık ve misafirlerimize yaşattık. Tüm ekip güleryüzlü, sıcak kanlı ve işinin uzmanı. Kına şovları, yemekler ve kalan her şey eşsizdi, herkese tavsiyemizdir.

 5. Puan

  Kızımızın nişanını bu muhteşem salonda gerçekleştirdik ve Nihat Bey’in yardımı ile kusursuz bir tören günü oldu. Nihat Bey çok sıcakkanlı, içten ve profesyonel, işinde uzman birisi, bizim adımıza tüm detayları halletti. Sizlere de sorunsuz bir tören için tavsiye ederiz.

Yorum yaz