Eftelya Düğün Salonu Hakkında

1998 yılından bu zamana kadar Eftelya Düğün Salonu olaraktan en iyi hizmette kaliteyi ve sürekliliği ilke edinmiştir.
Güler yüzlü ve seçkin personelleriyle beraber size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır.
Düğün salonu konseptinden uzak, yenilikçi yapısı, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyor.

Düğün,Nişan, Sünnet, Kına,Toplantı, Şirket Tanıtım,Okul Mezuniyet geceleri organizasyonu en güzel şekilde bizde yapılır.

Özel günlerinizi özel yaşamanız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli, yemeksiz ve kokteyl gibi her tür organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ve diyoruz ki; "Kalite" her zaman detaylarda gizlidir. Detaylar anlatılmaz yaşanır...

Not: Şirketimizin bünyesınde bulunan Eftelya Sürücü Kursu Gaziosmanpaşa’da olup
2.şubemiz Eftalya Teras Davet Toplantı Salonu – Yeşilpınar / Eyüp İstanbul

 

Eftelya Dügün Salonu Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 30-50 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Yemekli Kapasitesi: 750-1.000
 • Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000
 • Otopark Kapasitesi: 100-250
 • Mekan Özellikleri: Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon
 • Manzara: Şehir
 • Lokasyon: Şehir Merkezi
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: TOPLU TAŞIT

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüz buradaydı ve her şey gönlümüze göre oldu, tam istediğimiz gibiydi. Tüm çiftlere samimyetle tavsiye eder, Nihat Beye teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Eftelya Düğün Salonu çok göze hitap eden, çok güzel bir salon. Nezih ve şık olması da cabası. Düğünümüzde hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadık ve çok beğendik. Nihat Beye de sonsuz teşekkürler.

 3. Puan

  Eftelya Düğün Salonu kesinlikle tavsiye edilmesi gereken çok güzel bir yer. Nihat bey işini çok ciddiye alan birisi ve personel gerçekten çok başarılı. Hizmet son derece iyi ve otopark vs gibi diğer hizmetlerde hayatınızı kolaylaştırıyor, çok güzel bir düğündü teşekkürler…

 4. Puan

  Düğünümüzde yemekler ve sunum şahaneydi, hizmetse kusurusuz. Mekan çok güzeldi ve şıktı, tertemizdi. Ulaşımı çok kolay, pist çok güzel, müzikler harikaydı.

 5. Puan

  Aylarca süren düğün mekanı arayışımızın sonunda Eftelya ekibiyle tanıştık. Eşim de ben de bu arayış sürecinde yorulmadık diyemem. Ama tüm yorgunluğumuzu benzersiz bir düğün sayesinde attık. Şehir dışından gelen konuklarla birlikte yaklaşık 800 kişiydik. Buna rağmen eksik yoktu diyebiliyorum iç rahatlığıyla. Nihat beyin desteğiyle zor bir süreci kolaylaştırdık. Tekrardan teşekkür ediyoruz.

 6. Puan

  Mezeler ve yemekler bol bol ve lezzetli, çalışanların hepsi profesyonel. Ulaşımı kolay ve misafirlerimiz çok iyi ağırlandı. Müzikler sayesinde de çok eğlendik, hepinize tavsiye ederiz.

Yorum yaz