Teknede Düğün ve Davet Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
50
Araç

İmkanlar

Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Eftalya Tekne Turu & Organizasyon Hakkında

İstanbul’un güzelliğini düğün kutlamanıza dahil etmenin en güzel yolu, düğününüzü teknede düğün konseptinde hayata geçirmektir. Bu sayede, evliliğe adım atışınızı, unutulmayacak bir İstanbul turu eşliğinde, davetlileriniz ile birlikte kutlayabilirsiniz. İstanbul’da teknede düğün organizasyonları için yirmi yıla yakındır profesyonel hizmet sunan Eftelya Tekne Turu Organizasyon, düğününüzü güzel bir masalın başlangıcına dönüştürmek için sizleri bekliyor. Eftelya Tekne Turu Organizasyon, düğünlerin yanında, sünnet düğünü, kına, bekarlığa veda gibi kutlamalar için de yemekli, kokteyl veya after party konseptinde hizmet sağlamaktadır.

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon teknede düğün fiyatları ve cazip kampanyaları için etkinlik planlama ekibimiz ile bir telefonla iletişim kurabilirsiniz. Hayallerinizde teknede düğün konseptiyle coşku dolu bir evlilik kutlaması varsa, Eftelya Tekne Turu Organizasyon, büyüleyici tekneleri ve profesyonel ekibiyle sizi bekliyor!

Eftelya Tekne Turu ile Unutulmayacak Düğünler

 Eğer ki siz ve müstakbel eşiniz tam manası ile birer deniz tutkunuysanız teknede düğün organizasyonu tam sizi yansıtacak bir kutlama olacaktır! Hele hele  düğün tarihiniz bahar veya yaz aylarına denk geliyorsa, şehrin ve denizin keyfini çıkarmak için bundan daha büyük bir fırsat olamaz... Eftelya Tekne Turu & Organizasyon İstanbul ve çevresinde, teknede düğün kutlamaları için hizmet vermektedir. Unutulmayacak güzelliklere ve ayrıntılara sahip düğün organizasyonları için Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, profesyonel hizmet anlayışı ile sizleri bekliyor!

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, teknede düğün planlamaları için filosu, profesyonel organizasyon ekibi ve farklı konseptlere hitap edebilen olanaklarıyla hizmet sunmaktadır. Eftelya Tekne Turu & Organizasyon ile deniz sefalı teknede düğün kutlamanızı, yemekli, kokteyl ya da after party konseptinde hayata geçirebilmeniz mümkündür. Düğün organizasyonları için profesyonel etkinlik planlama ekibi bulunan Eftelya Tekne Turu & Organizasyon ile evlilik kutlamanız tam istediğiniz gibi olacaktır! Eftelya Tekne Turu & Organizasyon teknede düğün fiyatları ve rezervasyon ayrıntıları için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Eftelya Tekne Turu Organizasyon’un Sağladığı Olanaklar

 Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, İstanbul ve çevresinde teknede düğün kutlamaları için on sekiz yıldır profesyonel hizmet sunmaktadır. Firma, kalabalık davetlerden daha sakin etkinliklere kadar marina temalı teknede düğün için her türlü konsepte açıktır. Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, on davet gemisi, sekiz yat, dört gezi teknesi ve iki guletten meydana gelen filosuyla cazip alternatiflere sahiptir. Sözün özü, siz düğün konseptinize ve davetli sayınıza karar verin yeter! Eftelya Tekne Turu & Organizasyon’da size uygun bir teknede düğün organizasyon planı mutlaka vardır! Zira deniz temalı teknede düğün organizasyonlarında deneyimli hizmet kadrosu, hayallerinizin bile sınırlarını zorlayacak bir kutlamaya sizin için imza atacaktır. Siz ve sevgili misafirlerinize ise, İstanbul’un eşsiz manzarasının ve denizinin keyfini düğün coşkunuza dahil etme keyfi kalacaktır.

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, yemekli, kokteyl ve after party konseptli teknede düğün organizasyonları için hizmet sağlamaktadır. Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerine sahip menü seçenekleri de bulunan Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, düğün kutlamanızın gerçek manada tadının damağınızda kalmasını sağlayacaktır. Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering hizmeti alınmasına imkan sağlayan Eftelya Tekne Turu Organizasyon, İstanbul’da teknede düğün organizasyonu için kusursuzu arayanların ilk tercihi olmaktadır.

 

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon Kapasitesi

 Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, farklı büyüklük ve özelliklere sahip deniz araçları ile teknede düğün konseptindeki kutlamalar için birbirinden cazip alternatifler sunmaktadır. Firmanın kendisine ait farklı boyutlardaki deniz taşıtlarında, yemekli, kokteyl, after party konseptinde kalabalık ya da daha sakin düğün organizasyonları gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Eftelya Tekne Turu Organizasyon, teknede düğün kutlamaları için 250 ila 500 kişilik kapalı, 100 ila 250 kişilik de açık alan kapasitesi sunmaktadır. Firmanın teknede düğün organizasyonları için hizmet veren araçlarında, 500 kişiye kadar yemekli, 750 kişiye kadar da kokteyl konseptli davetler düzenlemeniz mümkündür. Eftelya Tekne Turu & Organizasyon teknede düğün fiyatları ve rezervasyon ayrıntıları için Düğün Buketi wedding planner ekibi ile bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Eftelya Tekne Turu Organizasyon Düğün Fiyatları

 Hayallerinizde, İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde deniz temalı bir tekende düğün konsepti varsa, Eftelya Tekne Turu & Organizasyon’u muhakkak keşfetmelisiniz.  Yirmi yıla yakındır İstanbul’da tekne turu organizasyonları gerçekleştiren firma, deneyimli ekibi ve her cebe hitap eden fiyatları ile oldukça cazip! Kalabalık ve daha sakin teknede düğün organizasyonlarının hayata geçirilebildiği Eftelya tekneleri ile düğün bütçenizi aşmadan uygun fiyatlara düğününüzü planlayabilirsiniz. Eftelya Tekne Turu & Organizasyon Düğün Buketi özel fiyatları ve kampanyaları sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak anında öğrenebilirsiniz.

 

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon Nerededir?

 Deniz turları ve teknede düğün organizasyonları için hizmet sağlayan Eftelya Tekne Turu & Organizasyon, İstanbul ve çevresinde tekne turları düzenlemektedir. Firmanın yat ve gemileri, Kuruçeşme Caddesi Numara: 61 Beşiktaş/İstanbul konumunda bulunmaktadır. Teknede düğün organizasyonlarının genel olarak Kuruçeşme- Beşiktaş sahilinden başladığı Eftelya Tekne Turu & Organizasyon’un yüz araca kadarlık otoparkı da bulunmaktadır.

Eftelya Tekne Turu & Organizasyon ofisinin açık adresi ise şöyle: Cemil Birsel Caddesi Nakkaşoğlu Han Numara: 4/ 118 Eminönü - İstanbul

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları vardır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, kosher, vejetaryen ve vegan menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'da sona ermektedir.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Miray ve Emre
  Puan

  İyi Eftelya’yı tercih etmişiz. Çevremizde tekne düğünü yapan ilk olduk. Düğünden sonra herkes mesaj attı. Çok beğenmişler. Teşekkür ederiz 🙂

 2. Avatar
  Cansu & Wes
  Puan

  Nişan için çıktıgımız yola harıka bır düğün ile bitirdik. Filiz hanım o kadar ilgili alakalıydı ki tekne olması nedenıyle herkrs de korku vardı fakat düğün bittiğinde butun bekar arkadaşlarım da tekne düğünü istediğini iletti korkmayın ve kesınlıkle teknede harıka bır dugun yapın. 1 dakıka oturmadan oynayarak tamamlayın günü. Herşey için çok sagolun filiz hanım tekrardan sagolun.

 3. Avatar
  İREM KAYACI
  Puan

  Eftalya tekne turunda dugunumuzu yaptık. Bu kadar güzel olacağı hiç aklıma gelmedi. Resimleri keşke ekleme imkanımız olsaydı buraya muhtesemdi. Organizasyonumuzda ailemizden biri gibi bize yabancılık cektirmeyen filiz hanıma bizi bir an bile yanlız bırakmayıp tüm detayları bize zorluk cektirmeden yasattiginiz için tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarım

 4. Avatar
  Fatma GÜLERYÜZ
  Puan

  Oğlum Selim’in düğününde bütün gece, her an yanımızda olmanız bizden doğan eksiklikleri bile bize hissettirmeden halletmeniz, kendi düğününüz gibi sahiplenmeniz, düğün akışını en iyi şekilde yönlendirmeniz,misafirlerimle tek tek ilgilenmeniz, anlaşmamız dışında bir çok şeyi sunmanız, düğüne kadar her aşamayı bizimle paylaşmanız, ne kadar profesyonel olduğunuzu gösterdi, iyi ki sizlerle çalışmışım çooook teşekkür ederim

 5. Avatar
  Begüm & Fatih
  Puan

  Filiz Hanım öyle güzel enerji yayıyor ki çevresine, onunla görüşür görüşmez nişanımızı Efteyla Tekne’de yapmaya karar kıldık. Bize muhteşem bir sahne şovu ve mekan süslemesi yaptılar. Hayal gibi geçti her şey! Çok güzeldi.

 6. Avatar
  Aysun & Raphael
  Puan

  Düğünümüz öyle coşkulu öyle kusursuz geçti ki, zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Teknemiz sahile yanaştığında biz hala sahnede dans ediyor, yemeye içmeye devam ediyorduk. Muhteşem bir düğünümüz oldu sayelerinde.

 7. Avatar
  Naz & Hasan
  Puan

  Sahilden yata binip sonrasında tekneye binmek çok tatlı bir deneyim oldu bizler için. Yemekler, müzik harikaydı. Organizasyon sorumlusu hanım her an yanıbaşımızdaydı. Çok sağolun Eftelya tur!

 8. Avatar
  NACİYE& İSA
  Puan

  Eşim ve ben çok istememize rağmen ailelerimiz çok gereksiz bulmuşlardı tekne düğününü. Ama bu deneyimi yaşadıktan sonra dillerinden düşürmüyorlar düğünümüzün güzelliğini. Bizi mahçup etmediğiniz için çok teşekkürler.

 9. Avatar
  Nesrin & Ali
  Puan

  Oğullarımıza teknede sünnet düğünü istiyorduk; ama bir türlü şirket bulamıyorduk. Son görüştüğümüz bu firmanın güler yüzlü çalışanı Filiz Hanım, ihtiyaçlarımızı çok iyi anlayarak bize enfes bir program hazırladı. İyi ki sizinle karşılaşmışız. Yoksa hayallerimizden vazgeçip salon düğününe karar vermek zorunda kalacaktık.

 10. Avatar
  fatma
  Puan

  Şirketin organizasyon ekibi öylesine iyi çalışıyor ki, oğlumun düğününde hiç sıkıntı yaşamadan muhteşem bir gece yaşadık. Belki de aksaklıklar oldu da biz hissetmedik. Yemeklerimiz çok güzeldi, müzikler keyifli ve çalışanlar çok yardımseverdi.teşekkürler.

 11. Avatar
  Ayça &Mahmut
  Puan

  Hayatımızın en özel gününü bize bir deniz masalı gibi yaşattığınız için sonsuz teşekkürler. Misafirlerimiz de biz de çok mutlu bir gece geçirdik sayenizde.

 12. Avatar
  CANSU & ENES
  Puan

  Bizim düğünümüze katılan evlenecek tüm arkadaşlarımızın hepsi neredeyse Eftelya Tekne Turu’nda düğün yapmaya karar verdi. Düğün konsepti oluşturmada çok başarılılar. Tekne turumuz harikaydı. Masa sandalye süslemelerimiz tam istediğim gibi oldu.

 13. Avatar
  Emre
  Puan

  Filiz Abla ve tüm organizasyon ekibine harika organizasyon becerileri için minnet ve saygılarımı sunarım. Bize çok güzel bir düğün ortaya çıkardılar. Fotoğraflarımız bir harika oldu!

Yorum yaz