Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
11000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Efes Bandosu Hakkında

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Efes Bandosu doğum günleri, mezuniyet törenleri gibi birbirinden önemli organizasyonlarda hizmet veriyor. Düğün orkestrası, sizlerle yaptığı ön görüşme sonrasında, özel gününüzde sizlere yaklaşık 4 saat kusursuz bir müzik akışı sunuyor. Gerçekleştireceğiniz organizasyonun türüne göre fiyatlandırma yapılıyor ve 10.000 TL’den başlayan fiyatları ile avantajlı paketler sizleri bekliyor.

Firma Özellikleri

Efes Bandosu ekibi, düğün mekanınıza ve seçmiş olduğunuz konsepte uygun performans sergileyebilmek için sizlerle detaylı bir ön görüşme gerçekleştiriyor. Sıradanlıktan çok ötede flamenko, tango isterseniz balkan dansları eşliğinde bir düğün orkestrası sizleri bekliyor.

Düğün töreninizin ardından sevdiklerinizle gece boyu eğlenebilmeniz için deneyimli orkestra ekibi yaklaşık 4 haftalık bir hazırlık süreci geçiriyor. Düğün organizasyonunuz şehir dışı bir mekanda yapmaya karar verebiliyorsunuz. Ekip, tüm ekipman ses ve ışık destekleriyle seçtiğiniz şehir dışı mekanda hizmet veriyor.

Efes Bandosu Düğün Orkestrası Fiyatları

Muğla’nın gözde düğün orkestralarından olan ekip, başlangıç ve her şey dahil paketlerinin yanı sıra ek avantajlar sunuyor. Müzik grubu 10.000 TL'den başlayan fiyatları ile düğününüzde sahne alıyor.

Özel günlerinizde yer alan orkestra ekibinin sizlere özel avantajları hakkında detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Düğününüzde rengarenk bir müzik ve sahne şölenine sahip olmak için sizlere özel fiyatlardan yararlanmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Efes Bandosu kişiye özel müzik listesi ile tüm gece sevdiğiniz parçalara eşlik etmenizi sağlıyor. Orkestra ekibinin düğün konseptinize uygun kostüm tercih etmeleri oldukça şık bir görüntü sunuyor. Etkileyici solo performansları geceye renk katıyor. Güçlü seslerin ve başarılı enstrüman sanatçılarının bir arada bulunduğu bu ekip herkesi mest ediyor.

Düğün orkestrası, sadece Türkçe değil farklı dillerde de şarkıları seslendiriyor. Pop, caz, slow, klasik, düğün bandosu performansları ile unutulmaz anlar yaşatıyorlar. Orkestra ekibi düğün gününüze eşlik etmek için heyecanla bekliyor!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Efes Bandosu ile görüşmek isterseniz şehir merkezinden hareket eden dolmuşlar veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekana, orkestra ekibi sizinle birlikte geliyor ve provalarını mekanda da gerçekleştirebiliyor.

Adres: Bodrum / Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal etkinlikler, parti, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, mezuniyet gibi özel organizasyonlar için hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Zevkinize uygun müzik listesi hazırlama avantajı sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün konseptinize ve zevkinize uygun müzik listesinin hazırlanması, orkestra ekipmanlarının kurulması başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm seçimi her şey dahil pakette yer alıyor.

Efes Bandosu düğün fiyatları ne kadar?

Efes Bandosu düğün fiyatları Efes Bandosu düğün fiyatları Efes Bandosu organizasyon fiyatları ise 10000 - 11000 TL arasında değişmektedir.

Efes Bandosu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Efes Bandosu

Yorum yaz