İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Etiket tasarımı
Etiket üretimi
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Save the date davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi

Efe Matbaa Hakkında

Düğün gününüzü eşsiz ve unutulmaz kılmak için konuklar önemli detaylardan birisi arasında bulunuyor. Davet gününüzü konuklarınız ile birlikte edineceğiniz anılarla güçlendirmek için davetiye seçimi de büyük önem taşıyor. Efe Matbaa davetiye basımları için özel tasarımlar üretiyor. İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde bulunan firmada düğün davetiyesi fiyatları 1 TL'den başlıyor. Birçok farklı alanda hizmet veriyor. Sadece düğün için değil her türlü verilen davet için davetiye basımı imkanı bulunuyor.

Davetiye Modelleri ve Firma Özellikleri

Yarım asırlık tecrübesiyle ve profesyonel basım makineleri ile Efe Matbaa davet geceniz için en özel davetiyeleri basmayı vadediyor. Kendi sektöründe öncü bir firma olup dünya standartları kalitesinde hizmetler veriyor. Son teknoloji makineleri ile kusursuz davetiyeler üreterek müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmayı hedefliyor.

Oldukça çeşitli olan davetiye modelleri arasından seçim yapabilmeniz için kataloglar bulunuyor. Ayrıca düğün davetiyesi modelleri arasına her sezon yenisi eklenerek sürekli olarak modern ve yaratıcı olmak amaçlanıyor.

Efe Matbaa Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları davetiye başına 1-2 TL olarak belirleniyor. Düğün davetiniz için büyük önem taşıyan davetiye tasarımı ve basımı için endişeye yer vermiyor. Üstün hizmet kalitesi ile size tüm konukların ilgisini çekecek düğün davetiye modelleri sunuyor.

Düğün davetiyesi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve avantajlardan faydalanmak isterseniz 'Ücretsiz Teklif Al' formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Düğün davetiyenizi en canlı ve dikkat çekici renklerden hazırlatarak davetlilerin ilgisini toplayabiliyor, eğlenceli tasarımlarla akıllarda kalıcı hale gelebiliyorsunuz. Bu yüzden Efe Matbaa kaliteli ve ileri teknoloji makineleri ile üstün standartlarda düğün davetiyeleri basıyor.

Düğün davetiyesi basımının yanı sıra katalog, broşür basımı, kutu, ambalaj üretimi, etiket basımı, matbu evrak, kartvizit basımı, promosyon ve reklam ürünleri hizmeti veriyor. Ayrıca dijital baskı imkanı da bulunuyor. Sunduğu katalog ve broşür basımı hizmeti ile kurumsal kimlikleri ve markaları başarıyla temsil ediyor.

Nerede? Nasıl gidilir?

Efe Matbaa lokasyon olarak İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde bulunuyor. İstanbul’un çeşitli ulaşım imkanları ile ulaşmanız oldukça kolay oluyor. Otobüs, metro hatları kullanarak rahatlıkla ulaşılabiliyor. Firmanın açık adresi ise:

Litros Yolu Sk. 2. Matbaacılar Sitesi, 1NF15, 34093 Zeytinburnu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına davetiyesi, nişan davetiyesi, save te date davetiyesi, katalog, broşür basımı hizmeti veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dijital baskı, promosyon ve reklam ürünleri hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde yalnızca davetiye basılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Davetiye tasarımı her şey dahil pakette yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içinde ürünler teslim ediliyor.

Efe Matbaa düğün fiyatları ne kadar?

Efe Matbaa düğün fiyatları Efe Matbaa düğün fiyatları Efe Matbaa organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Efe Matbaa Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Efe Matbaa

Yorum yaz